Bač 2017.
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

 

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Kolarić Lazar - Klašnić Đorđe

2:0(21:11,21:19)   2:0(21:14,21:15)     4 84:59  1,42   4:0  max

2.

Andjelić N./Brković A.

   0:2   2:0(21:18,21:10)   2 71:70  1,01  2:2   1 

3.

Šomoši Luka-Budisavljevic Marko

0:2     0:2   0 58:84   0,69  0:4   0
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Basta Stefan -Kiković Miljan

2:0(21:11,21:11)   2:0(21:14,21:12)    4   84:48  1,75 4:0   max

2.

Trifunović F./Pavić A.

   0:2  2:0 (21:9,21:11)  2  68:62  1,09  2:2    1

3.

Milanov N./Mirić S.

0:2     0:2   0   42:84  0,5  0:4     0
                   
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Pušonjić Damjan - Medan Srđan

2:0(21:17,21:15)  2:0 (21:18,21:14)    4  84:64  1,31  4:0  max

2.

Plavšić M./Milidrag R.

  0:2  2:0(21:17,21:18)   2  74:77 0,96   2:2    1

3.

Skakić S./Negić S.

 0:2   0:2  0   67:84 0,79   0:4    0
                   
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Lozić Ivan - Surla Saša

 1:2 2:0(21:17,21:13)       2  91:85 1,07   3:2  1,5

2.

Smrke Tom- Cuk David

  0:2  0:2     0  67:84 0,79   0:4  0

3.

Gavrilov A./Radosavljević M.

2:1(19:21,21:19,15:9)     2:0(21:19,21:18)      4   91:86 1,08   4:1   4 

 

     

Mečevi prvog kola kvalifikacija igraju se na jedan dobijen set do 25 poena

     

Mečevi drugog kola kvalifikacija igraju se na 2 dobijana seta do  21 poena

               
     

  Petak  14.07.2107           KVALIFIKACIJE          1  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1.

1

11:00

Ćurić N./Ilić V.

Milutinov M./ Babić N.

 0:1

(17:25)

 25min

2.

1

11:30

Kovačević S. /Galić D.

Klisurić U./ Bajandić N.

 1:0

(25:13)

 15min

3.

1

12:00

Arsenijević O. /Radenković M.

Golić N./ Rašković J.

 0:1

(10:25)

 20min

4.

1

12:30

Ninić I./ Bajandić L.

Nikolić D./ Nikolić L.

 1:0

(25:22)

 25min

5.

1

13:00

Skakić S./Mirković S.

Jevtić A./ Tapavac U.

 1:0

(25:16)

 20min

6.

1

13:30

Milanov N. / Mirić S.

Kisić N./ Lukić V.

 1:0 

(25:21)

 25min
               
     

Petak     14.07. 2017       KVALIFIKACIJE           2 kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

7.

1

14:00

Plavšić  M./Milidrag R.

Milutinov/Babić

 2:0

(21:15,21:16)

 40min

8.

1

14:50

Trifunović F. / Pavić A.

Kovačević/Galić

 2:0

(21:13,21:15)

 35min

9.

1

15:40

Anđelić N. /Brković A.

Golić/Rašković

 2:0

(21:11,21:15)

 37min

10.

1

16:30

Gavrilov A. / Radosavljević M.

Ninić/Bajandić

 2:0 

(21:11,21:11)

 25 min

11.

1

17:20

Lerh I. /Martinović V.

Skakić/Mirković

 0:2

(14:21,17:21)

 36min

12.

1

18:10

Petrović D./Bojičić B.

Milanov/Mirić

 1:2

(20:22,21:19,6:15)

 55min
               
     

Petak     14.07. 2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1.

1

19:00

Kolarić Lazar - Klašnić Đorđe

Šomoši Luka-Budisavljević Marko

 2:0  (21:11,21:19)  42min

2.

1

19:50

Lozić Ivan - Surla Saša

Gavrilov A./Radosavljević M.

 1:2  (21:19,19:21,9:15)  45min
               
               
   

                       Subota    24.06.2107

Subota     15.07.2017    GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

3.

1

8:30

Basta Stefan -Kiković Miljan

 Milanov N./Mirić S.

2:0 

(21:11,21:11)

  35min 

4.

1

9:20

Pušonjić Damjan - Medan S.

 Skakić S./Negić S.

 2:0

(21:17,21:15)

 31 min

5.

1

10:10

Kolarić Lazar - Klašnić Đorđe

Andjelic N. / Brkovic A.

2:0 

(21:14,21:15)

 40 min

6.

1

11:00

Lozić Ivan - Surla Saša

Smrke Tom- Cuk David

2:0 

(21:17, 21:13)

 30 min

7.

1

11:50

Basta Stefan -Kiković Miljan

Trifunović F./ Pavić A.

 2:0

(21:14,21:12)

 30min

8.

1

12:40

Pušonjić Damjan - Medan S.

Plavšić M./ Milidrag R.

 2:0 

(21:18,21:14)

 28min

9.

1

13:30

Andjelić N./ Brković A.

Šomoši L./ Budisavljević M.

 2:0

(21:18,21:10)

 32min

10.

1

14:20

Smrke Tom- Cuk David

Radosavljevic M. / Gavrilov A.

 0:2

(19:21,18:21)

 

11.

1

15:10

Trifunović F. /Pavić A.

 Milanov N./Mirić S.

 2:0

(21:9,21:11)

 35 min

12.

1

16:00

Plavšić M./ Milidrag R.

 Skakić S./Negić S.

 2:0

(21:17, 21:18)

 38 min
               
     

Cetvrtfinale     Subota  15.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13.

1

16:30

Kolarić/Klašnić

Lozić / Surla

 2:0

(21:15,21:17)

 36min

14.

1

17:20

Andjelić/Brković

Radosavljević/ Gavrilov

 1:2

(21:15,16:21,8:15)

 52min

15.

1

18:10

Basta/Kiković

Plavšić / Milidrag 

 2:0

(21:14,21:10)

 25min

16.

1

19:00

Trifunović / Pavić

Pušonjić/Medan

 0:2

(15:21,15:21)

 35min
               
               
               
               
     

Polufinale      Nedelja  16.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

9:00

Kolarić/Klašnić

Radosavljević/Gavrilov

 2:1  (21:8,19:21,15:9)   55min 

18.

1

9:50

Basta/Kiković

Pušonjić/Medan

 2:0 (21:15,21:18)  36min
               
     

Polufinale      Nedelja  16.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

 

1

10:40

Devojke

Devojke

     
 

1

11:20

Devojke

Devojke

     
               
   

     

         
   

12:00

                                            Škola odbojke

   
               
     

                                      3 mesto devojke

   

  

 

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

 

1

13:00

devojke

devojke

     
               
     

                                      finale devojke

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

 

1

14:00

         
               
     

                                 3 mesto muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

19.

1

15:00

 Gavrilov/Radosavljević

 Pušonjić/Medan

 2:0  (21:18,21:14)  38min
               
               
   

16:00                                                    Škola odbojke          

   
               
     

                                     FINALE  muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

20.

1

17:00

 Basta/Kiković  Kolarić/Klašnić  0:2  (17:21,16:21)  40min
Poslednji put izmenjeno nedelja, 16 jul 2017 17:43
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg