Bač 2018.
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU

BAČ

Петак, 27.07, квалификације  
м.бр. време тер. Екипа Екипа  резултати
I koлo
1 11,00 1 Петковић С. - Грујић Д. Грубешић А. - Баришић В. 0:1  
2 11,25 1 Вујовић Н. - Лукић В. Ђурић А. - Ђорђевић И. 1:0 
3 11,50 1 Кисић Н. - Петровић М. Крчмар Б. - Мандић А. 1:0 
4 12,15 1 Симић С. - Нинић И. Зеленовић Б. - Релота Б. 0:1 
II koлo
5 12,40 1 Љубојевић И. - Раденковић М. Марић Б. - Мартиновић В. 1:2 (22:20, 18:21, 7:15)
7 13,30 1 Павић А. - Николић Л. Ивковић А. - Јанковић М. 0:2 (12:21, 11:21)
8 14,20 1 Татић Н. - Николић Б. Грубешић А. - Баришић В. 2:1 (22:20, 17:21, 15:8)
9 15,10 1 Данилов М. - Драговић И. Вујовић Н. - Лукић В. 1:2 (22:20, 9:21, 9:15)
10 16,00 1 Петровић Н. - Ћирић Д. Кисић Н. - Петровић М. 2:0 (21:17, 21:17)
11 16,50 1 Гутеша Л. - Анђелић Н. Зеленовић Б. - Релота Б. 2:0 (21:12, 21:17)
6 17,40 1 Митровић С. - Марошановић А Крамер А. - Вукашиновић М.  INJ B
I koлo игра се у један сет до 25-ог поена, друго коло у два добијена сета  
У главни турнир иду победници мечева другог кола
  Група "А" Група "Б"  
Е1 Гаврилов А. - Милић М. Е2  Сурла С. - Лозић И.
Е8 Влајић И. - Ковачевић С. Е 7  Татић Н. - Николић Б.
Е9 Митровић С. - Марошановић А Е10  Вујовић Н. - Лукић В.
     
Група "Ц" Група "Д"
Е3 Пушоњић Д. - Рајковић В. Е4  Шомоши Л. - Животић Ј.
Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. Е5  Гутеша Л. - Анђелић Н.
Е11 Марић Б. - Мартиновић В. Е12  Ивковић А. - Јанковић М.
Главни турнир - субота
м.бр. време тер. Екипа Екипа  
1 08.00 1 Влајић И. - Ковачевић С. Митровић С. - Марошановић А 2:0 (23:21, 21:16)
2 08.50 1 Е7 Татић Н. - Николић Б. Е10 Вујовић Н. - Лукић В. 1:2 (24:22, 14:21, 11:15)
3 09.40 1 Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. Е11 Марић Б. - Мартиновић В. 0:2 (15:21, 16:21)
4 10.30 1 Е5 Гутеша Л. - Анђелић Н. Е12 Ивковић А. - Јанковић М. 2:1 (22:20, 15:21, 15:7)
5 11.20 1 Е1 Гаврилов А. - Милић М. Е8 Влајић И. - Ковачевић С. 2:0 (21:15, 21:17)
6 12.10 1 Е2 Сурла С. - Лозић И. Е7 Татић Н. - Николић Б. 2:0 (21:15, 21:12)
7 13.00 1 Пушоњић Д. - Рајковић В. Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. 2:0 (21:13, 21:16)
8 13.50 1 Е4 Шомоши Л. - Животић Ј. Е5 Гутеша Л. - Анђелић Н. 0:2 (15:21, 18:21)
9

14.40

1 Е9 Митровић С. - Марошановић А Е1 Гаврилов А. - Милић М. 0:2 (19:21, 18:21)
10 15.30 1 Е10 Вујовић Н. - Лукић В. Е2 Сурла С. - Лозић И. 0:2 (18:21, 17:21)
11 16.20 1 Е11 Марић Б. - Мартиновић В. Пушоњић Д. - Рајковић В. 0:2 (10:21, 14:21)
12 17.10 1 Е12 Ивковић А. - Јанковић М. Е4 Шомоши Л. - Животић Ј. 2:1 (20:22, 21:19, 15:11)
13 18.00 1 Гаврилов А. - Милић М. Марић Б. - Мартиновић В.  2:0 (21:12, 21:18)
14 18.50 1 Сурла С. - Лозић И. Влајић И. - Ковачевић С.  2:0 (21:12, 21:11)
15   1 Пушоњић Д. - Рајковић В. Ивковић А. - Јанковић М.  2:0 (21:15, 21:16)
16   1 Гутеша Л. - Анђелић Н. Вујовић Н. - Лукић В.  2:0 (21:12, 21:18)
сениорке  
1 10,00   Мрђан - Алексић Гемовић - Михајловић 2:0 (21:11, 21:13)
2 10,40   Миљевић - Миљевић Бељански - Јосић 0:2 (11:21, 13:21)
3 13,00   Гемовић - Михајловић Бељански - Јосић 1:2 (23:21, 21:23, 9:15)

4 13.40   Мрђан - Алексић Миљевић - Миљевић 2:1 (21:16, 17:21, 15:12)
сениори  
17 11,20   Гаврилов А. - Милић М. Гутеша Л. - Анђелић Н. 2:1 (21:16, 19:21, 15:13)
18 12,10   Сурла С. - Лозић И. Пушоњић - Рајковић 0:2 (19:21, 17:21)
19

14.30

  Гутеша Л. - Анђелић Н. Сурла С. - Лозић И. 0:2 (18:21, 15:21)
20 15,30   Гаврилов А. - Милић М. Пушоњић - Рајковић  2:0 (22:20, 21:18)
Poslednji put izmenjeno nedelja, 29 jul 2018 17:16
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg