Beograd 2014.

 

Šampioni VIP BEACH VOLLEY LIGE 2014:

Seniori: Kiković Miljan - Basta Stefan

Seniorke: Frajtović Aleksandra - Škarić Nina

PLASMAN - BEOGRAD
             
Plasman SENIORI Bodovi   Plasman SENIORKE Bodovi
1 Kiković Miljan/Basta Stefan 140   1 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina 140
2 Galešev Marko/Antonić Siniša 126   2 Egić Isidora/Matić Milena 126
3 Pušonjić Damjan/Medan Srđan 112   3 Mrđan Gorana/Trifunović Teodora 112
4 Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 98   4 Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja 98
5-6 Klašnić Đorđe/Komar Nemanja 84   5-6 Cvetković Lenka/Vukadinović Bojana 84
  Guteša Luka/Bubulj Ivan 84     Vasić Kristina/Milošević Marija 84
7-8 Tatić Nenad/Tešić Igor 77   7-8 Šeša Tina/Batak Mina 77
  Jovanović Raško/Surla Saša 77     Marčetić Jovana/Kostić Tijana 77
9-12 Nikolić Branislav/Bubnjević Uroš 70   9-12 Oluić Tijana/Arsenić Ana 70
  Katić Stefan/Ivanković Milutin 70     Drobnjak Irena/Basić Tijana 70
  Plavšić Marko/Klupač Strahinja 70     Tomić Jovana/Klašnić Zorana 70
  Anđelić Nikola/Frenc Vladimir 70     Kalman Andrea/Kopren Dolores 70

 

GLAVNI TURNIR

SENIORKE
Teren Faza Vreme Br.m. Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Četvrtak, 28.08.      
    10.00   ŠKOLA ODBOJKE    
II l kolo 11.00 1 Vasić Kristina/Milošević Marija Cvetković Lenka/Vukadinović Bojana 2:0 (21:3, 21:16) 
II l kolo 11.40 2 Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja Šeša Tina/Batak Mina 2:0 (21:16, 21:12) 
II l kolo 12.20 3 Tomić Jovana/Klašnić Zorana Drobnjak Irena/Basić Tijana 0:2 (16:21, 9:21) 
II l kolo 13.00 4 Kalman Andrea/Kopren Dolores Oluić Tijana/Arsenić Ana 1:2 (21:12, 21:23, 10:15) 
             
II ll kolo 13.40 5 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina Vasić Kristina/Milošević Marija 2:1 (13:21, 21:17,15:4) 
II ll kolo 14.20 6 Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja Marčetić Jovana/Kostić Tijana 2:0 (21:13, 21:10) 
II ll kolo 15.00 7 Mrđan Gorana/Trifunović Teodora Drobnjak Irena/Basić Tijana 2:0 (22:20, 22:20) 
II ll kolo 15.40 8 Oluić Tijana/Arsenić Ana Egić Isidora/Matić Milena 0:2 (12:21, 7:21) 
             
II R9 16.20 9 Kalman Andrea/Kopren Dolores Vasić Kristina/Milošević Marija 0:2 (13:21, 18:21) 
    17.00   ŠKOLA ODBOJKE    
II R9 18.00 10 Tomić Jovana/Klašnić Zorana Marčetić Jovana/Kostić Tijana 1:2 (17:21, 21:16, 4:15) 
Petak, 29.08.        
II   10.00   ŠKOLA ODBOJKE    
II R9 11.00 11 Šeša Tina/Batak Mina Drobnjak Irena/Basić Tijana 2:0 *Povreda Drobnjak, I.
II R9 11.40 12 Cvetković Lenka/Vukadinović Bojana Oluić Tijana/Arsenić Ana 2:0 (21:14, 21:12) 
             
I III kolo 12.40 13 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja 2:0 (21:17, 21:17) 
I III kolo 13.20 14 Mrđan Gorana/Trifunović Teodora Egić Isidora/Matić Milena 0:2 (16:21, 8:21) 
             
II R7 14.00 15 Vasić Kristina/Milošević Marija Marčetić Jovana/Kostić Tijana 2:0 (21:13, 21:15) 
II R7 14.40 16 Šeša Tina/Batak Mina Cvetković Lenka/Vukadinović Bojana 0:2 (10:21, 18:21) 
             
II R5 15.20 17 Mrđan Gorana/Trifunović Teodora Vasić Kristina/Milošević Marija 2:0 (21:19, 21:16) 
II R5 16.00 18 Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja Cvetković Lenka/Vukadinović Bojana 2:0 (21:18, 21:18) 
II   17.00   ŠKOLA ODBOJKE    
Subota, 30.08.        
I SF 10.00 19 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina
Mrđan Gorana/Trifunović Teodora 2:0 (21:16, 21:15) 
I SF 10.40 20 Egić Isidora/Matić Milena Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja 2:0 (21:17, 21:11) 
             
I 3rd 13.00 21 Mrđan Gorana/Trifunović Teodora Aleksić Aleksandra/Anđelković Anja 2:0 (21:16,21:18) 
    15.00   ŠKOLA ODBOJKE    
I F 16.00 22 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina Egić Isidora/Matić Milena 2:0 (21:12, 21:19) 

 

SENIORI
Teren Faza Vreme Br.m. Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
Četvrtak, 28.08.      
I l kolo 11.00 1 Nikolić Branislav/Bubnjević Uroš Guteša Luka/Bubulj Ivan 0:2 (14:21, 14:21) 
I l kolo 11.50 2 Jovanović Raško/Surla Saša Katić Stefan/Ivanković Milutin 2:0 (21:19, 22:20) 
I l kolo 12.40 3 Plavšić Marko/Klupač Strahinja Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 0:2 (8:21, 16:21) 
I l kolo 13.30 4 Anđelić Nikola/Frenc Vladimir Tatić Nenad/Tešić Igor 1:2 (21:12, 15:21, 10:15) 
             
I ll kolo 14.20 5 Klašnić Đorđe/Komar Nemanja Guteša Luka/Bubulj Ivan 2:1 (22:20, 17:21, 15:10) 
I ll kolo 15.10 6 Jovanović Raško/Surla Saša Galešev Marko/Antonić Siniša 0:2 (21:23, 17:21) 
I ll kolo 16.00 7 Pušonjić Damjan/Medan Srđan Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 2:0 (24:22, 21:12) 
I ll kolo 16.50 8 Tatić Nenad/Tešić Igor Kiković Miljan/Basta Stefan 0:2 (11:21, 15:21) 
             
I R9 17.40 9 Anđelić Nikola/Frenc Vladimir Guteša Luka/Bubulj Ivan 0:2 (15:21, 10:21) 
I R9 18.30 10 Plavšić Marko/Klupač Strahinja Jovanović Raško/Surla Saša 1:2 (18:21, 21:18, 14:16) 
Petak, 29.08.        
I R9 11.00 11 Katić Stefan/Ivanković Milutin Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 0:2 (11:21, 18:21) 
I R9 11.50 12 Nikolić Branislav/Bubnjević Uroš Tatić Nenad/Tešić Igor 0:2 (7:21, 15:21) 
             
I III kolo 14.00 13 Klašnić Đorđe/Komar Nemanja Galešev Marko/Antonić Siniša 0:2 (16:21, 18:21) 
I III kolo 14.50 14 Pušonjić Damjan/Medan Srđan Kiković Miljan/Basta Stefan 0:2 (11:21, 13:21) 
             
I R7 15.40 15 Guteša Luka/Bubulj Ivan Jovanović Raško/Surla Saša 2:0 (21:15, 21:19) 
I R7 16.30 16 Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš Tatić Nenad/Tešić Igor 2:0 (23:21, 21:19) 
             
I R5 17.20 17 Pušonjić Damjan/Medan Srđan Guteša Luka/Bubulj Ivan 2:1 (21:18,17:21, 15:12) 
I R5 18.10 18 Klašnić Đorđe/Komar Nemanja Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 0:2 (17:21, 14:21) 
Subota, 30.08.        
I SF 11.20 19 Galešev Marko/Antonić Siniša Pušonjić Damjan/Medan Srđan 2:0 (23:21, 21:19) 
I SF 12.10 20 Kiković Miljan/Basta Stefan Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 2:0 (21:13, 21:17) 
             
I 3rd 13.40 21 Pušonjić Damjan/Medan Srđan Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 2:1 (20:22, 21:16, 15:13) 
             
I F 17.00 22 Galešev Marko/Antonić Siniša Kiković Miljan/Basta Stefan 0:2 (14:21, 18:21) 

 

KVALIFIKACIJE sreda - 27.08. 
SENIORI          
Teren M.br. Vreme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
I 3 10 30 Guteša Luka/Bubulj Ivan Jovanović Zoran/Alić Damir 2:0 (21:19, 21:12) 
I 4 11 20 Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš Begović Zlatko/Petrović Ivan 2:0 (21:13, 21:16) 
I 5 12 40 Kolarić Lazar/Lozić Ivan Katić Stefan/Ivanković Milutin 1:2 (21:16, 20:22, 13:15) 
I 6 13 00 Jovanović Raško/Surla Saša Danilov Maksim/Dragović Ivan 2:0 (21:19, 21:13) 
I 7 13 50 Tatić Nenad/Tešić Igor Delić Vuk/Zorić Srđan 2:0 (21:15, 21:12) 
I 9 15 40 Pušonjić Damjan/Medan Srđan Mladenović Bojan/Stević Marko 2:0 (21:14, 21:14) 
I          
SENIORKE          
Teren M.br. Vreme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
II 1 11 00 Maksimović Ivana/Katić Bojana Šeša Tina/Batak Mina 0:2 (8:21, 10:21) 
II 2 11 40 Oluić Tijana/Arsenić Ana Vuković Lara/Timotijević Sara 2:0 (21:15, 22:20) 
II 3 12 20 Tomić Jovana/Klašnić Zorana Vesković Mia/Lončar Milica 2:0 *Povreda Lončar, M.
II 4 13 00 Vasić Kristina/Milošević Marija Ivanović Ivana/Komnenović Dunja 2:0 (21:4, 21:5) 
II   17 00 ŠKOLA ODBOJKE    

 

 

KONAČNI PLASMAN NAKON 12. TURNIRA 
             
Plasman SENIORI Bodovi   Plasman SENIORKE Bodovi
1 Kiković Miljan/Basta Stefan 688   1 Frajtović Aleksandra/Škarić Nina 780
2 Pušonjić Damjan/Medan Srđan 656   2 Egić Isidora/Matić Milena 758
3 Klašnić Đorđe/Komar Nemanja 644   3 Trifunović Teodora/Mrđan Gorana 716
4 Galešev Marko/Antonić Siniša 558   4 Savović Nataša/Raičević Katarina 528
5 Jovanović Raško/Surla Saša 509   5 Savović Mira/Klašnić Zvezdana 356
6 Gavrilov Aleksandar/Milić Miloš 410   6 Marčetić Jovana/Kostić Tijana 347
7 Anđelić Nikola/Frenc Vladimir 356   7 Anđelković Anja/Aleksić Aleksandra 332
8 Lozić Ivan/Kolarić Lazar 328   8 Drobnjak Irena/Basić Tijana 318
9 Guteša Luka/Bubulj Ivan 312   9 Vukadinović Bojana/Cvetković Lenka 220
10 Tatić Nenad/Tešić Igor 237   10 Vasić Kristina/Milošević Marija 214
11 Todorović Ivan/Usiljanin Vladimir 224   11 Kopren Dolores/Kalman Andrea 206
12 Šećeragić Kemal/Rugovac Almir 208   12 Galjak Milica/Grkanjac Anđelka 188
13 Klašnić Đorđe/Radević Mirko 192   13 Rankov Minja/Marčetić Jovana 142
14 Simeunović Nenad/Komar Nemanja 160   14 Klašnić Zorana/Tomić Jovana 118
15 Bubnjević Uroš/Nikolić Branislav 134   15 Oluić Tijana/Arsenić Ana 110
16 Rajković Vukašin/Marinković Luka 84   16 Rankov Minja/Micić Dragana 94
17-18 Katić Stefan/Ivanković Milutin 70    17 Šeša Tina/Batak Mina 77
  Plavšić Marko/Klupač Strahinja 70    18-22 Petković Anđela/Debeljaković Kristina 44
19 Nikolić Marko/Vidić Nemanja  64     Stevanović Jovana/Trifunović Teodora 44
20-24 Komatina Dušan/Sulomar Slobodan 48     Stokuća Maja/Iković Mina 44
  Tatić Nenad/Petrović Borislav 48     Petronijević Biljana/Pantović Aleksandra 44
  Stojisavljević Dušan/Kiković Miljan 48     Vlasonjić Milena/Dumanjič Marija 44
  Veljović Nikola/Janićijević Mićo 48    23-28 Šejat Andrijana/Mihailović Tina 40
  Radić Gabrijel/Ivković Aleksandar 48     Bajić Lana/Šobot Dunja 40
25-30 Toth Gabor/Baroti Arpad 40     Šaćirović Amela/Slezović Lejla 40
  Zoranić Aldin/Hamzagić Irfan 40     Lazić Svetlana/Uzelac Tijana 40
  Stoilović Uroš/Stoilović Filip 40     Maksimović Ivana/Katić Bojana 40
  Labudović Aleksandar/Milović Miljan 40     Jovičević Tara/Oluić Tijana 40
  Rajković Vukašin/Plavšić Marko 40   29 Marčetić Jovana/Mirković Bojana 22
  Vidić Nemanja/Aćić Zoran 40   30 Marčetić Jovana/Jeremić Ana 20
31 Anđelić Nikola/Plavšić Marko 34        
32-50 Basta Stefan/Nikolić Marko  32        
  Zatrić Hamza/Zuković Elvir 32        
  Dača Benjami/Hamidović Ertan 32        
  Lazić Nemanja/Nenadić Bane 32        
  Medenica Radovan/Jevtić Nemanja 32        
  Bogunović Dušan/Plavšić Marko 32        
  Knežić Stefan/Adamović Petar 32        
  Mutapčija Arsenije/Ivković Aleksandar 32        
  Veljović Nikola/Janićijević Mićo 32        
  Živković Marko/Đurić Miloš 32        
  Stević Marko/Zarić Nikola 32        
  Rajković Vukašin/Milanović Dejan 32        
  Sulomar Slobodan/Ziroje Marko 32        
  Bogunović Dušan/Medan Mario 32        
  Jatić Milan/Šomoši Luka 32        
  Žižić Nebojša/ Tepavac Uroš 32        
  Jović Dejan/Vidić Nemanja 32        
  Mandarić Dejan/Čobanov Nemanja 32        
  Čuzdi Arpad/Baroš Gabor 32        
51 Klašnić Đorđe/Rajković Vukašin 28        
52 Rajković Vukašin/Jović Dušan 20        
53-55 Jovanović Raško/Premović Petar 16        
  Bubulj Ivan/Rajković Vukašin 16        
  Tatić Nenad/Ivković Aleksandar 16        
Poslednji put izmenjeno subota, 04 april 2015 19:57
Više iz ove kategorije « Kanjiža 2014.
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg