Beograd 2017.
Ocenite ovaj članak
(4 glasova)
Mečevi se igraju na dva dobijena seta do 21 poena
               
      Turnir za mlađe kategorije do 20 god. 1 Kolo , sreda 23.08.2017      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
1 1 13:00 Petrović M./Šimon S. Huzejrović A./Zečić E.   1:2  (21:11,17:21,14:16)
               
      Turnir za mlađe kategorije do 20 god.   Polufinale, sreda 23.08.2017      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
2 1 13:50 Skakić S./Ćirović I. Petrović M./Šimon S.   2:0  (21:18,21:14)
3 1 14:40 Trifunović F./Pavić A. Huzejrović A./Zečić E.   2:1  (17:21,21:15,15:7)
               
      Turnir za mlađe kategorije do 20 god.   3 mesto,sreda 23.08.2017      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
4 1 16:30 Petrović M./Šimon S. Huzejrović A./Zečić E.   2:1  (21:15,17:21,15:4)
               
               
      Turnir za mlađe kategorije do 20 god.   FINALE , sreda 23.08.2017      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
5 1 17:30 Skakić S./Ćirović I. Trifunović F./Pavić A.   2:0  (21:17,21:18)

 

 

A grupa mec 1 mec 2 mec 3 bodovi poeni kolicnik setovi kolicnik
1. Kolaric Lazar - Klašnić Đorđe  2:0  2:0  4
2. Medan Srđan/Pušonjić Damjan  2:0  0:2  2 
3. Trifunović F./Pavić A.  0:2   0:2  0 
                   
B grupa mec 1 mec 2 mec 3 bodovi poeni kolicnik setovi kolicnik
1. Basta Stefan /Kiković Miljan  0:2  2:0  2 2:2   1
12. Nikolić Nenad /Plavšić Marko       1:2  2:0   2   3:2   1,5
3. Skakić S./Ćirović I.  2:1  0:2   2   2:3  0,66
                   
C grupa mec 1 mec 2 mec 3 bodovi poeni kolicnik setovi kolicnik
1. Lozić Ivan/Gavrilov Aleksandar  2:0  0:2  2  2:2  1,0
2. Huzejrović A./Zečić E.  2:1  0:2  2  2:3  0,66
3. Petrović M./Šimon S.  1:2   2:0   2   3:2  1,5
                 
D grupa mec 1 mec 2 mec 3 bodovi poeni kolicnik setovi kolicnik
1. Anđelić Nikola/Guteša Luka  2:0  2:0  4
2. Rašković J./Golić N.  0:2  0:2  0 
3. Gavrilović M./Živadinović A.  2:0   0:2   2 

 

Mečevi prvog i drugog kola kvalifikacija igraju se na dva dobijena seta do 21 poena
               
      OBAVEŠTENJE      
SVE EKIPE KOJE IGRAJU U ČETVRTAK GLAVNI ŽREB IMAJU PREVOZ IZ NOVOG SADA U 8H,KOJI SE VRAĆA POSLE ZADNJEG MEČA
GLAVNOG TURNIRA U ČETVRTAK (PO DOGOVORU OKO 19:30 ).
               
POŠTO NEMA SMEŠTAJA NI HRANE ZA (IGRAČE,SUDIJE,SLUŽBENA LICA ,RADNIKE)SAVEZ ĆE DA PLATI PUTNE TROŠKOVE 
EKIPAMA KOJE DOLAZE U PETAK I SUBOTU .MOLIMO EKIPE IZ ISTOG MESTA AKO JE MOGUĆE DA 2 EKIPE DOĐU JEDNIM KOLIMA
KAKO BI SMANJILI TROŠKOVE .                   UNAPRED SE ZAHVALJUJEMO (Komisija za Beachvolley OSSRB )
               
               
                 Četvrtak 24.08.2017         KVALIFIKACIJE         1.   kolo      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
6 1 10:00 Jovanović Z./Alić D. Radenković M./Arsenijević O.   2:0  (21:17,21:11)
7 2 10:00 Mitrović S./Mitrović F. Huzejrović A./Zečić E.   0:2  (0:21,0:21)
8 1 10:50 Rašković J./Golić N. Ratković A./Lukić V.   2:0  (21:0,21:0)
               
               
                 Četvrtak 24.08.2017       KVALIFIKACIJE         2.   kolo      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
10 2 10:50 Milanov N./Mirić S. Petrović M./Šimon S.   1:2 (21:17,17:21,11:15)
11 1 11:40 Trifunović F./Pavić A. Vlajić I./Kovačević S.   2:0 (21:0,21:0)
12 2 11:40 Lerh I./Martinović V. Rašković J./Golić N.   1:2 (21:17,13:21,12:15)
13 1 12:30 Karakašević D./Komatina D. Huzejrović A./Zečić E.   0:2 (16:21,20:22)
14 1 13:20 Nikolić N/Plavšić M.

Jovanović Z./Alić D.

  2:1 (19:21,21:16,15:5) 
9 1 14:10 Danilov M./Dragović I. Gavrilović M./Živadinović A.   1:2 (16:21,23:21,8:15) 
               
                   Četvrtak 24.08.2017     GLAVNI TURNIR      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
1 1 15:00 Medan S./Pušonjić D. Trifunović F./Pavić A.  2:0 (21:11,21:18) 
2 1 15:50 Huzejrović A./Zečić E. Petrović M./Šimon S.  2:1 (21:9,19:21,15:10) 
3 1 16:40 Rašković J./Golić N. Gavrilović M./Živadinović A.  0:2 (23:25,13:21) 
4 2 09:00 Nikolić N./Plavšić M Skakić S./Ćirovć I.  1:2  (20:22,21:13,12:15)
               
               
                           Subota   24.06.2107                  Petak 25.08.2017     GLAVNI TURNIR      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
5 1 9:00 Kolarić L./Klašnić Đ. Medan S./Pušonjić D.  2:0 (21:13,21:13)
6 1 9:50 Anđelić N./Guteša L. Rašković J./Golić N.  2:0 (21:0,21:0)
7 1 10:40 Lozić I./Gavrilov A. Huzejrović A./Zečić E.  2:0 (21:18,21:12)
8 1 11:30 Basta S./Kiković M. Nikolić N./Plavšić M.  0:2 (19:21,15:21)
9 1 12:20 Kolarić L./Klašnić Đ. Trifunović F./Pavić A.  2:0 (21:9,21:9)
10 1 13:10 Anđelić N./Guteša L. Gavrilović M./Živadinović A.  2:0 (21:17,21:15)
11 1 14:00 Basta S./Kiković M. Skakić S./Ćirović I.  2:0 (21:18,21:16)
12 1 14:50 Lozić I./Gavrilov A. Petrović M./Šimon S.  0:2 (15:21,15:21)
               
               
           
                       Petak 25.08.2017     ČETVRTFINALE      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
13 1 15:40 Kolarić L./Klašnić Đ. Gavrilović M./Živadinović A.  2:0 (12:21,14:21)
14 1 16:30 Medan S./Pušonjić D. Anđelić N./Guteša L.  2:1 (19:21,21:17,15:10)
15 1 17:20 Nikolić N./Plavšić M. Lozić I./Gavrilov A.  0:2 (9:21,13:21)
16 1 18:10 Basta S./Kiković M. Petrović M./Šimon S.  2:0 (21:7,21:9)
               
               
               
               
                               Subota     26.08.2017   POLUFINALE      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
17 1 11:20 Kolarić L./Klašnić Đ. Medan S./Pušonjić D.  2:0  (21:13,21:10)
18 1 12:10 Lozić I./Gavrilov A. Basta S./Kiković M.  2:1  (18:21,21:17,15:10)
               
               
               
                               Subota 26.08.2017         3. mesto      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
19 1 13:50 Medan S./Pušonjić D. Basta S./Kiković M.  0:2  (21:23,17:21)
               
               
                             Subota 26.08.2017             FINALE   TV PRENOS RTS 2      
br. ter. vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
20 1 16:15 Kolarić L./Klašnić Đ. Lozić I./Gavriov A.  2:0  (21:10,21:10)

 

 

 

A grupa 1 kolo 2 kolo 3 kolo bodovi setovi kolicnik poeni kolicnik
1 Mrđan Gorana /Aleksić Aleksandra  2:0  2:0  2:0  6  6:0  max
2 Gemović Tatjana/Vukobrat Milica  2:1  0:2  2:0  4  4:3  1,33
3 Beljanski Milica /Josić Anđela  1:2  2:0  0:2   2  3:3  1,0 
4 Milanov K./Mandić D.  o:2   0:2  0:2   0   0:6   0
                   
B grupa 1 kolo 2 kolo 3 kolo bodovi setovi kolicnik poeni kolicnik
1 Milošević Marija /Matić Milena  2:0  2:0  2:0   6   6:0  max
2 Frajtović Aleksandra/Kostić Tijana  2:0  0:2  2:0    4  4:2
3 Popović Milica /Klašnić Zorana  0:2  0:2  0:2    0   0:6   0
4 Čepić Iva /Bursać Sanja  0:2  2:0  0:2   2   2:4

 

 

    Mečevi kvalifikacija igraju se na dva dobijena seta do 21 poena  
               
      OBAVEŠTENJE      
SVE EKIPE KOJE IGRAJU U ČETVRTAK GLAVNI ŽREB IMAJU PREVOZ IZ NOVOG SADA U 8H,KOJI SE VRAĆA POSLE ZADNJEG MEČA
GLAVNOG TURNIRA U ČETVRTAK (PO DOGOVORU OKO 19:30 ).
               
POŠTO NEMA SMEŠTAJA NI HRANE ZA (IGRAČE,SUDIJE,SLUŽBENA LICA ,RADNIKE)SAVEZ ĆE DA PLATI PUTNE TROŠKOVE 
EKIPAMA KOJE DOLAZE U PETAK I SUBOTU .MOLIMO EKIPE IZ ISTOG MESTA AKO JE MOGUĆE DA 2 EKIPE DOĐU JEDNIM KOLIMA
KAKO BI SMANJILI TROŠKOVE .                   UNAPRED SE ZAHVALJUJEMO (Komisija za Beachvolley OSSRB )
               
                                              Četvrtak 24.08.2017       KVALIFIKACIJE   1.     Kolo    
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
1 2 13:20 Vojnović M./Turanski J. Čepić I./Bursać S.  0:2 ( 11:21,10:21)
2 2 14:10 Milanov K./Mandić D. Lukač D./Lukač J.  2:1 (21:9,17:21,15:2) 
               
                   Četvrtak 24.08.2017             GLAVNI TURNIR      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
1 2 15:00 Frajtović A./Kostić T. Popović M./Klašnić Z.  2:0 (21:5,21:16) 
2 2 15:50 Milošević M./Matić M. Čepić I./Bursać S.  2:0 (21:9,21:15) 
3 2 16:40 Gemović T./Vukobrat M. Beljanski M./Josić A.  2:1 (21:12,23:25,15:9) 
4 2 17:30 Mrđan G./Aleksić A. Milanov K./Mandić D.  2:0 (21:5,21:5) 
               
               
                     Petak 25.08.2017     GLAVNI TURNIR      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
5 2 10:00 Mrđan G./Aleksić A. Gemović T./Vukobrat M.  2:0 (21:15,21:15)
6 2 10:50 Milanov K./Mandić D. Beljanski M./Josić A.  0:2 (11:21,19:21)
7 2 11:40 Milošević M./Matić M. Frajtović A./Kostić T.  2:0 (21:13,21:7)
8 2 12:30 Čepić I./Bursać S. Popović M./Klašnić Z.  2:0 (21:8,21:7)
9 2 13:20 Mrđan G./Aleksić A. Beljanski M./Josić A.  2:0 (21:10,21:18)
10 2 14:10 Gemović T./Vukobrat M. Milanov K./Mandić D.  2:0 (21:17,21:7)
11 2 15:00 Milošević M./Matić M. Popović M./Klašnić Z.  2:0 (21:6,21:9)
12 2 15:50 Frajtović A./Kostić T. Čepić I./Bursać S.  2:0 (21:9,21:10)
               
                     Petak 25.08.2017     ČETVRTFINALE      
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
13 17:30 Gemović T./Vukobrat M. Čepić I./Bursać S.  2:0  (21:15,21:18)
14 18:20 Frajtović A./Kostić T. Beljanski M./Josić A.  2:1  (21:13,18:21,15:8)
               
                                              Subota 26.08.2017         Polufinale    
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
15 1 9:40  Mrđan G./Aleksić A. Frajtović A./Kostić T.  2:0  (21:15,21:19)
16 1 10:30  Milošević M./Matić M. Gemović T./Vukobrat M.  2:0  (21:16,21:10)
               
               
                                              Subota 26.08.2017           3. MESTO     
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
17 1 13:00 Frajtović A./Kostić T. Gemović T./Vukobrat M.  2:0  (21:16,21:17)
               
               
                                              Subota 26.08.2017         FINALE    
br. teren vreme ekipa 1 ekipa 2 rezultat set vr.trajanja
18 1 14:50 Mrđan G./Aleksić A. Milošević M./Matić M.  0:2  (18:21,17:21)
Poslednji put izmenjeno subota, 26 avgust 2017 17:00
Više iz ove kategorije « Čajetina 2017.
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg