Beograd 2018.
Ocenite ovaj članak
(3 glasova)

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU - BEOGRAD

TURNIR SE IGRA NA TERENIMA  "SHARK"

Za turnir u Beogradu nije obezbeđen smeštaj!

   Пласман учесника турнира у Београду   
1 Мрђан Г. 110   1 Баста С. 110
  Алексић А. 110     Коларић Л. 110
2 Савовић Н. 80   2 Сурла С. 80
  Раичевић К. 80     Сурла С. 80
3 Миљевић Т. 60   3 Пушоњић Д. 60
  Миљевић М. 60     Рајковић В. 60
4 Шкари Н. 50   4 Лозић И. 50
  Матић В. 50     Вујовић Н.  50
5 Бељански М. 40   5 Татић Н. 40
  Јосић А. 40     Френц В 40
  Марчетић Ј. 40     Гутеша Л. 40
  Басић Т. 40     Анђелић Н. 40
7 Гемовић Т. 30   7 Марић Б. 30
  Михајловић С. 30      Мартиновић В. 30
  Ђорђевић А. 30     Крамер А 30
  Садил 30     Вукашиновић М. 30
 
      Редослед Екипа  
  Група А Група  Б  
Е1 Мрђан  - Алексић Е2 Савовић - Раичевић  
Е4 Бељански-Јосић Е3 Миљевић- Миљевић  
      Е5 Шкарић- Матић Е6 Марчетић - Басић  
      Е8 Садил - Ђорђевић Е7 Гемовић - Михајловић  
ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
08.00 1 А Е1 Мрђан  - Алексић Е8 Садил - Ђорђевић 2:0 (21:12, 21:11)
08.50 3 Б Е2 Савовић - Раичевић Е7 Гемовић - Михајловић 2:0 (21:13, 21:10)
09.40 2 А Е4 Бељански-Јосић Е5 Шкарић- Матић 1:2 (21:14, 19:21, 10:15)
10.30 4 Б Е3 Миљевић- Миљевић Е6 Марчетић - Басић 2:0 (21:15, 21:9)
           
14.40 5 А Мрђан  - Алексић Шкарић- Матић 2:1 (18:21, 21:8, 15:12)
15.30 6 Б Савовић - Раичевић Миљевић- Миљевић 2:0 (22:20, 21:9)
16.20 7 А Садил - Ђорђевић Бељански-Јосић 0:2 (9:21, 11:21)
17.10 8 Б Гемовић - Михајловић Марчетић - Басић 0:2 (14:21, 16:21)
08.00 9   Шкарић- Матић Марчетић - Басић 2:0 (21:12, 21:10)
08.50 10   Бељански-Јосић Миљевић- Миљевић 0:2 (16:21, 14:21)
11.20 11 1/2 Мрђан  - Алексић Миљевић- Миљевић  2:0 (24:22, 24:22)
12.10 12 1/2 Савовић - Раичевић Шкарић- Матић  2:0 (21:16, 21:9)
14.40 13 3. Миљевић- Миљевић Шкарић- Матић  2:1 (19:21, 12:21, 15:9)
16.20 14 Ф. Мрђан  - Алексић Савовић - Раичевић  2:1 (20:22, 18:21, 15:13)
      Редослед Екипа  
      ГРУПА А ГРУПА Б  
      Е1 Пушоњић-Рајковић Е2 Сурла - Лозић  
      Е4 Баста - Коларић Е3 Анђелић - Гутеша  
      Е5 Вујовић -Лукић Е6 Марић - Мартиновић  
      Е8 Крамер - Вукашиновић Е8 Татић - Ференц  
           
ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
11.20 1 А Е1 Пушоњић-Рајковић Е8 Крамер - Вукашиновић     2:0 (21:16, 21:12)
12.10 2 А Е4 Баста - Коларић Е5 Вујовић -Лукић  2:0 (21:7, 21:9)
13.00 3 Б Е2 Сурла - Лозић Е8 Татић - Ференц  2:0 (21:16, 21:9)
13.50 4 Б Е3 Анђелић - Гутеша Е6 Марић - Мартиновић  2:0 (21:16, 21:17)
18.00 5 1 Пушоњић-Рајковић Баста - Коларић  0:2 (8:21, 16:21)
18.50 6 1 Сурла - Лозић Анђелић - Гутеша  2:0 (21:17, 21:18)
19.40 7 3 Крамер - Вукашиновић   Вујовић -Лукић  0:2 (10:21, 10:21)
20.30 8 3 Татић - Ференц Марић - Мартиновић  2:0 (21:16, 21:14)
09.40 9   Пушоњић-Рајковић Татић - Ференц  2:0 (21:18, 21:13)
10.30 10   Вујовић -Лукић Анђелић - Гутеша  2:0 (21:16, 24:22)
13.00 11 1/2 Баста - Коларић Вујовић -Лукић  2:0 (21:8, 21:7)
13.50 12 1/2 Сурла - Лозић Пушоњић-Рајковић  2:1 (18:21, 21:10, 15:12)
15.30 13 3. Вујовић -Лукић Пушоњић-Рајковић 0:2 (15:21, 19:21)
17.10 14 Ф. Баста - Коларић Сурла - Лозић 2:0 (21:10, 21:14)
Poslednji put izmenjeno četvrtak, 09 avgust 2018 10:51
Više iz ove kategorije « Bač 2018. Novi Sad 2018. »
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg