Beograd 2019.
Ocenite ovaj članak
(7 glasova)

KOMBI IZ NOVOG SADA KREĆE U 11 časova

KVALIFIKACIJE POČINJU U 13 časova

TURNIR SE ODRŽAVA NA TERENIMA RESTORANA ŠARK

GLAVNI TURNIR SE IGRA U PETAK I SUBOTU (napomena: smestaj nije obezbedjen)

                                Beograd, 08. - 10.08.2019                            

                                Seniorke                             

                                četvrtak, 08.08.                

                                kvalifikacije                        

br.m.     vreme   grupa    ekipe     ekipe

1K           17 10                     Kokolj - Perić            / Čikuc N. - Čikuc N.                           1:0 ( 25:23)

2K           17 30                     Lukač J. - Lukač D.   /         Marčetić - Mitrović                    0:1 ( 4:25)

3K           17 50                     Žunić M. - Žunić I.    /         Jovičević J. - Jovičević N.         0:1 (14:25)

                                petak, 09..08.                    

                                Glavni turnir                      

1              09 00     A             Drobnjak - Beljanski     /    Jovičević- Jovičević                  2:0 (21:10,21:12)

2              09 50     A             Joldić - Josić                 /   Čikuc-Čikuc                              2:0 (21:17,21:18)

3              10 40     B             Miljević T. - Miljević M.  /  Marčetić- Mitrović                      2:1 (21:16,15:21,15:8)

4              11 30     B             Tsenova V.- Tsenova R /   Kokolj- Perić                            2:0 (21:14,21:12)

                                                               

5              15 00     A             Drobnjak- Beljanski   /  Joldić - Josić                        2:1 (21:15,02:22,15:12)

6              15 40     A             Jovičević - Jovičević /   Čikuc - Čikuc                       2:0 (  21:10,21:13 )

7              16 20     B             Miljević T. -Miljević M. / Tsenova R. -Tsenova V.     2:0 (21:10,21:17)

8              17 00     B            Marčetić -Mitrović / Kokolj - Perić                              2:0 ( 21:8,21:7)

                                                               

9              17 40                     Joldić - Josić                /   Marčetić - Mitrović           2:0 ( 21:19,21:13)

10           18 20                      Jovičević - Jovičević   /  Tsenova R.- Tsenova  V.   1:1 (21:17,15:21 )

                                                               

                                subota, 10.08.                   

11           11 00     1/2 F      Drobnjak - Beljanski  /  Tsenova R.- Tsenova  V

12           11 50     1/2 F      Miljević T.- Miljević M. /   Joldić -Josić

                                                               

13           14 30     3. m      Tsenova R.- Tsenova/   Joldić -Josić    1:2 (22:20, 14:21, 6:15)

14           16 30     F          Drobnjak - Beljanski  / Miljević T.- Miljević M. 0:2 (12:21, 19:21)

                                                               

                                                Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set do 25-og poena             

                                                sa najmanje dva poena razlike   

                                                       

                                Seniori                 

                                četvrtak, 08.08.                                                                                      

                                kvalifikacije                                                                                 

                                I kolo                    

1K           13 00                     Makarić - Muškinja     /     Kisić - Ratković         1:0 (25:17 )

2K.          13 25                     Stoilović F. - Stoilović U./ Antpnić - Mićić           1:0 (25:0 )

3K.          13 50                     Alimpić - Medić   /  Nikolic. - Bošnjak                      1:0 (25:16)

4K.          14 15                     Prodanović - Barišić     /    Kustudić - Zečić        1:0(28:26)

5K.          14 40                     Plavšić - Anđelić/ Vulović - Perović                     1:0 (25:0)

6K.          15 05                     Bojkov -Zečić     / Loboda - Mandić                    1:0 (25:18)   

                                II kolo                   

7K.          15 30                     Makarić- Muškinja / Stoilović - Stoilović              1:0 (27:25)

8K.          15 55                     Alimpić- Medić / Prodanović - Bošnjak                0:1 ( 17:25)

9K.          16 20                     Ćirić - Petrović   /  Plavšić - Anđelić                     0:1 (14:25)

10K         16 45                     Jovanović - Medan      /  Bojkov - Zečić               1:0 ( 25:16)

                                Petak, 09.08.                     

                                Glavni turnir                      

1              12 20     B             Marić - Martinović        / Jovanović - Medan        0:2 ( 12:21,19:21)

2              13 00     B             Marojević - Medenica  / Prodanović -Bošnjak      0:2 (22:24,13:21)

3              14 20     A             Vladisavljević - Milenković / Makarić- Muškinja   2:1 (13:21,21:12,15:7)

4              13.40     A             Kiković- Guteša   /     Plavšić- Anđelić                 2:0 ( 21:12,21:16)

                                                               

                                                               

5              15 00     B/2         Jovanović- Medan /  Prodanović - Bošnjak          2:1 (21:13,19:21,16:14)

6              15 50     B/2         Marić- Martinović /  Marojević - Medenica            2:0 (22:20,21:12)

7              16 40     A/2         Kiković - Guteša  /  Vladisavljević-Milenković       2:1 (18:21,21:12,15:12)

8              17 30     A/2         Makarić - Muškinja  /    Plavšić -Anđelić               0:2 ( 12:21,14:21)

                                                               

9              18 20     /2           Vladisavljević-Milenković      / Marić- Martinović    2:0 (21:19,21:19)

10           19 10     /2            Plavšić - Anđelić           /  Prodanović - Bošnjak

                                                               

                                subota, 10.08.                   

11           12 40     1/2 F      Jovanović - Medan   /    Vladisavljević-Milenković 

12           13 30     1/2 F      Kiković - Guteša      /    Plavšić - Anđelić

                                                               

13           15 30     3. m      Vladisavljević-Milenković / Plavšić - Anđelić 0:2 (15:21, 17:21)

14           17 30     F          Kiković - Guteša      / Jovanović - Medan  2:0 (21:18, 21:19)

                                                               

                                                Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set da 25-og poena sa        

                                                najmanje dva poena razlike        

Poslednji put izmenjeno nedelja, 11 avgust 2019 10:11
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg