Čajetina 2017.
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

 

 

A grupa

3 kolo

2 kolo

1 kolo

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Lozic Ivan - Surla Sasa

 2:0  2:0  2:0          

2

Medan S./Nikolić B.

 0:2  0:2  1:2          

3

Milidrag R./Nikolić N.

 2:0  0:2   2:1           

4

Karakašević D/Komatina D.

 0:2  2:0   0:2           
                   
 

B grupa

3 kolo

2 kolo

1 kolo

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Basta Stefan/Kiković Miljan

 2:1  2:0 2:0  6        

2

Tešić Igor/Pušonjić Damjan

 1:2   2:0 1:2  2         

3

Anđelić Nikola/Guteša Luka

 2:0  0:2  2:1   4  4:3  1.33   76:95  0.8

4

Trifunović F./Pavić A.    

 0:2   0:2  0:2   0  0:6  0  

 

 

 

Mecevi prvog i drugog kola kvalifikacija i turnira do 20 god. igraju se na jedan dobijeni set do 25 poena.

 
 

Mecevi treceg kola kvalifikacija i finale turnira do 20 god. igraju se na dva dobijena seta do 21 poena.

               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 god.  1 Kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

12:00

Muškinja U./Makarić M.

Stojanović V./Mihajlović M.

 1:0 (25:14)   

2

2

12:00

Huzejrović A./ Zečić E.

Kisić N./Simon S.

 0:1 (26:28)   

3

1

12:20

Vujović N./Vukmirović J.

Ratković A./Petrović M.

 1:0 (25:18)   
               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 god.  2 Kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

4

2

12:20

Trifunović F./Pavić A.

Muškinja U./Makarić M.

 1:0 (25:9)  

5

1

12:40

Kisić N./Šimon S.

Vujović N./Vukmirović J.

 0:1 (26:28)   
               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 god.   FINALE

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

6

1

13:40

Trifunović F./Pavić A

Vujović N./Vukmirović J.

 2:1  (15:21,21:14,15:10)  
               
               
     

  Petak  11.08.2107           KVALIFIKACIJE    1 kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

7

1

13:00

Radenković M./Arsenijević O.

Stojanović V./Mihajlović M.

 0:1

(18:25)

 

8

1

13:20

Bratić M./Klisurić U.

Huzejrović A./Zečić E.

 0:1  (0:25)  

9

1

14:20

Danilov M./Dragović I.

Ratković A./Petrović M.

 1:0

(25:19)

 

10

1

14:40

Rašković J./Golić N.

Muškinja U./Makarić M.

 1:0 (28:26)   

11

1

15:00

Vlajić I./Kovačević S.

Kisić N./Šimon S.

 1:0 (25:18)   
               

                                             Petak  07.07.2017         KVALIFIKACIJE        2  Kolo

   

Petak 11.08.2017        KVALIFIKACIJE   2  KOLO

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

12

1

15:20

Karakašević D./Komatina D.

Stojanović V./Mihajlović M

 1:0 (25:0)   

13

1

15:40

Milanov N./Avramović M.

Huzejrović A./Zečić E

 0:1 (23:25)   

14

1

16:00

Danilov/Dragović

Rašković J./Golić N.

 1:0 ( 25:22)   

15

1

16:20

Vlajić I./Kovačević S.

Vujović/Vukmirović

 1:0 (29:27)   
               
 

                                             Petak  11.08.2017         KVALIFIKACIJE    3  Kolo

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

16

1

16:40

Lerh I./Martinović V.

Karakašević D./Komatina D.

 0:2 (22:24,18:21)   

17

1

17:30

Anđelić N./Guteša L.

Huzejrović A./Zečić E

 2:0 (21:11.21:13)   

subota 18

1

8:00

Milidrag R./Nikolić N.

Danilov M./Dragović I.

 2:0 (21:11,21:14)   

subota 19

2

8:00

Medan S./Nikolić B.

Vlajić I./Kovačević S.

 2:0 (21:8,21:12)   
               
     

OBAVEŠTENJE

     

Dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe prolaze u polufinale.   

Ekipe koje ispadnu u subotu treba da napuste smeštaj u subotu ,a ekpe koje igraju u nedelju moraju da napuste smeštaj

  u nedelju do 10 časova .

     

Subota     12.08.2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

9:00

Basta S./Kiković M.

Trifunović F./Pavić A

 2:0

povreda ekipa 2

 

2

1

9:50

Pušonjić D./Tešić I.

Anđelić N/Guteša L.

 1:2

(22:20,18:21,13:15)

 

3

1

10:40

Lozić I./Surla S.

Karakašević D./Komatina D.

 2:0

(21:11,21:15)

 

4

1

11:30

Medan S./Nikolić B.

Milidrag R./Nikolić N.

 1:2 

(21:17,14:21,10:15)

 

5

1

12:20

Basta S./Kiković M.

Anđelić N./Guteša L.

 2:0

(21:14,21:7)

 

6

1

13:10

Pušonjić D./Tešić I.

Trifunović F./Pavić A

 2:0

povreda ekipa 2

 

7

1

14:00

Lozić I./Surla S.

Milidrag R./Nikolić N.

 2:0

(21:13,21:12)

 

8

1

14:50

Medan S./Nikolić B.

Karakašević D./Komatina D.

 0:2

(23:25,16:21)

 

9

1

15:40

Basta S./Kiković M.

Pušonjić D./Tešić I

 2:1

(16:21,21:

 

10

1

16:30

Anđelić N./Guteša L.

Trifunović F./Pavić A.

 2:0

povreda ekipa 2

 

11

1

17:20

Lozić I./Surla S.

Medan S./Nikolić B.

 2:0

(21:16,21:14)

 

12

1

18:10

Milidrag R./Nikolić N.

Karakašević D./Komatina D.

 2:0

(21:7,21:13)

 
               
               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017           Polufinale  muskarci

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

1

10:20

Lozić I./Surla S.

Anđelić N./Guteša L.

 2:1  (21:16,16:21,15:10)  

14

1

11:10

Basta S./Kiković M.

Milidrag R./Nikolić N.

 2:0  (21:16,21:9)  
               
               
               

                                     12:00                                                     ŠKOLA ODBOJKE

               
               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017           3 MESTO  muskarci

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

15

1

14:00

Anđelić N./Guteša L.

Milidrag R./Nikolić N.

 1:2  (17:21,21:18,10:15)  
               
               

                                 16:00                                        ŠKOLA ODBOJKE

               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017           FINALE    muskarci

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

16

1

17:00

Surla S./Lozić I.

Basta S./Kiković M.

 0:2  (17:21,10:21)  

 

 

A grupa

3 kolo

2 kolo

1 kolo

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Mrđan Gorana /Aleksić Aleksandra

 2:0  2:0  2:0  6        

2

Vukobrat Milica /Gemović Tatjana

 0:2  2:0  0:2  2         

3

Savović N./Živković K.

 2:0  0:2   2:0   4        

4

Pantović Aleksandra/Dragović Andrijana

 0:2  0:2   0:2   0         
                   
 

B grupa

3 kolo

2 kolo

1 kolo

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Milošević Marija /Matić Milena

 2:0  2:0  2:0          

2

Frajtović Aleksandra/Kostić Tijana

 0:2  2:0  2:1          

3

Radović Maja/Marčetić Jovana

 2:1  0:2   1:2           

4

Beljanski Milica/Josić Anđela     

 1:2  0:2   0:2           

 

 

Mečevi pred kola  i prvog kola igra se na jedan dobijen set do 25 poena

 
 

Mecevi  drugog kola  igraju se na dva dobijena seta do 21 poena.

Mečevi 1 kola turnira do 20 god igraju se na jedan set do 25 poena , finale se igra na dva dobijena seta do 21 poena.

               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 god.  1 Kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

12:40

Tomić T./Tomić N.

Stojanović S./Tošić Anđela

 0:1

(23:25)

 
               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 god.   FINALE

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

2

2

13:00

Beljanski M./Josić A.

Stojanović S./Tošić A.

 2:0

(21:8,21:14)

 
               
     

                  Petak  11.08.2017       Pred kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

3

2

13:40

Stojić M./Tošić S.

Tomić T./Tomić N.

 0:1  (19:25)  

4

2

14:00

Vasić M./Pržulj V.

Milanov K./Mandić D.

 0:1  (0:25)  
               
 

                                             Petak  11.08.2017         KVALIFIKACIJE    1   Kolo

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

5

2

14:20

Lečić T./Filipović M.

Jovićević J./Jovićević N.

 1:0  (25:23)  

6

2

14:40

Klašnić Z./Meseldžić A.

Tomić T./Tomić N.

 1:0  (25:21)  

7

2

15:00

Vojnović M./Turanski J.

Milanov K./Mandić D.

 0:1  (11:25)  
               
     

                  Petak  11.08.2017         KVALIFIKACIJE    2   Kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

8

2

15:20

Radović M./Marčetić J.

 Stojanović S./Tošić A.

 2:0 (21:11,21:17)   

9

2

16:00

Savović N./Živković K.

Lečić/Filipović

 2:0 (21:8,21:10)   

10

2

16:40

Vukobrat M./Gemović T.

Klašnić/Meseldžić

 2:0 ( 21:15,21:15)  

11

2

17:20

Frajtović A./Kostić T.

Milanov K./Mandić D.

 2:0 (21:9,21:11)  
               
     

OBAVEŠTENJE

     

Dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe prolaze u polufinale.   

Ekipe koje ispadnu u subotu treba da napuste smeštaj u subotu ,a ekpe koje igraju u nedelju moraju da napuste smeštaj

  u nedelju do 10 časova .

               
     

Subota     12.08.2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

9:00

Mrđan G./Aleksić A.

Pantović A./Dragović A.

 2:0

(21:6,21:14)

 

2

2

9:50

Vukobrat M./Gemović T.

Savović N./Živković K.

 0:2

(16:21,16:21)

 

3

2

10:40

Milošević M./Matić M.

Beljanski M./Josić A.

 2:0

(21:18,21:9)

 

4

2

11:30

Frajtović A./Kostić T.

Radović M./Marčetić J.

 2:1

(17:21,21:17,15:10

 

5

2

12:20

Mrđan G./Aleksić A.

Savović N./Živković K.

 2:0

(25:23,22:20)

 

6

2

13:10

Vukobrat M./Gemović T.

Pantović A./Dragović A.

 2:0

(21:14,21:12)

 

7

2

14:00

Milošević M./Matić M.

Radović M./Marčetić J.

 2:0

(21:14,21:14)

 

8

2

14:50

Frajtović A./Kostić T.

Beljanski M./Josić A.

 2:0

(21:13,24:22)

 

9

2

15:40

Mrđan G./Aleksić A.

Vukobrat M./Gemović T.

 2:1

(14:21,21:17,15:9)

 

10

2

16:30

Savović N./Živković K.

Pantović A./Dragović A.

 2:0

(21:18,21:7) 

 

11

2

17:20

Milošević M./Matić M.

Frajtović A./Kostić T.

 2:0  (21:13,21:16)  

12

2

18:10

Radović M./Marčetić J.

Beljanski M./Josić A.

 2:1  (21:17,13:21,15:4)  
               
               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017           Polufinale devojke

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

1

9:00

Mrđan G./Aleksić A.

Frajtović A./Kostić T.

 2:1  (21:13,19:21,15:7)  

14

1

9:40

                         Milošević M./Matić M.

Savović N./Živković K.

 2:0  (21:14,21:12)  
               

                                     12:00                                                     ŠKOLA ODBOJKE

2:1               
               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017            3. MESTO  devojke

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

15

1

13:00

Frajtović A./Kostić T.

Savović N./Živković K.

 0:2  (18:21,15:21)  
               
               
               
               
 

                                             Nedelja  13.08.2017           FINALE devojke

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

16

1

15:00

Mrđan G./Aleksić A.

Milošević M./Matić M.

 0:2  (13:21,18:21)  
Poslednji put izmenjeno nedelja, 13 avgust 2017 17:16
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg