Loznica 2017.
Ocenite ovaj članak
(3 glasova)

VIP Beach Volley Liga 2017.

LOZNICA, 23 - 25.06.

 

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

setovi

1.

Basta Stefan-Nikolic Marko

 2:0    2:0   4    

2.

 Trifunović Filip-Pavić Aleksa

   2:0  0:2   2    

3.

Vukosavljevic A./ Krasavcic A.

 0:2  0:2     0    
               
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

setovi

1.

Kolaric Lazar - Klasnjic Dorde

 2:0  2:0    4    

2.

  Nikolić Branislav-Milidrag Radovan

   0:2  2:1  2    

3.

 Danilov-Dragović

 0:2    1:2  0    
               
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

setovi

1.

Pusonjic Damjan - Medan Srdan

 2:0  2:1    4    

2.

Andjelić Nikola-Brković Aleksa

   1:2  2:0  2    

3.

 Katić-Milanov

 0:2    0:2  0    
               
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

setovi

1.

Lozic Ivan - Surla Sasa

   2:0  2:1   4    

2.

Gavrilov Aleksandar- Gutesa Luka

 2:0    1:2   2    

3.

 Jovanović-Milutinov

 0:2  0:2     0    

 

 

     

  Petak  23.06.2107           KVALIFIKACIJE

       

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

 

1.

1

12:00

Andjelic N./Brkovic A.

Bratic M. / Karakasevic D.

 2:0

(21:12,21:15)

 0h:32min   

2.

1

12:50

Nikolic B./Milidrag R.

Pozdnjakov M./Petrovic I.

 2:1

(20:22,21:19,15:12)

 0h:58min  

3.

1

13:40

Trifunovic F. /Pavic A.

Lerh I. /Martinovic V.

 2:0

(21:18,21:10)

 0h:35min  

4.

1

14:30

Jovanovic R./Milutinov M.

Marosanovic A./Lukic V.

 2:0

(21:7,21:13)

 31min  

5.

1

15:20

Petrovic D./Bojicic B.

Katic S./ Milanov N.

 0:2

(20:22,7:21)

 40min  

6.

1

16:10

Danilov M. / Dragovic I.

Adamovic P./ Trivuncic I.

 2:0

(21:17,21:8)

 32min  
                 
     

Petak     23.06.2017       GLAVNI TURNIR

       
         

rezultat

set

vr.trajanja

 

1.

1

17:00

Basta S.  / Nikolic M

Vukosavljevic A./ Krasavcic A.

 2:0

(21:6,21:9)

 27min   

2.

1

17:50

Kolaric L. /Klasnic D.

   Danilov-Dragović

 2:0

(21:8,21:13)

 37min  

3.

1

        18:40

Pusonjic D./ Medan S.

   Katić-Milanov

 2:0 

(21:9,21:12)

 35min  

4.

1

Sub 08:00

  Jovanović-Milutinov

Gavrilov A. / Gutesa L.

 0:2

(11:21,15:21)

 42min  
                 
   

                       Subota    24.06.2107

Subota     24.06.2017

       
         

rezultat

set

vr.trajanja

 

5.

1

9:00

Trifunović-Pavić

Vukosavljevic A./ Krasavcic A.

 2:0

(21:0,21:0)

 0min  

6.

1

9:50

Lozic Ivan - Surla Sasa

  Jovanović-Milutinov

 2:0

(21:10,22:20)

 39min  

7.

1

10:40

Kolaric L. - Klasnic D.

 Nikolić B.-Milidrag

 2:0

(21:14,21:13)

 38min   

8.

1

11:30

Pusonjic D./ Medan S.

 Andjelić-Brković

 2:1

(20:22,21:18,15:13)

 1h 04min  

9.

1

12:20

Basta S.  / Nikolic M

  Trifunović-Pavić

 2:0

(21:14,21:12)

 33min   

10.

1

13:10

Lozic Ivan - Surla Sasa

Gavrilov A. / Gutesa L.

 2:1

(13:21,21:17,15:13)

 47min   

11.

1

14:00

 Nikolić B.-Milidrag

  Danilov-Dragović

 2:1

(21:12,14:21,15:8)

 48min  

12.

1

14:50

 Andjelić-Brković

  Katić-Milanov

 2:0

(21:,21:13)

 32min  
                 
     

Cetvrtfinale     Subota  24.06.2017

       
         

rezultat

set

vr.trajanja

 

13.

1

16:00

 Basta-Nikolić M.

Gavrilov-Guteša

 2:0

(21:16,21:7)

 37min  

14.

1

17:00

 Trifunović-Pavić

Lozić-Surla

 0:2

(9:21,22:24)

 33min  

15.

1

18:00

Kolarić-Klašnić

Andjelić-Brković

 2:0

(21:0,21:0)

 0min  

16.

1

19:00

Nikolić B.-Milidrag

Pušonjić-Medan

 0:2

(14:21,15:21)

 35min  
                 
                 
   

OBAVESTENJE :  tehnicki sastanak ce se odrzati  u 21 H  ,lokacija ce biti naknadno objavljena .Prisustvo obavezno

                 
                 
     

Polufinale      Nedelja  25.06.2017

       
         

rezultat

set

Vr. Trajanja

 

17.

1

 

Basta-Nikolić M.

Lozić-Surla

 2:0  (21:17,21:15)  47min  

18.

1

 

Kolarić-Klašnić

Pušonjić-Medan

 2:0  (21:16,21:15)  44min  
                 
     

Polufinale      Nedelja  25.06.2017

       
                 
 

1

 

Devojke

Devojke

       
 

1

 

Devojke

Devojke

       
                 
                 
   

12:00

Skola odbojke Ivana Miljkovica

     
                 
     

  3 Mesto devojke

         
                 
 

1

 

devojke

devojke

       
                 
     

finale devojke

         
                 
 

1

             
                 
     

3 mesto muskarci

         
                 

19.

1

15:00

 Lozić-Surla

  Pušonjić-Medan

 0:2  (12:21,17:21)  45min  
                 
                 
   

Skola odbojke Ivana Miljkovica           16:00

     
                 
     

  FINALE

         
                 

20.

1

17:00

 Basta-Nikolić M.  Kolarić-Klašnić  0:2  (10:21,8:21)  33min  
Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 26 jun 2017 13:39
Više iz ove kategorije Rang liste 2017. »
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg