Loznica 2018.
Ocenite ovaj članak
(5 glasova)
Пласман Играчица број бодова   Пласман Играч број бодова
1 Хоган К. 160 1 Баста С. 160
  Матић М. 160   Коларић Л. 160
2 Мрђан Г. 130 2 Гаврилов А. 130
  Алексић А. 130   Милић М. 130
3 Савовић Н. 90 3 Лозић И. 90
  Раичевић К. 90   Сурла С. 90
4 Шкарић Н. 70 4 Клашнић Ђ. 70
  Радовић М. 70   Плавшић М. 70
5-6 Миљевић М. 60 5-8 Пушоњић Д. 50
  Миљевић Т. 60   Рајковић В. 50
  Бељански М. 60   Гутеша Л. 50
  Јосић А. 60   Анђелић Н. 50
7-8 Вукобрат М. 40   Николић Б. 50
  Меселџић А. 40   Николић Н. 50
  Клашнић З. 40   Данилов М. 50
  Филиповић М. 40   Драговић И. 50
      9-12 Митровић С. 30
        Марошановић А. 30
        Гајичић Д. 30
        Лукић В. 30
        Петровић Н. 30
        Ћирић Д. 30
        Антонић Т. 30
        Матић Ђ. 30

 

НАГРАДНИ ФОНД
МАСТЕРС ЛОЗНИЦА

15-17. јун 2018.

СЕНИОРИ СЕНИОРКЕ
Пласман По екипи Пласман По екипи
1 РСД 50,000.00 1 РСД 50,000.00
2 РСД 35,000.00 2 РСД 35,000.00
3 РСД 23,000.00 3 РСД 23,000.00
4 РСД 16,000.00 4 РСД 16,000.00
5-8 РСД 6,500.00 5-6 РСД 8,000.00
укупно РСД 150,000.00 укупно РСД 140,000.00

 

ДАН

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ТЕРЕН

Број

 

Екипа

Екипа

Резултат

КВАЛИФИКАЦИЈЕ - СЕНИОРКЕ

Петак

15.06.

12,00

2

К2

Е8

Шкарић Н. - Радовић М.

Илић Т. - Арсенић А.

2:0 (21:7,21:5)

Петак

15.06.

12,40

2

К3

Е6

Петров А . -  Главашки М.

Клашнић З. -  Филиповић М.

0:2 (15:21, 8:21)

Петак

15.06.

12,00

1

К4

Е7

Марчетић Ј. - Костић Т.

Вукобрат М. - Меселџић А.

0:2 (13:21, 16:21)

Петак

15.06.

12,40

1

К5

Е5

Гемовић Т. - Гаврановић А.

Миљевић М. - Миљевић Т.

0:2 (0:21, 0:21)

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРКЕ

 

САСТАВИ ГРУПА

Група А

Група  Б

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

 

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е4 Бељански М. - Јосић А.

 

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

 

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

E8 Шкарић Н. - Радовић М.

 
         

Субота

16.06.

09,00

2

1

А

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

2:0 (21:15, 21:13)

Субота

16.06.

09,40

2

2

А

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

2:0 (20:15, 22:20)

Субота

16.06.

10,20

2

3

Б

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

0:2 (18:21, 17:21)

Субота

16.06.

11,00

2

4

Б

Е4 Бељански М. - Јосић А.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

2:0 (21:19, 21:16)
         

Субота

16.06.

11,40

2

5

А

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

0:2 (17:21, 18:21)

Субота

16.06.

12,20

2

6

А

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е3 Хоган К. - Матић М.

0:2 (16:21, 12:21)

Субота

16.06.

13,00

2

7

Б

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

2:0 (21:12, 21:5)

Субота

16.06.

13,40

2

8

Б

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

Е4 Бељански М. - Јосић А.

2:0 (21:10, 21:15)
         

Субота

16.06.

14,20

2

9

А

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

0:2 (18:21, 16:21)

Субота

16.06.

15,00

2

10

А

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

2:0 (21:10, 21:13

Субота

16.06.

15,40

2

11

Б

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

0:2 (5:21, 7:21)

Субота

16.06.

16,20

2

12

Б

Е4 Бељански М. - Јосић А.

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

0:2 (9:21, 9:21)
         

Недеља

17.06.

09.00 

2

13

1/2

1А Хоган К. - Матић М.

Савовић Н. - Раичевић К.

2:0 (21:18, 22:20)

Недеља

17.06.

09.00

1

14

1/2

2А Мрђан Г. - Алексић А.

1Б Шкарић Н. - Радовић М.

2:1 (21:23, 21:18, 15:12)

Недеља

17.06.

11.20 

1

15

3.

Савовић Н. - Раичевић К.

Шкарић Н. - Радовић М.

2:1 (14:21, 21:15, 15:10)

Недеља

17.06.

16.00 

1

16

Ф

Хоган К. - Матић М.

Мрђан Г. - Алексић А.

2:0 (21:8, 21:17)

ДАН

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ТЕРЕН

Број

 

Екипа

Екипа

Резултат

КВАЛИФИКАЦИЈЕ - СЕНИОРИ

Петак

15.06.

13,20

1

К1

Е6

Гаврилов А. - Милић М.

Марић Б. - Мартиновић В.

2:0 (21:13, 21:11)

Петак

15.06.

14,10

1

К2

E11

Мићић М. - Ристић Н.

Петровић Н. - Ћирић Д.

0:2 (5:21, 7:21) 

Петак

15.06.

15,00

1

К3

E9

Николић Б. - Николић Н.

Нинић И. - Бајандић Л.

2:0 (21:0, 21:0)

Петак

15.06.

15,50

1

К4

E12

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Макарић М. - Мушкиња У.

2:0 (21:0, 21:0)

Петак

15.06.

13,20

2

К5

E8

Татић Н. - Шћитароци Л.

Митровић С. - Марошановић А.

0:2 (18:21, 18:21)

Петак

15.06.

14,10

2

К6

E7

Пушоњић Д. - Рајковић В.

Петровић М. - Кисић Н.

2:0 (21:16, 21:14)

Петак

15.06.

15,00

2

К7

E10

Крамер А.-Вукашиновић М.

Гајичић Д. - Лукић В.

1:2 (29:31, 21:16, 12:15)

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРИ

 

САСТАВИ ГРУПА

ГРУПА А

ГРУПА Б

 

Е1Баста Стефан - Коларић Лазар

Е2Лозић Иван - Сурла Саша

 

Е8 Митровић С. - Марошановић А.

Е7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

 

Е9 Николић Б. - Николић Н.

Е10 Гајичић Д. - Лукић В.

 

ГРУПА Ц

ГРУПА Д

 

Е3Гутеша Л. - Анђелић Н.

Е4Данилов М. - Драговић И.

 

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

Е5 Антонић Т. - Матић Ђ. (WC)

 

Е11 Петровић Н. - Ћирић Д.

Е12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

 
   

Петак

15.06.

16,30

1

1

A

E8 Митровић С. - Марошановић А.

Е9 Николић Б. - Николић Н.

0:2 (12:21, 16:21)

Петак

15.06.

17,20

1

2

Б

E7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

E10 Гајичић Д. - Лукић В.

2:0 (21:15, 21:16) 

Петак

15.06.

16,30

2

3

Ц

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

E11 Петровић Н. - Ћирић Д.

2:0 (21:13, 21:8)

Петак

15.06.

17,20

2

4

Д

E5 Антонић Т. - Матић Ђ.

E12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

0:2 (9:21, 17:21)
         

Субота

16.06.

08.30

1

5

А

Е8 Митровић С. - Марошановић А.

Е1 Баста С. - Коларић Л.

0:2 (9:21, 10:21)

Субота

16.06.

09.20

1

6

Б

Е7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

Е2 Лозић И. - Сурла С.

1:2 (21:14, 17:21, 12:15)

Субота

16.06.

10.10

1

7

Ц

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

Е3 Гутеша Л. - Анђелић Н.

2:0 (21:16, 21:11)

Субота

16.06.

11.00

1

8

Д

Е5 Антонић Т. - Матић Ђ.

Е4 Данилов М. - Драговић И.

0:2 (17:21, 17:21)

Субота

16.06.

11.50

1

9

А

Е9 Николић Б. - Николић Н.

Е1 Баста С. - Коларић Л.

0:2 (10:21, 12:21)

Субота

16.06.

12.40

1

10

Б

Е10 Гајичић Д. - Лукић В.

Е2 Лозић И. - Сурла С.

0:2 (13:21, 12:21)

Субота

16.06.

13.30

1

11

Ц

Е11 Петровић Н. - Ћирић Д.

Е3 Гутеша Л. - Анђелић Н.

1:2 (16:21, 21:18, 13:15)

Субота

16.06.

14.20

1

12

Д

Е12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Е4 Данилов М. - Драговић И.

2:0 (21:10, 21:16)
 

Субота

16.06.

15.10 

1

13

1/4

1А Баста С. - Коларић Л.

Б2 Пушоњић Д. - Рајковић В.

2:0 (21:11, 21:15)

Субота

16.06.

16.50 

1

14

1/4

1Д Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Ц2 Гутеша Л. - Анђелић Н.

2:1 (21:19, 17:21, 15:10)

Субота

16.06.

16.00

1

15

1/4

 Гаврилов А. - Милић М.

А2 Николић Б. - Николић Н.

2:0 (21:14, 21:14)

Субота

16.06.

17.40

1

16

1/4

1Б Лозић И. - Сурла С.

Д2 Данилов М. - Драговић И.

2:0 (21:14, 21:14)
 

Недеља

17.06.

 9.40

1

17

1/2

Баста С. - Коларић Л.

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

2:0 (21:14, 21:16)

Недеља

17.06.

 10.30

1

18

1/2

Гаврилов А. - Милић М.

Лозић И. - Сурла С

2:0 (21:15, 21:13)

Недеља

17.06.

 12.00

1

19

3.

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Лозић И. - Сурла С

0:2 (19:21, 23:25)

Недеља

17.06.

 16.30

1

20

Ф

Баста С. - Коларић Л.

Гаврилов А. - Милић М.

2:0 (21:14, 21:17)
Poslednji put izmenjeno sreda, 27 jun 2018 14:57
Više iz ove kategorije Paraćin 2018. »
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg