Novi Sad 2017.
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

MUŠKI TURNIR

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Lozić Ivan /Surla Saša

 2:1  2:0    4        

2.

Gavrilov Aleksandar/Jovanović Raško

 1:2    2:0        

3.

Lerh Ivan /Martinović Vojan

   0:2  0:2        
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Basta Stefan /Kiković Miljan

 2:0  2:0    4        

2.

Karakašević Davor/Komatina Dušan

   0:2  2:1  2        

3.

Danilov Maksim /Dragović Ivan

 0:2    1:2  0        
                   
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Pušonjić Dmjan /Medan Srđan

 2:0  2:0    4        

2.

Anđelić Nikola/Brković Aleksa

   0:2  2:0  2        

3.

Kisić N./Lukić V

 0:2    0:2  0         
                   
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Tešić Igor /Janković marko   WC

 1:2  2:0   2      3:2 1.5 

2.

Nikolić Nenad/Plavšić Marko

 2:1    0:2      2:3 0.66 

3.

Antonić Siniša/Mutapčija Arsenije

   0:2  2:0      2:2

 

     

Mečevi pred kola,prvog i drugog kola kvalifikacija igraju se na jedan dobijen set do 25 poena

     

Mečevi trećeg kola kvalifikacija igraju se na 2 dobijana seta do  21 poena

               
   

OBAVEŠTENJE ZA UČESNIKE: ULAZ NA KUPALIŠTE ŠTRAND SE PLAĆA ,CENA ULAZNICE JE 50 DINARA.

         
               
     

Polufinale do 20 godina igra se na jedan set do 25 poena , FINALE se igra na dva dobijena seta do 21 poena

               
     

Kvalifikacije za glavni turnir   do 20 godina    polufinale

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

10:00

Kisić N./ Lukić V.

Muškinja U./ Makarić M.

 1:0 (25:12)  15 min

2

2

10:00

Skakić S ./ Ćirović J.

Šimon S./Ratković A.

 0:1 (0:25)   0 min
     

                      Finale do 20 godina

     

3

1

11:00

Kisić N./Lukić V.

Šimon S./Ratković A.

 2:0 (21:15,21:17)   
               
     

  Petak  28.07.2107           KVALIFIKACIJE          pred  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

4.

2

11:00

Stejin G. /Todorović R.

Jevtić A. /Tapavica U.

 //////    

5.

2

11:30

Kamenica  A ./Kamenica S.

Živadinović A./Gavrilović M.

 1:0 (25:17)   
     

  Petak  28.07.2107           KVALIFIKACIJE          1  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

6.

2

12:00

Mitrović S. /Mitrović F.

Vlajić I./Ćurćić N.

 1:0 (27:25)   

7.

1

12:00

Antonić S./Mutapčija A.

Slobodan

 1:0 (25:0)   

8.

2

12:30

Tadić F./Radenković M.

Kamenica A./Kamenica S.

 0:1 (12:25)   

9.

1

12:30

Karakašević D. Komatina D.

       Muškinja U./Makarić M.

 1:0 (25:15)   

10.

2

13:00

Kovačević S. /Budisavljević M.

      slobodan

 1:0 (25:0)   

11.

1

13:00

Marošanović A./Gajičić D.

Šimon S./Ratković A.

 0:1  (15:25)  
               
     

  Petak  28.07.2107           KVALIFIKACIJE          2  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

12.

2

13:30

Bratić M./Klisurić U.

Mitrović S./Mitrović F.

 0:1

(16:25)

 

13.

1

13:30

Rašković J./ Borović M.

Antonić S./Mutapčija A.

 0:1

(0:25)

 

14.

2

14:00

Adamović P. /Trivunčić I.

Kamenica A./Kamenica F.

 1:0

(25:16)

 

15.

1

14:00

Ninić I. /Bajandić L.

Karakašević D./Komatina D.

 0:1

(23:25)

 

16.

2

14:30

Relota B. /Ćirić D.Stejin

Kovačević S./Budisavljević M.

 1:0

(25:20)

 

 

(

 
               
     

  Petak  28.07.2107           KVALIFIKACIJE          3  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

14:30

Lerh I./Martinović V.

Šimon/Ratković

 2:0

(21:15,21:18)

 

18.

2

15:00

Danilov M./Dragović I.

Mitrović S./Mitrović F.

 2:0

(21:10,21:15)

 

19.

1

15:20

Milanov N./Mirić S

Antonić/Mutapčija

 0:2

(9:21,14:21)

 

20.

2

15:50

Gavrilov A./Jovanović R.

 

Adamović/Trivunčić

 2:0

(21:17,21:17)

 

21.

1

16:10

Milutinov M./Milidrag R.

Karakašević/Komatina

 0:2  (18:21,18:21)   

22.

1

17:00

Anđelić N./Brković A

Relota/Ćirić

 2:0  (29:27,21:16)   
               
     

Petak     28.07. 2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1.

1

18:20

Lozić I./Surla S.

       Gavrilov/Jovanović

 2:1   (21:19,15:21,15:12)  

2.

1

19:10

Tešić I./Janković M.

      Nikolić N./Plavšić M.

 1:2  (21:17,21:23,8:15)  
               
               
   

                       Subota    24.06.2107

Subota     29.07.2017    GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

3.

1

8:30

Basta S./kiković M.

Danilov M./Dragović I.

 2:0

(21:6,21:10)

 

4.

1

9:20

Pušonjić D./Medan S.

Kisić N./Lukić V.

 2:0

(21:19,21:17)

 

5.

1

10:10

Lozić I./Surla S.

Lerh I./Matrinović V.

 2:0

(21:10,21:14)

 

6.

1

11:00

Tešić I./Janković M.

Antonić S./Mutapčija A.

 2:0

(21:19,22:20)

 

7.

1

11:50

Basta S./Kiković M.

Karakašević D./Komatina D.

 2:0

(21:18,21:14)

 

8.

1

12:40

Pušonjić D./Medan S.

Anđelić N./Brković A.

 2:0

(21:18,21:16)

 

9.

1

13:30

Gavrilov A./Jovanović R.

Lerh I./Martinović V.

 2:0

(21:15,21:15)

 

10.

1

14:20

Nikolić N./Plavšić M.

Antonić S./Mutapčija A.

 0:2

(14:21,11:21)

 

11.

1

15:10

Danilov M./Dragović I.

Karakašević D./Komatina D.

 1:2  (18:21,21:14,8:15)  

12.

1

16:00

Anđelić N./Brković A.

Kisić N./Lukić V.

 2:0  (21:17,21:17)  
               
     

Cetvrtfinale     Subota  29.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13.

1

16:50

Lozić/Surla

Antonić S./Mutapčija A.

2:0 

(25:23,21:17)

 

14.

1

17:40

Gavrilov A./Jovanović R.

Tešić I./Janković M.

2:1

(21:19,19:21,15:11)

 

15.

1

18:30

Basta S./Kiković M.

Andjelić/Brković

2:0 

(21:16,21:10)

 

16.

1

19:20

Karakašević/Komatina

Pušonjić D./Medan S.

0:2 

(10:21,12:21)

 
               
               
               
               
     

Polufinale      Nedelja  30.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

11:20

Lozić I./Surla S.

Gavrilov A./Jovanović R.

 2:0  (21:19,21:11)  

18.

1

12:10

Basta S./Kiković M.

Pušonjić D./Medan S.

 2:1  (21:15,18:21,15:8)  
               
               
   

     

         
               
               
     

                                 3 mesto muskarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

19.

1

15:00

 Gavrilov A./Jovanović R.

 Pušonjić D./Medan S.

 2:0  (21:18,21:8)  
               
               
               
               
     

                                     FINALE  muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

20.

1

17:00

 Surla S./Lozić I.  Basta S./Kiković M.  2:0  (22:20,21:15)  

 

ŽENSKI TURNIR

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Mrđan Gorana /Aleksić Aleksandra

 2:0  2:0  2:0  6        

2

Vukobrat Milica/Gemović Tatjana

 0:2  2:0  1:2  2         

3

Frajtović Aleksandra/Kostić Tijana

2:0   0:2  2:1        

4

Lečić/Srdanov

 0:2  0:2  0:2  0         
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Savović Nataša/Raičević Katarina

 1:2  2:0  2:0  4        

2

Milošević Marija /Matić Milena

 2:1   2:0     2:0  6        

3

Radović/Marčetić

 2:0  0:2  0:2  2        

4

Miljević M./Miljević T.

 0:2  0:2  0:2   0        

 

 

Mečevi prvog kola kvalifikacija igra se na jedan dobije set do 25 poena

 
 

Mecevi  drugog kola kvalifikacuja igraju se na dva dobijena seta do 21 poena.

               
 

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih ekipa turnir do 20 godina neće biti održan.

 
               

OBAVEŠTENJE ZA UČESNIKE: ULAZ NA KUPALIŠTE ŠTRAND SE PLAĆA ,CENA ULAZNICE JE 50 DINARA.

               
     

                  Petak  28.07.2107           KVALIFIKACIJE    1 kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

16:40

Milovanović J./Božić M.

Vojnović M./Turanski J.

 0:1

 (23:25)

 

2

2

17:10

Miljević M./Miljević T.

Popović M./Klašnić Z.

 1:0  (25:19)  

3

2

17:40

Milanov K./Mandić D.

Lečić T./Srdanov L.

 0:1  (23:25)  
               
               
 

                                             Petak  28.07.2017         KVALIFIKACIJE    2   Kolo

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

4

2

18:10

Radović M./Marčetić J.

Vojnović/Turanski

 2:0  (21:10,21:10)  

5

2

18:50

Filipović M./Zečević T.

Miljević M./Miljević T.

 0:2  (11:21,15:21)  

6

2

19:30

Tomić T./Narančić N.

Lečić/Srdanov

 0:2  (16:21,20:22)  
               
               
 

                                            Subota  29.07.2017              GLAVNI TURNIR

   

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

8:30

Mrđan G./ Aleksić A.

Lečić/Srdanov

 2:0  (21:12,21:6)  

2

2

9:10

Vukobrat M./Gemović T.

Frajtović A./Kostić T.

 1:2  (21:16,11:21,11:15)  

3

2

9:50

Savović N./Raičević K.

Miljević M./MIljević T.

 2:0  (21:17,21:9)  

4

2

10:30

Milošević M./Matić M.

Radović/Marčetić

 2:0 

 (21:11,21:14)

 

5

2

11:10

Mrđan G./ Aleksić A.

Frajtović A./Kostić T.

 2:0

 (21:13,21:9)

 

6

2

11:50

Vukobrat M./Gemović T.

Lečić/Srdanov

 2:0

 (21:11,21:13)

 

7

2

12:30

Savović N./Raičević K.

Milošević M. /Matić M.

 1:2

 (11:21,21:18,5:15)

 

8

2

13:10

Radović/Marčetić

Miljević M./Miljević T.

  2:0 

 (21:8,23:21)

 

9

2

13:50

Mrđan G./ Aleksić A.

Vukobrat M. /Gemović T.

 2:0

 (21:8,21:17)

 

10

2

14:30

Lečić/Srdanov

Frajtović A./Kostić T.

 0:2

 (3:21,17:21)

 

11

2

15:10

Savović N./Raičević K.

Radović/marčetić

 2:0

 (21:18,21:17)

 

12

2

15:50

Milošević M./Matić M.

Miljević M./Miljević T.

 2:0

 (21:7,21:14)

 
               
               
     

Cetvrtfinale     Subota  29.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

2

18:00

Frajtović A./Kostić T.

Radović M./Marčetić J.

 2:1

(19:21,21:17,16:14)

 

14

2

18:50

Vukobrat M./Gemović T.

Savović N./Raičević K.

 0:2

(8:21,11:21)

 
               
     

Polufinale    Nedelja  30.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

15

1

10:00

Mrđan G./Aleksić A.

Savović N./Raičević K.

 2:0  (21:13,21:16)  

16

1

10:40

Milošević M./Matić M.

Frajtović A./Kostić T.

 2:0  (21:17,21:18)  
               
     

                                       3  MESTO

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17

1

14:00

 Savović N./Raičević K.

   Frajtović A./Kostić T.

 2:1  (21:14,19:21,15:12)  
               
               
     

                                               FINALE

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

18

1

16:00

 Mrđan G./Aleksić A.

 Milošević M./Matić M.

 0:2  (14:21,13:21)  
Poslednji put izmenjeno nedelja, 30 jul 2017 17:44
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg