Novi Sad 2018.
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

 BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU

NOVI SAD

Нови Сад, 10. - 12.08.2018  
 
петак - 10.08. - квалификације    
    Екипа Екипа резултат  
сениорке  
1 10,00 Ђоловић С. - Лечић Т. Ђорђевић А. - Тепавац т.  0:1(16:25)  
2 10,20 Клашнић З. - Филиповић М. Тсенова В. - Тсенова Р.  0:1 (10:25)  
           
    Победници квалификационих мечева улазе у Главни турнир,њима ће се    
  придружити Мрђан Г. - Алексић А., Миљевић Т -Миљевић М., Јосић А. - Поповић М.,    
  Марчетић Ј. - Васић К.,Месилџић А. - Бељнски М., Гемовић Т. - Михајловић С.    
    Мечеви квалификација играју се у један сет до 25-ог поена са најмање два  
  поена разлике.      
    Група "А" Група "Б"    
  1 Е1  Мрђан Г. - Алексић А. 1  Е2  Миљевић Т. - Миљевић М.    
  2 Е4  Месилџић А. - Бељански М. 2  Е3  Јосић А. - Поповић М.    
  3 Е5  Марчетић Ј. - Васић К. 3  Е6  Гемовић Т. - Михајловић С.    
  4 Е8  Ђорђевић А. - Тепавац т. 4  Е7  Тсенова В. - Тсенова Р.    
сениори  
1./1. 10,40 Лукић П. - Матковић М. Грубешић А. - Баришић В.  0:1 (7:25)  
1./2. 11,05 Ђурић А. - Макарић М. Радовић М. - Крчмар Б.  0:1 (23:25)  
1 11,30 Баста С. - Коларић Л. Грубешић А. - Баришић В.
 1:0 (25:18)
 
2 11,55 Влајић И. - Ковачевић С. Николић Н. - Кisic  0:1 (18:25)  
3 12,20 Петковић С. - Гајиновић Р. Марић Б. - Мартиновић В.  0:1 (16:25)  
4 12,45 Петровић М. - Илић П. Данилов М. - Bubnjevic  0:1 (18:25)  
5 13,10 Вујовић Н. - Лукић В. Радовић М. - Крчмар Б.  1:0 (25:11)  
6   Татић Н. - Френц В. Митровић С. - Митровић Ф.  0:1 (0:25)  
7 13.35 Вукашиновић М. - Крамер А. Марошановић А. - Ћирић Д.  1:0 (25:20)  
8 14.00 Љубојевић И. - Раденковић М. Петровић Н. - Ћирић Д.  0:1 (20:25)  
9 14.25 Баста С. - Коларић Л. Николић Н. - Кisic  1:0 (25:14)  
10 14.50 Марић Б. - Мартиновић В. Данилов М. - Bubnjevic  0:1 (21:25)  
11 15,15 Вујовић Н. - Лукић В. Митровић С. - Митровић Ф.  1:0 (25:18)  
12 15.40 Вукашиновић М. - Крамер А. Петровић Н. - Ћирић Д.  1:0 (25:19)  
           
    У Главни турнир улазе победници мечева 9, 10, 11, 12, као и Пушоњић Д. -    
  Рајковић В., Сурла С. Лозић И., Ивковић А. - Јанковић М., Перић П. - Вучићевић Б.    
    Мечеви квалификација играју се у један сет до 25-ог поена са најмање два  
  поена разлике.      
           
    Група "А" Група "Б"    
  1 Е1  Пушоњић Д. - Рајковић В. 1.  Е2  Сурла С. - Лозић И.    
  2 Е4  Ивковић А. - Јанковић М. 2.  Е3  Марић Б. - Мартиновић В.    
  3 Е5  Баста С. - Коларић Л. 3.  Е6 Вујовић Н. - Лукић В.    
  4 Е8 Данилов М. - Bubnjevic 4.  Е7 Вукашиновић М. - Крамер А.    
           
           
    Главни турнир      
1 16,50 Е1  Пушоњић Д. - Рајковић В. Е8   Данилов М. - Bubnjevic  2:0 (21:17,21:18)  
2 17,40 Е4  Ивковић А. - Јанковић М. Е5   Баста С. - Коларић Л.      0:2(11:21,13:21)  
3 18,30 Е2  Сурла С. - Лозић И. Е7    Вукашиновић М. - Крамер А. 2:0(21:12,24:22)  
4 16.05 Е3  Марић Б. - Мартиновић В. Е6   Вујовић Н. - Лукић В.  0:2(11:21,13:21)  
           
субота, 11.08.  
сениорке  
1 08,00 Е1   Мрђан Г. - Алексић А. Е8  Ђорђевић А. - Тепавац т.  2:0(21:6,21:12)  
2 08,40 Е4   Месилџић А. - Бељански М. Е5   Марчетић Ј. - Васић К.  2:1(16:21,21:15,15:11)  
3 09,20 Е2   Миљевић Т. - Миљевић М. Е7   Тсенова В. - Тсенова Р.  2:0(21:14,22:20)  
4 10,00 Е3   Јосић А. - Поповић М. Е6  Гемовић Т. - Михајловић С 1:2(16:21,21:18,13:15)  
           
5 14,00 W1   Мрђан Г. - Алексић А. W2  Месилџић А. - Бељански М. 2:0(21:18,24:22)  
6 14,40 W3   Миљевић Т. - Миљевић М. W4  Гемовић Т. - Михајловић С 2:0(23:21,21:14)  
7 15,20 L1    Ђорђевић А. - Тепавац т. L2   Марчетић Ј. - Васић К. 1:2(16:21,21:15,14:16)  
8 16,00 L3    Тсенова В. - Тсенова Р. L4   Јосић А. - Поповић М.  2:0(21:9,21:11)  
           
9 H 9:00 2A   Месилџић А. - Бељански М. 3B   Тсенова В. - Тсенова Р. 2:1(21:15,17:21,17:15)  
10 H 9:50 3A  Марчетић Ј. - Васић К. 2B   Гемовић Т. - Михајловић С 2:0(21:17,21:12)   
сениори  
5 10,40 W1  Пушоњић Д. - Рајковић В. W2    Баста С. - Коларић Л. 0:2(22:24,17:21)  
6 11,30 W3  Сурла С. - Лозић И. W4  Вујовић Н. - Лукић В. 2:0(21:12,21:18)  
7 12,20 L1   Данилов М. - Bubnjevic L2     Ивковић А. - Јанковић М. 2:1(21:19,10:21,15:13)   
8 13,10 L3   Вукашиновић М. - Крамер А. L4   Марић Б. - Мартиновић В. 1:2(21:15,11:21,13:15)  
           
9 17,00 2A   Пушоњић Д. - Рајковић В. 3B  Марић Б. - Мартиновић В.  2:0 (21:17,21:13)  
10 17,50 3A  Данилов М. - Bubnjevic 2B  Вујовић Н. - Лукић В.  0:2 (16:21,13:21)  
недеља, 12.08.  
сениорке  
11 12:20 1А   Мрђан Г. - Алексић А. W10  Марчетић Ј. - Васић К.  2:0 (21:8,21:9)  
12 13:10 1B  Миљевић Т. - Миљевић М. W9  Месилџић А. - Бељански М.  1:2 (16:21, 21:13, 15:17)  
           
13 15:00 L11  Марчетић Ј. - Васић К. L12  Миљевић Т. - Миљевић М.  0:2 (13:21,10:21)  
14 16:00 W11  Мрђан Г. - Алексић А. W12  Месилџић А. - Бељански М.  2:0 (21:13,21:15)  
           
сениори  
11 10:40 1А   Баста С. - Коларић Л. W10  Вујовић Н. - Лукић В.  2:0 (21:16,21:16)  
12 11:30 1B   Сурла С. - Лозић И. W9    Пушоњић Д. - Рајковић В.             2:1 (19:21,21:19,16:14 )    
           
13 14:00 L11    Вујовић Н. - Лукић В. L12  Пушоњић Д. - Рајковић В.  1:2 (21:18,15:21,12:15)  
14 17:00 W11   Баста С. - Коларић Л. W12  Сурла С. - Лозић И.  2:0 (21:9,21:13)  
Poslednji put izmenjeno nedelja, 12 avgust 2018 18:08
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg