Paraćin 2018.
Ocenite ovaj članak
(1 Glas)
Главни турнир Сениорке
        Редослед Екипа бодови
САСТАВИ ГРУПА Ekipa 1 Мрђан - Алексић 260
Ekipa 2 Шкарић - Трифуновић 140
Ekipa 3 Миљевић - Миљевић 120
Ekipa 4 Вукобрат - Меселџић 80
Ekipa 5 Милетић - Којадиновић дом.
Ekipa 6 Дробњак - Басић 0
Група А Група  Б  
Е1 Мрђан  - Алексић Е2 Шкарић - Радовић  
Е4 Вукобрат - Меселџић Е3 Миљевић- Миљевић  
        Е5 Милетић - Којадиновић Е6 Дробњак - Басић  
ДАТУМ ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
30.06. 08.00 1 А Е4 Вукобрат - Меселџић Е5 Милетић - Којадиновић 2:0 (21:0, 21:0)
30.06. 08.40 2 Б Е3 Миљевић - Миљевић Е6 Дробњак - Басић 2:0 (21:9, 21:18)
             
16.06. 12.40 3 А Е1 Мрђан - Алексић Е4 Вукобрат - Меселџић 2:0 (21:17, 21:14)
16.06. 13.20 4 Б Е2 Шкарић - Радовић Е3 Миљевић - Миљевић 1:2 (22:24, 21:19, 11:15)
             
16.06. 17.20 5 А Е5 Милетић - Којадиновић Е1 Мрђан - Алексић 0:2 (6:21, 9:21)
16.06. 18.00 6 Б Е6 Дробњак - Басић Е2 Шкарић - Радовић 0:2 (8:21, 20:22)
             
01.07. 09.40 7 1/2 1А Мрђан - Алексић 2Б Шкарић - Радовић 2:0 (21:15, 21:19)
01.07. 10.20 8 1/2 2А Вукобрат - Меселџић 1Б Миљевић - Миљевић 1:2 (22:20, 12:21, 6:15)
01.07. 12.40 9 3. Шкарић - Радовић Вукобрат - Меселџић 2:1 (21:18, 14:21, 15:12)
01.07. 14.30 10 Ф Мрђан - Алексић Миљевић - Миљевић 2:1 (21:16, 17:21, 15:8)
             
Главни турнир - Сениори
        Редослед Екипа бодови
        Екипа 1 Гаврилов - Милић 260
        Екипа 2 Сурла - Лозић 180
        Екипа 3 Јовановић - Симић дом.
        Екипа 4 Клашнић - Плавшић 140
        Екипа 5 Гутеша - Анђелић 100 (ž)
        Екипа 6 Пушоњић - Рајковић 100 (ž)
        Екипа 7 Петровић - Ћирић 60
        Екипа 8 Павић - Трифуновић 0
        ГРУПА А ГРУПА Б  
        Е1 Гаврилов - Милић Е2 Сурла - Лозић  
        Е4 Клашнић - Плавшић Е3 Јовановић - Симић  
        Е5 Гутеша - Анђелић Е6 Пушоњић - Рајковић  
        Е8 Павић - Трифуновић Е7 Петровић - Ћирић  
             
ДАТУМ ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
30.06. 09.20 1 А Е1 Гаврилов - Милић Е8 Павић - Трифуновић 2:0 (21:17, 21:18)
30.06. 10.10 2 А Е4 Клашнић - Плавшић Е5 Гутеша - Анђелић 2:0 (21:14, 21:15)
30.06. 11.00 3 Б Е2 Сурла - Лозић Е7 Петровић - Ћирић 2:0 (21:11, 21:15)
30.06. 11.50 4 Б Е3 Јовановић - Симић Е6 Пушоњић - Рајковић 0:2 (12:21, 15:21)
30.06. 14.00 5 1 W1 Гаврилов - Милић W2 Клашнић - Плавшић 1:2 (21:17, 18:21, 10:15)
30.06. 14.50 6 1 W3 Сурла - Лозић W4 Пушоњић - Рајковић 2:1 (21:18, 13:21, 15:8)
30.06. 15.40 7 3 L1 Павић - Трифуновић L2 Гутеша - Анђелић 0:2 (30:32, 18:21)
30.06. 16.30 8 3 L3 Петровић - Ћирић L4  Јовановић - Симић 2:1 (21:15, 18:21, 15:13)
             
17.06. 08.00 9   3А Гутеша - Анђелић 2Б Пушоњић - Рајковић 0:2 (17:21,19:21)
17.06. 08.50 10   Петровић - Ћирић 2А Гаврилов - Милић 0:2 (13:21. 15:21)
17.06. 11.00 11 1/2 1А Клашнић - Плавшић Пушоњић - Рајковић 1:2 (14:21, 21:19, 8:15)
17.06. 11.50 12 1/2 1Б Сурла - Лозић Гаврилов - Милић 2:0 (22:20, 21:17)
17.06. 13.30 13 3. Клашнић - Плавшић Гаврилов - Милић 1:2 (17:21, 21:19, 12:15)
17.06. 15.30 14 Ф Пушоњић - Рајковић Сурла - Лозић 2:0 (21:10, 21:17)

 

Наградни фонд

1. место 30.000 РСД  x 2
2. место 22.000 РСД  x 2
3. место 16.000 РСД  x 2
4. место 12.000 РСД  x 2
укупно 160.000 РСД
Poslednji put izmenjeno nedelja, 01 jul 2018 17:56
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg