Rang lista
BPŠ liga u odbojci na pesku 2018.

BPŠ liga u odbojci na pesku 2018. (9)

 РАНГ ЛИСТА

  Пласман учесника након шест турнира    
1 Мрђан Г. 620   1 Пушоњић Д. 540
  Алексић А. 620     Рајковић В. 540
2 Савовић Н. 380   2 Гаврилов А. 520
  Раичевић К. 380     Милић М. 520
3 Миљевић Т. 340     Сурла С. 520
  Миљевић М. 340     Лозић И. 520
4 Меселџић А. 190   4 Баста С. 370
  Вукобрат М. 190     Коларић Л. 370
5 Бељански М. 180   5 Клашнић Ђ. 280
  Јосић А. 180     Плавшић М. 280
  Шкарић Н. 180   6 Гутеша Л. 250
8 Дробњак И. 170     Анђелић Н. 250
9 Хоган К. 160   7 Петровић Н. 150
  Матић М. 160     Ћирић Д. 150
11 Басић Т. 140   8 Николић Б. 140
  Марчетић Ј. 140   9 Животић Ј. 130
13 Радовић М. 130     Лукић В. 130
14 Гемовић Т. 60   10 Павић А. 110
  Михајловић С. 60   11 Николић Н. 100
16 Матић В. 50     Вујовић Н.  100
17 Клашнић З. 40   13 Данилов М. 80
  Филиповић М. 40     Драговић И. 80
  Милетић Т. 40   14 Марић Б. 80
  Којадиновић Н. 40      Мартиновић В. 80
21 Васић К. 30   15 Татић Н. 70
  Ђорђевић А. 30     Френц В. 70
        16 Крамер А 60
          Вукашиновић М. 60
          Митровић С. 60
          Марешановић А. 60
        18 Стевић Л. 50
          Ћировић И. 50
          Влајић И. 50
          Ковачевић С. 50
          Ивковић А. 50
          Јанковић М. 50
        20 Шомоши Л. 30
          Гајичић Д. 30
          Антонић Т. 30
          Матић Ђ. 30
          Јовановић М. 30
          Симић А. 30
          Трифуновић Ф. 30

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU

NAGRADNI FOND FINALE
SOMBOR
16-18. avgust 2018
SENIORI SENIORKE
Plasman Po ekipi Plasman Po ekipi
1 RSD 50,000.00 1 RSD 50,000.00
2 RSD 35,000.00 2 RSD 35,000.00
3 RSD 23,000.00 3 RSD 23,000.00
4 RSD 16,000.00 4 RSD 16,000.00
5 RSD 8,000.00 5-6 RSD 8,000.00
8 RSD 5,000.00
     
šampioni RSD 20,000.00 šampionke RSD 20,000.00

 

ФИНАЛЕ Сомбор 16. - 18.08.2018  
 
Сениори  
Група "А" Група "Б" Група "Ц" Група "Д"  
Е1  Сурла -Лозић Е2  Пушоњић - Рајковић Е3  Гаврилов - Милић Е4  Баста - Коларић  
Е8  Петровић -Ћирић Е7  Анђелић - Гутеша E6 Клашнић - Плавшић Е5  Кевиљ - Тепавац  
Е9  Марић - Мартиновић Е10  Николић - Павић Е11 Влајић - Ковачевић Е12  Данилов - Драговић  
Е16  Митровић-Марошановић Е15  Татић - Френц Е14  Ивковић - Јанковић Е13  Крамер - Вукашиновић  
Сениорке  
Група "А" Група "Б" Група "Ц" Група "Д"  
Е1  Мрђан - Алексић Е2  Миљевић - Миљевић Е3  Савовић - Раичевић Е4  Воробљев - Пиварски  
Е8  Клашнић - Филиповић Е7  Гемовић - Михајловић Е6  Јосић - Марчетић Е5  Бељански - Меселџић  
Е9  Поповић - Митровић Е10  Боснић - Жугић Е11  Ђоловић - Лечић Е12  Јолдић - Вучуровић  

 

Сениори Број
бодова
Сениорке Број
бодова
Е1  Сурла С. - Лозић И. 1200 Е1  Мрђан Г. - Алексић А. 1460
Е2  Пушоњић Д. - Рајковић В. 1200 Е2  Миљевић Т. - Миљевић М. 800
Е3  Гаврилов А. - Милић М. 1040 Е3  Савовић Н. - Раичевић К. 760
Е4  Баста С. - Коларић Л. 960 Е4  Воробљев А. - Пиварски Н. WC
Е5  Кевиљ А. - Тепавац У. WC Е5  Бељански М. -Меселџић А. 530
E6 Клашнић Ђ. - Плавшић М. 560 Е6  Јосић А. - Марчетић Ј. 400
Е7  Анђелић Н. - Гутеша Л. 500 Е7  Гемовић Т. - Михајловић С. 200
Е8  Петровић Н. - Ћирић Д. 300 Е8  Клашнић З. - Филиповић М. 80
Е9  Марић Б. - Мартиновић В. 240 Е9  Поповић М. - Митровић И. 40
Е10  Николић Н. - Павић А. 210 Е10  Боснић Б. - Жугић М. 0
Е11  Гајичић Д. - Лукић В. 210 Е11  Ђоловић С. - Лечић Т. 0
Е12  Данилов М. - Драговић И. 200 Е12  Јолдић Т. - Вучуровић В. 0
Е13  Крамер А. - Вукашиновић М. 180    
Е14  Ивковић А. - Јанковић М. 160    
Е15 Татић Н. - Френц В. 140    
Е16  Митровић С -Марошановић А. 120    
   
ФИНАЛЕ СОМБОР, 16. - 18.08.    
   
ЧЕТВРТАК 16.08.    
БР ТЕР ВРЕ К Г ЕКИПА EКИПА резултат    
1 1 15,00 Ж A Е8 Клашнић - Филиповић Е9 Поповић - Митровић  2:0 (21:8,21:18)    
2 1 15,40 Ж B Е7 Гемовић - Михајловић Е10 Боснић - Жугић  2:0 (21:16,21:9)    
1 1 16,20 М A Е1  Е16       
3 1 17,10 М B Е2 Пушоњић - Рајковић Е15 Татић - Френц  2:0 (21:17,21:19)    
5 1 18,00 М C Е3 Гаврилов - Милић Е14 Ивковић - Јанковић  2:1 (21:17,17:21,15:11)    
5 1 18,50 Ж A Е1 Мрђан - Алексић Е8 Клашнић - Филиповић  2:0 (21:9,21:5)    
6 1 19,40 Ж B Е2 Миљевић - Миљевић Е7 Гемовић - Михајловић  2:0 (21:11,21:19)    
7 1 20,30 М D Е4 Баста - Коларић Е13 Крамер - Вукашиновић  2:0 (21:5,21:8)    
9 1 21,20 М A Е16 Љубојевић  - Раденковић 
Е9 Марић - Мартиновић  2:0 (21:13,21:16)    
11 1 22,10 М B Е15 Татић - Френц Е10 Николић - Павић  1:2 (21:14,16:21,11:15)    
13 1 23,00 М C Е14 Ивковић - Јанковић Е11 Влајић - Ковачевић  2:0 (21:18,21:11)    
     
3 2 15,00 Ж C Е6 Јосић - Марчетић Е11 Ђоловић - Лечић  2:0 (21:0,21:0)    
4 2 15.40 Ж D Е5 Бељански - Меселџић Е12 Јолдић - Вучуровић  2:0 (21:11,21:10)    
2 2 16,20 М A Е8 Петровић Н. - Ћирић Е9 Марић - Мартиновић  2:0 (21:12,21:12)    
4 2 17.10 М B Е7 Анђелић Н. - Гутеша Е10 Николић - Павић  2:0 (21:12,21:19)    
6 2 19.40 М C E6 Клашнић Ђ. - Плавшић Е11 Влајић - Ковачевић  2:0 (21:13,21:15)    
7 2 18.00 Ж C Е3 Савовић - Раичевић Е6 Јосић - Марчетић  2:0 (21:16,21:12)    
8 2 18.50 Ж D Е4 Воробљев - Пиварски Е5 Бељански - Меселџић  0:2 (10:21,5:21)    
8 2 20,30 М D Е5 Кевиљ - Тепавац Е12 Данилов - Драговић  1:2 (22:20,17:21,13:15)    
10 2 21,20 М A Е1 Сурла - Лозић Е8 Петровић - Ћирић  2:1 (21:14,15:21,16:14)    
12 2 22,10 М B Е2  Пушоњић - Рајковић Е7 Анђелић - Гутеша  2:1 (25:27,21:15,15:11)    
14 1 23.00 М C Е3 Гаврилов - Милић E6 Клашнић - Плавшић  2:1 (16:21,22:20,15:12)    
ПЕТАК 17.08.    
15 2 13,00 М D Е13 Крамер - Вукашиновић Е12 Данилов - Драговић  2:1 (19:21,21:15,15:13)    
17 1 13,50 М A Е8 Петровић - Ћирић Е16 Љубојевић  - Раденковић   2:0 (21.14,21:14)    
18 1 14,40 М A Е9 Марић Б. - Мартиновић Е1 Сурла - Лозић  0:2 (9:21,15:21)    
21 1 15,30 М C E6 Клашнић - Плавшић Е14  Ивковић - Јанковић  1:2 (21:16,17:21,13:15)    
22 1 16,20 М C Е11 Влајић - Ковачевић Е3  Гаврилов - Милић  Поврeдa     
9 1 17,10 Ж A Е9 Поповић - Митровић Е1 Мрђан - Алексић  0:2 (10:21,6:21)    
11 1 18,00 Ж C Е11 Ђоловић - Лечић Е3  Савовић - Раичевић  0:2 (0:21,0:21)    
25 1 18,40 М   2A  Петровић - Ћирић Клашнић - Плавшић  0:2 (21:23,14:21)    
26 1 19,30 М   2B  Анђелић Н. - Гутеша Данилов - Драговић  2:0 (21:15,21:12)    
13 1 20,20 Ж   1A   Мрђан - Алексић  Јолдић - Вучуровић  2:0 (21:11,21:12)    
14 1 21,00 Ж   1B   Миљевић - Миљевић  Јосић - Марчетић  2:1 (21:14,15:21,15:12)    
29 1 21,40 М   1D     Баста - Коларић W25  Клашнић - Плавшић  2:1 (21:19,11:21,15:12)    
30 1 22,30 М   1C    Гаврилов - Милић W26  Анђелић Н. - Гутеша  2:0 (21:19,21:16)    
                   
16 2 13,00 М D Е4 Баста - Коларић Е5 Кевиљ - Тепавац  2:0 (21:13,21:5)    
19 2 13,50 М B Е7 Анђелић - Гутеша Е15 Татић - Френц  1:2 (21:17,18:21,13:15)    
20 2 14,40 М B Е10 Николић - Павић Е2 Пушоњић - Рајковић  0:2 (18.21,22:24)    
23 2 15,30 М D Е5 Кевиљ - Тепавац Е13 Крамер - Вукашиновић  0:2 (13.21,18:21)  
24 2 16,20 М D Е12 Данилов - Драговић Е4  Баста - Коларић  0:2 (9:21,13:21)  
10 2 17,10 Ж B Е10 Боснић - Жугић Е2 Миљевић - Миљевић  0:2 (11:21,2:21)    
12 2 18,00 Ж D Е12 Јолдић - Вучуровић Е4 Воробљев - Пиварски  2:0 (21:10,21:16)    
27 2 18,40 М D 2C   Ивковић - Јанковић Татић - Френц  0:2 (18:21,12:21)    
28 2 19,30 М D 2D  Крамер - Вукашиновић Љубојевић  - Раденковић   1:2 (21:14,12:21,9:15)    
15 2 20,20 Ж   1C   Савовић - Раичевић  Гемовић - Михајловић  2:0 ( Поврeдa    
16 2 21,00 Ж   1D   Бељански - Меселџић  Клашнић - Филиповић  2:0 (21:9,21:8)    
31 2 21,40 М   1B  Пушоњић - Рајковић W27   Татић - Френц  2:0 (21:12,26:24)    
32 2 22,40 М   1A  Сурла -Лозић W28   Љубојевић  - Раденковић  2:0 (21:11,21:11)    
СУБОТА, 18.08.    
17 1 14.00 Ж   W13  Мрђан - Алексић W16 Бељански - Меселџић  2:0 (21:15,21:13)    
18 1 15.00 Ж   W14  Миљевић - Миљевић W15   Савовић - Раичевић  0:2 (20:22,21:23)    
33 1 16.00 М   W29  Баста - Коларић W32  Сурла -Лозић  2:0 (21:15,21:17)    
34 1 17.00 М   W30  Гаврилов - Милић W31  Пушоњић - Рајковић  2:1 (12:21,21:18,15:11)    
19 1 18.00 Ж   L17     Бељански - Меселџић L18   Миљевић - Миљевић  0:2 (14:21,13:21)    
31 1 19.00 Ж   W17    Мрђан - Алексић W18  Савовић - Раичевић  2:1 (25:23,18:21,15:12)    
35 1 20.00 М   L33     Сурла -Лозић L34   Пушоњић - Рајковић  1:2 (21:18,17:21,12:15)    
36 1 21.00 М   W33  Баста - Коларић W34  Гаврилов - Милић  2:0 (21:17,21:15)    

 

 

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU - BEOGRAD

TURNIR SE IGRA NA TERENIMA  "SHARK"

Za turnir u Beogradu nije obezbeđen smeštaj!

   Пласман учесника турнира у Београду   
1 Мрђан Г. 110   1 Баста С. 110
  Алексић А. 110     Коларић Л. 110
2 Савовић Н. 80   2 Сурла С. 80
  Раичевић К. 80     Сурла С. 80
3 Миљевић Т. 60   3 Пушоњић Д. 60
  Миљевић М. 60     Рајковић В. 60
4 Шкари Н. 50   4 Лозић И. 50
  Матић В. 50     Вујовић Н.  50
5 Бељански М. 40   5 Татић Н. 40
  Јосић А. 40     Френц В 40
  Марчетић Ј. 40     Гутеша Л. 40
  Басић Т. 40     Анђелић Н. 40
7 Гемовић Т. 30   7 Марић Б. 30
  Михајловић С. 30      Мартиновић В. 30
  Ђорђевић А. 30     Крамер А 30
  Садил 30     Вукашиновић М. 30
 
      Редослед Екипа  
  Група А Група  Б  
Е1 Мрђан  - Алексић Е2 Савовић - Раичевић  
Е4 Бељански-Јосић Е3 Миљевић- Миљевић  
      Е5 Шкарић- Матић Е6 Марчетић - Басић  
      Е8 Садил - Ђорђевић Е7 Гемовић - Михајловић  
ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
08.00 1 А Е1 Мрђан  - Алексић Е8 Садил - Ђорђевић 2:0 (21:12, 21:11)
08.50 3 Б Е2 Савовић - Раичевић Е7 Гемовић - Михајловић 2:0 (21:13, 21:10)
09.40 2 А Е4 Бељански-Јосић Е5 Шкарић- Матић 1:2 (21:14, 19:21, 10:15)
10.30 4 Б Е3 Миљевић- Миљевић Е6 Марчетић - Басић 2:0 (21:15, 21:9)
           
14.40 5 А Мрђан  - Алексић Шкарић- Матић 2:1 (18:21, 21:8, 15:12)
15.30 6 Б Савовић - Раичевић Миљевић- Миљевић 2:0 (22:20, 21:9)
16.20 7 А Садил - Ђорђевић Бељански-Јосић 0:2 (9:21, 11:21)
17.10 8 Б Гемовић - Михајловић Марчетић - Басић 0:2 (14:21, 16:21)
08.00 9   Шкарић- Матић Марчетић - Басић 2:0 (21:12, 21:10)
08.50 10   Бељански-Јосић Миљевић- Миљевић 0:2 (16:21, 14:21)
11.20 11 1/2 Мрђан  - Алексић Миљевић- Миљевић  2:0 (24:22, 24:22)
12.10 12 1/2 Савовић - Раичевић Шкарић- Матић  2:0 (21:16, 21:9)
14.40 13 3. Миљевић- Миљевић Шкарић- Матић  2:1 (19:21, 12:21, 15:9)
16.20 14 Ф. Мрђан  - Алексић Савовић - Раичевић  2:1 (20:22, 18:21, 15:13)
      Редослед Екипа  
      ГРУПА А ГРУПА Б  
      Е1 Пушоњић-Рајковић Е2 Сурла - Лозић  
      Е4 Баста - Коларић Е3 Анђелић - Гутеша  
      Е5 Вујовић -Лукић Е6 Марић - Мартиновић  
      Е8 Крамер - Вукашиновић Е8 Татић - Ференц  
           
ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
11.20 1 А Е1 Пушоњић-Рајковић Е8 Крамер - Вукашиновић     2:0 (21:16, 21:12)
12.10 2 А Е4 Баста - Коларић Е5 Вујовић -Лукић  2:0 (21:7, 21:9)
13.00 3 Б Е2 Сурла - Лозић Е8 Татић - Ференц  2:0 (21:16, 21:9)
13.50 4 Б Е3 Анђелић - Гутеша Е6 Марић - Мартиновић  2:0 (21:16, 21:17)
18.00 5 1 Пушоњић-Рајковић Баста - Коларић  0:2 (8:21, 16:21)
18.50 6 1 Сурла - Лозић Анђелић - Гутеша  2:0 (21:17, 21:18)
19.40 7 3 Крамер - Вукашиновић   Вујовић -Лукић  0:2 (10:21, 10:21)
20.30 8 3 Татић - Ференц Марић - Мартиновић  2:0 (21:16, 21:14)
09.40 9   Пушоњић-Рајковић Татић - Ференц  2:0 (21:18, 21:13)
10.30 10   Вујовић -Лукић Анђелић - Гутеша  2:0 (21:16, 24:22)
13.00 11 1/2 Баста - Коларић Вујовић -Лукић  2:0 (21:8, 21:7)
13.50 12 1/2 Сурла - Лозић Пушоњић-Рајковић  2:1 (18:21, 21:10, 15:12)
15.30 13 3. Вујовић -Лукић Пушоњић-Рајковић 0:2 (15:21, 19:21)
17.10 14 Ф. Баста - Коларић Сурла - Лозић 2:0 (21:10, 21:14)

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU

BAČ

Петак, 27.07, квалификације  
м.бр. време тер. Екипа Екипа  резултати
I koлo
1 11,00 1 Петковић С. - Грујић Д. Грубешић А. - Баришић В. 0:1  
2 11,25 1 Вујовић Н. - Лукић В. Ђурић А. - Ђорђевић И. 1:0 
3 11,50 1 Кисић Н. - Петровић М. Крчмар Б. - Мандић А. 1:0 
4 12,15 1 Симић С. - Нинић И. Зеленовић Б. - Релота Б. 0:1 
II koлo
5 12,40 1 Љубојевић И. - Раденковић М. Марић Б. - Мартиновић В. 1:2 (22:20, 18:21, 7:15)
7 13,30 1 Павић А. - Николић Л. Ивковић А. - Јанковић М. 0:2 (12:21, 11:21)
8 14,20 1 Татић Н. - Николић Б. Грубешић А. - Баришић В. 2:1 (22:20, 17:21, 15:8)
9 15,10 1 Данилов М. - Драговић И. Вујовић Н. - Лукић В. 1:2 (22:20, 9:21, 9:15)
10 16,00 1 Петровић Н. - Ћирић Д. Кисић Н. - Петровић М. 2:0 (21:17, 21:17)
11 16,50 1 Гутеша Л. - Анђелић Н. Зеленовић Б. - Релота Б. 2:0 (21:12, 21:17)
6 17,40 1 Митровић С. - Марошановић А Крамер А. - Вукашиновић М.  INJ B
I koлo игра се у један сет до 25-ог поена, друго коло у два добијена сета  
У главни турнир иду победници мечева другог кола
  Група "А" Група "Б"  
Е1 Гаврилов А. - Милић М. Е2  Сурла С. - Лозић И.
Е8 Влајић И. - Ковачевић С. Е 7  Татић Н. - Николић Б.
Е9 Митровић С. - Марошановић А Е10  Вујовић Н. - Лукић В.
     
Група "Ц" Група "Д"
Е3 Пушоњић Д. - Рајковић В. Е4  Шомоши Л. - Животић Ј.
Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. Е5  Гутеша Л. - Анђелић Н.
Е11 Марић Б. - Мартиновић В. Е12  Ивковић А. - Јанковић М.
Главни турнир - субота
м.бр. време тер. Екипа Екипа  
1 08.00 1 Влајић И. - Ковачевић С. Митровић С. - Марошановић А 2:0 (23:21, 21:16)
2 08.50 1 Е7 Татић Н. - Николић Б. Е10 Вујовић Н. - Лукић В. 1:2 (24:22, 14:21, 11:15)
3 09.40 1 Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. Е11 Марић Б. - Мартиновић В. 0:2 (15:21, 16:21)
4 10.30 1 Е5 Гутеша Л. - Анђелић Н. Е12 Ивковић А. - Јанковић М. 2:1 (22:20, 15:21, 15:7)
5 11.20 1 Е1 Гаврилов А. - Милић М. Е8 Влајић И. - Ковачевић С. 2:0 (21:15, 21:17)
6 12.10 1 Е2 Сурла С. - Лозић И. Е7 Татић Н. - Николић Б. 2:0 (21:15, 21:12)
7 13.00 1 Пушоњић Д. - Рајковић В. Е6 Петровић Н. - Ћирић Д. 2:0 (21:13, 21:16)
8 13.50 1 Е4 Шомоши Л. - Животић Ј. Е5 Гутеша Л. - Анђелић Н. 0:2 (15:21, 18:21)
9

14.40

1 Е9 Митровић С. - Марошановић А Е1 Гаврилов А. - Милић М. 0:2 (19:21, 18:21)
10 15.30 1 Е10 Вујовић Н. - Лукић В. Е2 Сурла С. - Лозић И. 0:2 (18:21, 17:21)
11 16.20 1 Е11 Марић Б. - Мартиновић В. Пушоњић Д. - Рајковић В. 0:2 (10:21, 14:21)
12 17.10 1 Е12 Ивковић А. - Јанковић М. Е4 Шомоши Л. - Животић Ј. 2:1 (20:22, 21:19, 15:11)
13 18.00 1 Гаврилов А. - Милић М. Марић Б. - Мартиновић В.  2:0 (21:12, 21:18)
14 18.50 1 Сурла С. - Лозић И. Влајић И. - Ковачевић С.  2:0 (21:12, 21:11)
15   1 Пушоњић Д. - Рајковић В. Ивковић А. - Јанковић М.  2:0 (21:15, 21:16)
16   1 Гутеша Л. - Анђелић Н. Вујовић Н. - Лукић В.  2:0 (21:12, 21:18)
сениорке  
1 10,00   Мрђан - Алексић Гемовић - Михајловић 2:0 (21:11, 21:13)
2 10,40   Миљевић - Миљевић Бељански - Јосић 0:2 (11:21, 13:21)
3 13,00   Гемовић - Михајловић Бељански - Јосић 1:2 (23:21, 21:23, 9:15)

4 13.40   Мрђан - Алексић Миљевић - Миљевић 2:1 (21:16, 17:21, 15:12)
сениори  
17 11,20   Гаврилов А. - Милић М. Гутеша Л. - Анђелић Н. 2:1 (21:16, 19:21, 15:13)
18 12,10   Сурла С. - Лозић И. Пушоњић - Рајковић 0:2 (19:21, 17:21)
19

14.30

  Гутеша Л. - Анђелић Н. Сурла С. - Лозић И. 0:2 (18:21, 15:21)
20 15,30   Гаврилов А. - Милић М. Пушоњић - Рајковић  2:0 (22:20, 21:18)

На основу члана 4.3 Правилника такмичења у одбојци на песку, екипа Шћитароци - Кисић остаје без пласмана.

   Пласман учесника турнира у Зрењанину   
1 Мрђан Г. 160   1 Клашнић Ђ. 160
  Алексић А. 160     Плавшић М. 160
2 Савовић Н. 130   2 Пушоњић Д. 130
  Раичевић К. 130     Рајковић В. 130
3 Миљевић Т. 90   3 Гаврилов А. 90
  Миљевић М. 90     Милић М. 90
4 Дробњак И. 70   4 Сурла С. 70
  Марчетић Ј. 70     Лозић И. 70
5 Меселџић А. 60   5 Павић А. 50
  Вукобрат М. 60     Николић Н. 50
  Villy T.       Гутеша Л. 50
  Raya T.       Анђелић Н. 50
7 Бељански М. 40     Петровић Н. 50
  Јосић А. 40     Ћирић Д. 50
          Животић Ј. 50
          Ћировић И. 50
        9 Крамер А. 30
          Вукашиновић М. 30
          Френц В. 30
          Николић Б. 30
          Петровић М. 30
          Шимон С. 30
             
             
  Пласм учесника након четири турнира    
             
1 Мрђан Г. 510   1 Гаврилов А. 360
  Алексић А. 510     Милић М. 360
2 Савовић Н. 300   2 Сурла С. 350
  Раичевић К. 300     Лозић И. 350
3 Миљевић Т. 280     Пушоњић Д. 350
  Миљевић М. 280     Рајковић В. 350
4 Меселџић А. 190   4 Клашнић Ђ. 280
  Вукобрат М. 190     Плавшиић М. 280
5 Дробњак И. 170   5 Баста С. 160
  Хоган К. 160     Коларић Л. 160
  Матић М. 160   6 Гутеша Л. 140
  Бељански М. 140     Анђелић Н. 140
7 Јосић А. 140   7 Петровић Н. 120
  Шкарић Н. 130     Ћирић Д. 120
  Радовић М. 130     Павић А. 110
  Басић Т. 100   9 Николић Б. 110
  Марчетић Ј. 100   10 Николић Н. 100
10 Клашнић З. 40     Животић Ј. 100
  Филиповић М. 40   12 Данилов М. 80
  Милетић Т. 40     Драговић И. 80
  Којадиновић Н. 40     Стевић Л. 50
13 Гемовић Т. 30     Ћировић И. 50
  Михајловић С. 30   15 Митровић С. 30
  Васић К. 30     Марешановић А. 30
          Гајичић Д. 30
          Лукић В. 30
          Антонић Т. 30
          Матић Ђ. 30
          Јовановић М. 30
          Симић А. 30
          Трифуновић Ф. 30
          Френц В. 30
          Крамер А. 30
          Вукашиновић М. 30
   
ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРKE  
САСТАВИ ГРУПА ГРУПА А ГРУПА Б  
Е1 Алексић - Мрђан Е2 Миљевић - Миљевић  
Е4 Меселџић - Вукобрат Е3 Савовић - Раичевић  
Е5 Бељански - Јосић Е6 Басић - Дробњак  
Е8 Гемовић - Михајловић Е7 Васић - Марчетић  
   
ДАН ДАТУМ ВРЕМЕ Број Екипа Екипа Резултат
Су 07.07. 14.40 1 А Е1 Алексић - Мрђан Е8 Гемовић - Михајловић 2:0 (21:14, 21:10)
Су 07.07. 15.20 2 А Е4 Меселџић - Вукобрат Е5 Бељански - Јосић 2:0 (21:17, 21:19)
Су 07.07. 16.00 3 Б Е2 Миљевић - Миљевић Е7 Васић - Марчетић 2:0 (21:18, 21:10)
Су 07.07. 16.40 4 Б Е3 Савовић - Раичевић Е6 Басић - Дробњак 2:1 (21:14, 17:21, 15:8)
Су 07.07. 17.20 5 1 W1 Алексић - Мрђан W2 Меселџић - Вукобрат 2:0 (21:16, 21:11)
Су 07.07. 18.00 6 1 W3 Миљевић - Миљевић W4 Савовић - Раичевић 1:2 (21:17, 18:21, 12:15)
Су 07.07. 18.40 7 3 L1 Гемовић - Михајловић L2 Бељански - Јосић 1:2 (15:21, 21:14, 10:15)
Су 07.07. 19.20 8 3 L3 Васић - Марчетић L4 Басић - Дробњак 0:2 (13:21, 12:21)
   
Не 08.07. 09.00 9   3А Бељански - Јосић 2Б Миљевић - Миљевић  0:2 (18:21, 15:21)
Не 08.07. 09.40 10   3Б Басић - Дробњак 2А Меселџић - Вукобрат  2:0 (21:17, 21:16)
Не 08.07. 12.00 11 1/2 1А  Алексић - Мрђан Миљевић - Миљевић  2:0 (21:17, 21:17)
Не 08.07. 12.40 12 1/2 1Б  Савовић - Раичевић Басић - Дробњак  2:0 (21:9, 21:10)
Не 08.07. 14.10 13 3. Миљевић - Миљевић Басић - Дробњак  1:2 (23:21, 16:21, 12:15)
Не 08.07. 15.00 14 Ф Алексић - Мрђан Савовић - Раичевић 2:1 (17:21, 21:15, 15:12) 

 

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРИ
САСТАВИ ГРУПА ГРУПА А ГРУПА Б
Е1 Гаврилов - Милић Е2 Лозић - Сурла  
Е4 Животић - Стевић Е3 Иванковић - Ћировић  
Е5 Пушоњић - Рајковић Е6 Данилов - Драговић  
Е8 Стевић - Вуликић Е7 Павић - Николић  
ДАН ДАТУМ ВРЕМЕ Број Екипа Екипа Резултат
Субота 07.07. 08.00 1 А Е1 Гаврилов - Милић Е8 Стевић - Вуликић 2:0 (21:18. 21:14)
Субота 07.07. 08.50 2 А Е4 Животић - Стевић Е5 Пушоњић - Рајковић 2:0 (21:16, 21:19)
Субота 07.07. 09.40 3 Б Е2 Лозић - Сурла Е7 Павић - Николић 2:1 (21:15, 18:21, 15:6)
Субота 07.07. 10.30 4 Б Е3 Иванковић - Ћировић Е6 Данилов - Драговић 2:0 (21:12, 21:11)
Субота 07.07. 11.20 5 1 W1 Гаврилов - Милић W2 Животић - Стевић 2:1 (21:15, 15:21, 15:12)
Субота 07.07. 12.10 6 1 W3 Лозић - Сурла W4 Иванковић - Ћировић 2:0 (21:14, 22:20)
Субота 07.07 13.00 7 3 L1 Стевић - Вуликић L2 Пушоњић - Рајковић 0:2 (15:21, 15:21)
Субота 07.07. 13.50 8 3 L3 Павић - Николић L4 Данилов - Драговић 2:1 (21:23, 22:20, 16:14)
Субота 07.07. 20.20 9   Пушоњић - Рајковић Иванковић - Ћировић 2:0 (21:17, 21:14)
Субота 07.07. 21.10 10   Павић - Николић Животић - Стевић

0:2 (10:21, 13:21)

Недеља 08.07. 10.20 11 1/2 Гаврилов - Милић Пушоњић - Рајковић 2:1 (21:14, 15:21, 15:9)
Недеља 08.07. 11.10 12 1/2 Лозић - Сурла Животић - Стевић 2:0 (26:24, 21:17)
Недеља 08.07. 13.20 13 3. Пушоњић - Рајковић Животић - Стевић 2:0 (21:14, 21:15)
Недеља 08.07. 16.00 14 Ф Гаврилов - Милић Лозић - Сурла

1:2 (21:14, 18:21, 12:15)

Главни турнир Сениорке
        Редослед Екипа бодови
САСТАВИ ГРУПА Ekipa 1 Мрђан - Алексић 260
Ekipa 2 Шкарић - Трифуновић 140
Ekipa 3 Миљевић - Миљевић 120
Ekipa 4 Вукобрат - Меселџић 80
Ekipa 5 Милетић - Којадиновић дом.
Ekipa 6 Дробњак - Басић 0
Група А Група  Б  
Е1 Мрђан  - Алексић Е2 Шкарић - Радовић  
Е4 Вукобрат - Меселџић Е3 Миљевић- Миљевић  
        Е5 Милетић - Којадиновић Е6 Дробњак - Басић  
ДАТУМ ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
30.06. 08.00 1 А Е4 Вукобрат - Меселџић Е5 Милетић - Којадиновић 2:0 (21:0, 21:0)
30.06. 08.40 2 Б Е3 Миљевић - Миљевић Е6 Дробњак - Басић 2:0 (21:9, 21:18)
             
16.06. 12.40 3 А Е1 Мрђан - Алексић Е4 Вукобрат - Меселџић 2:0 (21:17, 21:14)
16.06. 13.20 4 Б Е2 Шкарић - Радовић Е3 Миљевић - Миљевић 1:2 (22:24, 21:19, 11:15)
             
16.06. 17.20 5 А Е5 Милетић - Којадиновић Е1 Мрђан - Алексић 0:2 (6:21, 9:21)
16.06. 18.00 6 Б Е6 Дробњак - Басић Е2 Шкарић - Радовић 0:2 (8:21, 20:22)
             
01.07. 09.40 7 1/2 1А Мрђан - Алексић 2Б Шкарић - Радовић 2:0 (21:15, 21:19)
01.07. 10.20 8 1/2 2А Вукобрат - Меселџић 1Б Миљевић - Миљевић 1:2 (22:20, 12:21, 6:15)
01.07. 12.40 9 3. Шкарић - Радовић Вукобрат - Меселџић 2:1 (21:18, 14:21, 15:12)
01.07. 14.30 10 Ф Мрђан - Алексић Миљевић - Миљевић 2:1 (21:16, 17:21, 15:8)
             
Главни турнир - Сениори
        Редослед Екипа бодови
        Екипа 1 Гаврилов - Милић 260
        Екипа 2 Сурла - Лозић 180
        Екипа 3 Јовановић - Симић дом.
        Екипа 4 Клашнић - Плавшић 140
        Екипа 5 Гутеша - Анђелић 100 (ž)
        Екипа 6 Пушоњић - Рајковић 100 (ž)
        Екипа 7 Петровић - Ћирић 60
        Екипа 8 Павић - Трифуновић 0
        ГРУПА А ГРУПА Б  
        Е1 Гаврилов - Милић Е2 Сурла - Лозић  
        Е4 Клашнић - Плавшић Е3 Јовановић - Симић  
        Е5 Гутеша - Анђелић Е6 Пушоњић - Рајковић  
        Е8 Павић - Трифуновић Е7 Петровић - Ћирић  
             
ДАТУМ ВРЕМЕ Број   Екипа Екипа Резултат
30.06. 09.20 1 А Е1 Гаврилов - Милић Е8 Павић - Трифуновић 2:0 (21:17, 21:18)
30.06. 10.10 2 А Е4 Клашнић - Плавшић Е5 Гутеша - Анђелић 2:0 (21:14, 21:15)
30.06. 11.00 3 Б Е2 Сурла - Лозић Е7 Петровић - Ћирић 2:0 (21:11, 21:15)
30.06. 11.50 4 Б Е3 Јовановић - Симић Е6 Пушоњић - Рајковић 0:2 (12:21, 15:21)
30.06. 14.00 5 1 W1 Гаврилов - Милић W2 Клашнић - Плавшић 1:2 (21:17, 18:21, 10:15)
30.06. 14.50 6 1 W3 Сурла - Лозић W4 Пушоњић - Рајковић 2:1 (21:18, 13:21, 15:8)
30.06. 15.40 7 3 L1 Павић - Трифуновић L2 Гутеша - Анђелић 0:2 (30:32, 18:21)
30.06. 16.30 8 3 L3 Петровић - Ћирић L4  Јовановић - Симић 2:1 (21:15, 18:21, 15:13)
             
17.06. 08.00 9   3А Гутеша - Анђелић 2Б Пушоњић - Рајковић 0:2 (17:21,19:21)
17.06. 08.50 10   Петровић - Ћирић 2А Гаврилов - Милић 0:2 (13:21. 15:21)
17.06. 11.00 11 1/2 1А Клашнић - Плавшић Пушоњић - Рајковић 1:2 (14:21, 21:19, 8:15)
17.06. 11.50 12 1/2 1Б Сурла - Лозић Гаврилов - Милић 2:0 (22:20, 21:17)
17.06. 13.30 13 3. Клашнић - Плавшић Гаврилов - Милић 1:2 (17:21, 21:19, 12:15)
17.06. 15.30 14 Ф Пушоњић - Рајковић Сурла - Лозић 2:0 (21:10, 21:17)

 

Наградни фонд

1. место 30.000 РСД  x 2
2. место 22.000 РСД  x 2
3. место 16.000 РСД  x 2
4. место 12.000 РСД  x 2
укупно 160.000 РСД
Пласман Играчица број бодова   Пласман Играч број бодова
1 Хоган К. 160 1 Баста С. 160
  Матић М. 160   Коларић Л. 160
2 Мрђан Г. 130 2 Гаврилов А. 130
  Алексић А. 130   Милић М. 130
3 Савовић Н. 90 3 Лозић И. 90
  Раичевић К. 90   Сурла С. 90
4 Шкарић Н. 70 4 Клашнић Ђ. 70
  Радовић М. 70   Плавшић М. 70
5-6 Миљевић М. 60 5-8 Пушоњић Д. 50
  Миљевић Т. 60   Рајковић В. 50
  Бељански М. 60   Гутеша Л. 50
  Јосић А. 60   Анђелић Н. 50
7-8 Вукобрат М. 40   Николић Б. 50
  Меселџић А. 40   Николић Н. 50
  Клашнић З. 40   Данилов М. 50
  Филиповић М. 40   Драговић И. 50
      9-12 Митровић С. 30
        Марошановић А. 30
        Гајичић Д. 30
        Лукић В. 30
        Петровић Н. 30
        Ћирић Д. 30
        Антонић Т. 30
        Матић Ђ. 30

 

НАГРАДНИ ФОНД
МАСТЕРС ЛОЗНИЦА

15-17. јун 2018.

СЕНИОРИ СЕНИОРКЕ
Пласман По екипи Пласман По екипи
1 РСД 50,000.00 1 РСД 50,000.00
2 РСД 35,000.00 2 РСД 35,000.00
3 РСД 23,000.00 3 РСД 23,000.00
4 РСД 16,000.00 4 РСД 16,000.00
5-8 РСД 6,500.00 5-6 РСД 8,000.00
укупно РСД 150,000.00 укупно РСД 140,000.00

 

ДАН

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ТЕРЕН

Број

 

Екипа

Екипа

Резултат

КВАЛИФИКАЦИЈЕ - СЕНИОРКЕ

Петак

15.06.

12,00

2

К2

Е8

Шкарић Н. - Радовић М.

Илић Т. - Арсенић А.

2:0 (21:7,21:5)

Петак

15.06.

12,40

2

К3

Е6

Петров А . -  Главашки М.

Клашнић З. -  Филиповић М.

0:2 (15:21, 8:21)

Петак

15.06.

12,00

1

К4

Е7

Марчетић Ј. - Костић Т.

Вукобрат М. - Меселџић А.

0:2 (13:21, 16:21)

Петак

15.06.

12,40

1

К5

Е5

Гемовић Т. - Гаврановић А.

Миљевић М. - Миљевић Т.

0:2 (0:21, 0:21)

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРКЕ

 

САСТАВИ ГРУПА

Група А

Група  Б

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

 

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е4 Бељански М. - Јосић А.

 

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

 

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

E8 Шкарић Н. - Радовић М.

 
         

Субота

16.06.

09,00

2

1

А

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

2:0 (21:15, 21:13)

Субота

16.06.

09,40

2

2

А

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

2:0 (20:15, 22:20)

Субота

16.06.

10,20

2

3

Б

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

0:2 (18:21, 17:21)

Субота

16.06.

11,00

2

4

Б

Е4 Бељански М. - Јосић А.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

2:0 (21:19, 21:16)
         

Субота

16.06.

11,40

2

5

А

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

0:2 (17:21, 18:21)

Субота

16.06.

12,20

2

6

А

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

Е3 Хоган К. - Матић М.

0:2 (16:21, 12:21)

Субота

16.06.

13,00

2

7

Б

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

2:0 (21:12, 21:5)

Субота

16.06.

13,40

2

8

Б

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

Е4 Бељански М. - Јосић А.

2:0 (21:10, 21:15)
         

Субота

16.06.

14,20

2

9

А

Е5 Миљевић М. - Миљевић Т.

Е1 Мрђан Г. - Алексић А.

0:2 (18:21, 16:21)

Субота

16.06.

15,00

2

10

А

Е3 Хоган К. - Матић М.

Е7 Вукобрат М. - Меселџић А.

2:0 (21:10, 21:13

Субота

16.06.

15,40

2

11

Б

Е6 Kлашнић З. - Филиповић М.

Е2 Савовић Н. - Раичевић К.

0:2 (5:21, 7:21)

Субота

16.06.

16,20

2

12

Б

Е4 Бељански М. - Јосић А.

Е8 Шкарић Н. - Радовић М.

0:2 (9:21, 9:21)
         

Недеља

17.06.

09.00 

2

13

1/2

1А Хоган К. - Матић М.

Савовић Н. - Раичевић К.

2:0 (21:18, 22:20)

Недеља

17.06.

09.00

1

14

1/2

2А Мрђан Г. - Алексић А.

1Б Шкарић Н. - Радовић М.

2:1 (21:23, 21:18, 15:12)

Недеља

17.06.

11.20 

1

15

3.

Савовић Н. - Раичевић К.

Шкарић Н. - Радовић М.

2:1 (14:21, 21:15, 15:10)

Недеља

17.06.

16.00 

1

16

Ф

Хоган К. - Матић М.

Мрђан Г. - Алексић А.

2:0 (21:8, 21:17)

ДАН

ДАТУМ

ВРЕМЕ

ТЕРЕН

Број

 

Екипа

Екипа

Резултат

КВАЛИФИКАЦИЈЕ - СЕНИОРИ

Петак

15.06.

13,20

1

К1

Е6

Гаврилов А. - Милић М.

Марић Б. - Мартиновић В.

2:0 (21:13, 21:11)

Петак

15.06.

14,10

1

К2

E11

Мићић М. - Ристић Н.

Петровић Н. - Ћирић Д.

0:2 (5:21, 7:21) 

Петак

15.06.

15,00

1

К3

E9

Николић Б. - Николић Н.

Нинић И. - Бајандић Л.

2:0 (21:0, 21:0)

Петак

15.06.

15,50

1

К4

E12

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Макарић М. - Мушкиња У.

2:0 (21:0, 21:0)

Петак

15.06.

13,20

2

К5

E8

Татић Н. - Шћитароци Л.

Митровић С. - Марошановић А.

0:2 (18:21, 18:21)

Петак

15.06.

14,10

2

К6

E7

Пушоњић Д. - Рајковић В.

Петровић М. - Кисић Н.

2:0 (21:16, 21:14)

Петак

15.06.

15,00

2

К7

E10

Крамер А.-Вукашиновић М.

Гајичић Д. - Лукић В.

1:2 (29:31, 21:16, 12:15)

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРИ

 

САСТАВИ ГРУПА

ГРУПА А

ГРУПА Б

 

Е1Баста Стефан - Коларић Лазар

Е2Лозић Иван - Сурла Саша

 

Е8 Митровић С. - Марошановић А.

Е7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

 

Е9 Николић Б. - Николић Н.

Е10 Гајичић Д. - Лукић В.

 

ГРУПА Ц

ГРУПА Д

 

Е3Гутеша Л. - Анђелић Н.

Е4Данилов М. - Драговић И.

 

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

Е5 Антонић Т. - Матић Ђ. (WC)

 

Е11 Петровић Н. - Ћирић Д.

Е12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

 
   

Петак

15.06.

16,30

1

1

A

E8 Митровић С. - Марошановић А.

Е9 Николић Б. - Николић Н.

0:2 (12:21, 16:21)

Петак

15.06.

17,20

1

2

Б

E7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

E10 Гајичић Д. - Лукић В.

2:0 (21:15, 21:16) 

Петак

15.06.

16,30

2

3

Ц

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

E11 Петровић Н. - Ћирић Д.

2:0 (21:13, 21:8)

Петак

15.06.

17,20

2

4

Д

E5 Антонић Т. - Матић Ђ.

E12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

0:2 (9:21, 17:21)
         

Субота

16.06.

08.30

1

5

А

Е8 Митровић С. - Марошановић А.

Е1 Баста С. - Коларић Л.

0:2 (9:21, 10:21)

Субота

16.06.

09.20

1

6

Б

Е7 Пушоњић Д. - Рајковић В.

Е2 Лозић И. - Сурла С.

1:2 (21:14, 17:21, 12:15)

Субота

16.06.

10.10

1

7

Ц

Е6 Гаврилов А. - Милић М.

Е3 Гутеша Л. - Анђелић Н.

2:0 (21:16, 21:11)

Субота

16.06.

11.00

1

8

Д

Е5 Антонић Т. - Матић Ђ.

Е4 Данилов М. - Драговић И.

0:2 (17:21, 17:21)

Субота

16.06.

11.50

1

9

А

Е9 Николић Б. - Николић Н.

Е1 Баста С. - Коларић Л.

0:2 (10:21, 12:21)

Субота

16.06.

12.40

1

10

Б

Е10 Гајичић Д. - Лукић В.

Е2 Лозић И. - Сурла С.

0:2 (13:21, 12:21)

Субота

16.06.

13.30

1

11

Ц

Е11 Петровић Н. - Ћирић Д.

Е3 Гутеша Л. - Анђелић Н.

1:2 (16:21, 21:18, 13:15)

Субота

16.06.

14.20

1

12

Д

Е12 Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Е4 Данилов М. - Драговић И.

2:0 (21:10, 21:16)
 

Субота

16.06.

15.10 

1

13

1/4

1А Баста С. - Коларић Л.

Б2 Пушоњић Д. - Рајковић В.

2:0 (21:11, 21:15)

Субота

16.06.

16.50 

1

14

1/4

1Д Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Ц2 Гутеша Л. - Анђелић Н.

2:1 (21:19, 17:21, 15:10)

Субота

16.06.

16.00

1

15

1/4

 Гаврилов А. - Милић М.

А2 Николић Б. - Николић Н.

2:0 (21:14, 21:14)

Субота

16.06.

17.40

1

16

1/4

1Б Лозић И. - Сурла С.

Д2 Данилов М. - Драговић И.

2:0 (21:14, 21:14)
 

Недеља

17.06.

 9.40

1

17

1/2

Баста С. - Коларић Л.

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

2:0 (21:14, 21:16)

Недеља

17.06.

 10.30

1

18

1/2

Гаврилов А. - Милић М.

Лозић И. - Сурла С

2:0 (21:15, 21:13)

Недеља

17.06.

 12.00

1

19

3.

Клашнић Ђ. - Плавшић М.

Лозић И. - Сурла С

0:2 (19:21, 23:25)

Недеља

17.06.

 16.30

1

20

Ф

Баста С. - Коларић Л.

Гаврилов А. - Милић М.

2:0 (21:14, 21:17)
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg