Rang liste 2017.
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

 

EKIPNE RANG LISTE

ŠAMPIONI ZA 2017 GODINU

Kolarić Lazar / Klašnić Đorđe

     

KRALJ PLAŽE

KOLARIĆ LAZAR

     

br.

                         Ekipa

Bodovi

1

Kolaric Lazar -  Klasnic Đorđe

680

2

Basta Stefan -Kikovic Miljan

540

3

Lozic Ivan  - Surla Sasa

520

4

Pusonjic Damjan -  Medan Srđan

330

5

Trifunovic Filip  - Pavic Aleksa

210

6

Anđelic Nikola  - Brkovic Aleksa

190

7

Lerh Ivan  -  Martinovic Vojan

170

 

Komatina D. - Karakasevic Davor

170

 

Nikolic N.-Plavsic

170

10

Nikolic Branislav - Milidrag Radovan

150

11

Gavrilović M./Živadinović A

140

12

Milanov N. /Miric S.

130

13

Danilov Maksim - Dragovic Ivan

120

 

Anđelić N./Guteša L.

120

 

Lozić I./Gavrilov A.

120

16

Golic N. / Raskovic J.

110

17

Tešić Igor/ Janković Marko

90

 

Gavrilov A./Plavšić M.

90

 

Skakic S./Ćirović J

90

20

Basta Stefan  -  Nikolic Marko

80

 

Kisić N./Lukić V.

80

 

Huzejrović A./Zečić E.

80

23

Pušonjić D./Komar N.

70

 

Petrović M./Šimon S

70

25

Radosavljevic M./Gavrilov A.

60

 

Gavrilov A./Jovanović R.

60

 

Jevtić U./Tepavac A.

60

 

Kovačević S./Vlajić I.

60

 

Milidrag R./Nikolić N.

60

30

Relota Boris /Ćirić D.

50

 

Adamovic Petar -  Trivuncic Ivan

50

32

Petkovic Dusan-Rajkovic  Vukasin

40

 

 Ilic-Zivotic

40

 

Petrović M./Ratković A.

40

 

Pušonjić D./Tešić I.

40

 

Jovanović Z./Alić D.

40

37

Ivankovic M. - Zaric N.

30

 

Gavrilov Aleksandar  - Gutesa  Luka

30

 

Antonić S./Mutapčija A.

30

 

Plavsic M. /Milidrag R.

30

 

kevelj Al./Kevelj Alj.

30

 

Nikolić D./Nikolić L.

30

 

Vrban M./Babić V.

30

 

Medan S./Nikolić B.

30

 

Radenković M./Arsenijević O.

30

46

Skakic S./Negic S.

20

 

Vujović Nikola /Vukmirović Jovan

20

 

Stojanović D./Stojanović D.

20

 

Somosi L./Budisavljevic M.

20

 

Smrke T./Cuk D.

20

 

Jovanovic Rasko - Milutinov Miodrag

20

 

Katic Stefan  - Milanov Nikola

20

 

Trifunovic F - Marinovic L.

20

 

Vukosavljevic Aleksa - Krasavcic Aleksa

20

 

Ćirović-Vulikić

20

 

Petrovic Dejan - Bojicic Bosko

20

 

Bratic Milan - Karakasevic Davor

20

58

Pozdnjakov Marko  - Petrovic Ivan

10

 

Rašković Jovan /Đorđević Ivan

10

 

Alić Damir /Klupač S.

10

 

Simonović N. - Dragovic Ivan

10

 

Marosanovic Aleksa - Lukic Vlastimir

10

 

Milutinov  M./ Milodrag R.

10

 

Mitrović S./Mitrović F

10

 

Šimon S ./Ratković A.

10

 

Milutinov  M./ Babic N.

10

 

Kovacevic S. /Galic D.

10

 

Ninic I. / Bajandic L.

10

 

ŠAMPIONKE ZA 2017 GODINU

Milošević Marija /Matić Milena

     

KRAljICA PLAŽE

MILOŠEVIĆ MARIJA

     

br.

                         Ekipa

Bodovi

1

Mrdjan Gorana  -Aleksic Aleksandra

560

2

Milošević Marija /Matić Milena

440

3

Savovic N .- Raicevic K.

360

4

Frajtovic A. - Kostic T.

350

5

Josic-Beljanski

280

 

Vukobrat Milica /Gemović Tatjana

280

7

Radovic M. /Marčetić J.

160

8

Popović Milica /Klašnić Zorana

150

9

Miljević M./Miljević T.

130

 

Milanov K./Mandić D.

130

11

Tomic Teodora - Narancic Natasa

120

 

Vojnović M /Turanski

120

13

Lukac J. - Lukac D.

100

14

Filipovic M. -Zecevic  T.

80

 

Čepić Iva /Buesać Sanja

80

16

Vojnović M. /Zečević Teodora

70

 

Mesaldžić A./Vasiljević M.

70

18

Savović N./Živković K.

60

19

Lečić Teodora /Srdanov Lena

50

20

Radovic-Gemovic

40

 

Przulj-Ilic

40

 

Vasić M./Pržulj V.

40

23

Despotović B /Pržulj V.

30

 

Radovic M. /Batak M.

30

 

Arsenic-Vukobrat

30

 

Drobnjak Irena - Marcetic Jovana

30

 

Pantović A./Dragović A.

30

28

Jovicevic J. - Jovicevic N.

20

 

Klašnić Z./Meseldžić A.

20

 

Lečić T./Filipović M.

20

 

Stojanović S./Tošić A.

20

 

RANG LISTA POJEDINAČNA (MUŠKARCI)

br.

   IGRAC

Bodovi

11

Kolaric Lazar

340

 

Klasnic Dorde

340

3

Lozic Ivan

320

3

Basta Stefan

310

4

Kikovic Miljan

270

6

Surla Sasa

260

7

Pusonjic Damjan

220

8

Medan Srđan

180

 

Gavrilov Aleksandar

180

10

Anđelic Nikola

155

11

Plavsic Marko

145

12

Milidrag Radovan

125

13

Trifunovic Filip

115

 

Nikolic Nenad

115

15

Pavic  Aleksa

105

16

Brkovic Aleksa

95

 

Karakasevic Davor

95

18

Nikolic Branislav

90

19

Lerh Ivan

85

 

Martinovic Vojan

85

 

Komatina D.

85

22

Milanov Nikola

75

 

Gutesa Luka

75

24

Gavrilović M

70

 

Živadinović A.

70

26

Tešić Igor

65

 

Miric S.

65

 

Dragovic Ivan

65

29

Danilov maksim

60

 

Raskovic Jovan

60

31

Ćirović J.

55

 

Skakic Stefan

55

 

Golic Nebojsa

55

 

Petrović M.

55

35

Janković Marko

45

 

Lukić Vlastimir

45

37

Nikolic Marko

40

 

Jovanovic Rasko

40

 

Kisić N.

40

 

Huzejrović A.

40

 

Zečić E.

40

 

Šomin S.

40

43

Komar N.

35

 

Kovacevic S.

35

45

Jevtić U.

30

 

Tepavac A.

30

 

Vlajić I.

30

48

Radosavljevic Marko

25

 

Adamovic Petar

25

 

Trivuncic Ivan

25

 

Relota Boris

25

 

Ćirić D

25

 

Ratković A.

25

 

Alić Damir

25

55

Rajkovic  Vukasin

20

 

Ilic

20

 

Zivotic

20

 

Milutinov Miodrag

20

 

Petkovic Dusan

20

 

Avramović M.

20

 

Prtinac H.

20

 

Jovanović Zoran

20

63

Antonić Siniša

15

 

Mutapčija Arsenije

15

 

Ivankovic M.

15

 

Zaric N.

15

 

Kevelj Al.

15

 

Kevelj Alj.

15

 

Nikolić D.

15

 

Nikolić L.

15

 

Babić V.

15

 

Vrban M.

15

 

Radenković Marko

15

 

Arsenijević Ognjen

15

75

Marinovic L.

10

 

Vulikić

10

 

Katic Stefan

10

 

Vukosavljevic Aleksa

10

 

Krasavcic Aleksa

10

 

Negic S.

10

 

Somosi Luka

10

 

Budisavljevic M.

10

 

Smrke Tom

10

 

Cuk David

10

 

Bratic Milan

10

 

Petrovic Dejan

10

 

Vujović Nikola

10

 

Vukmirović J.

10

 

Stojanović D

10

 

Stojanović D

10

 

Bojicic Bosko

10

92

Babic N.

5

 

Pozdnjakov Marko

5

 

Petrovic Ivan

5

 

Marosanovic Aleksa

5

 

Galic Dejan

5

 

Ninic I.

5

 

Bajandic L.

5

 

Đorđević Ivan

5

 

Klupač S.

5

 

Mitrović S

5

 

Mitrović F.

5

 

RANG LISTA POJEDINAČNA (ŽENE)

br.

   IGRAC

Bodovi

1

Mrdjan Gorana

280

 

Aleksic Aleksandra

280

3

Milošević Marija

220

 

Matić Milena

220

5

Savovic Natasa

210

6

Raicevic Katarina

180

7

Kostic Tijana

175

 

Frajtovic Aleksandra

175

9

Gemovic Tatjana

160

10

Vukobrat Milica

155

11

Beljanski milica

140

 

Josic Andela

140

13

Radovic Maja

115

14

Marcetic Jovana

95

15

Klašnić Zorana

85

16

Popović Milica

75

 

Vojnović M.

75

18

Miljević M.

65

 

Miljević T.

65

 

Milanov K.

65

 

Mandić D.

65

22

Tomic Teodora

60

 

Narancic Natasa

60

 

Turanski

60

25

Przulj

55

 

Zecevic Teodora

55

27

Filipović Milica

50

 

Lukac D.

50

 

Lukac J.

50

30

Mesaldžić Anja

45

31

Čepić Iva

40

 

Bursać Sanja

40

33

Vasiljević Milica

35

 

Lečić Teodora

35

35

Živković Katarina

30

36

Srdanov Lena

25

37

Ilic

20

38

Drobnjak Irena

15

 

Despotović B.

15

 

Arsenic A.

15

 

Batak M.

15

 

Vasić M.

15

 

Pantović  Aleksandra

15

 

Dragović Andrijana

15

45

Jovićević Jovana

10

 

Jovićević Nevena

10

 

Stojanović S.

10

 

Tošić A.

10

 

BODOVI PO TURNIRIMA (MUŠKARCI)

ekipa

Loznica

V. Gradiste

Bac

Zrenjanin

Novi Sad

Sombor

Cajetina

Beograd

UKUPNO

Kolaric Lazar -  Klasnic Dorde

100

100

100

100

 

140

 

140

680

Basta Stefan  -  Nikolic Marko

80

             

80

Pusonjic Damjan -  Medan Srdan

60

50

50

30

50

   

90

330

Lozic Ivan  - Surla Sasa

50

60

30

80

100

120

80

 

520

Gavrilov Aleksandar  - Gutesa  Luka

30

             

30

Trifunovic Filip  - Pavic Aleksa

30

 

30

20

 

40

30

60

210

Anđelic Nikola  - Brkovic Aleksa

30

 

30

30

30

70

   

190

Nikolic Branislav - Milidrag Radovan

30

20

 

30

 

70

   

150

Jovanovic Rasko - Milutinov Miodrag

20

             

20

Katic Stefan  - Milanov Nikola

20

             

20

Danilov maksim - Dragovic Ivan

20

20

   

20

 

20

40

120

Vukosavljevic Aleksa - Krasavcic Aleksa

20

             

20

Bratic Milan - Karakasevic Davor

10

   

10

       

20

Pozdnjakov Marko  - Petrovic Ivan

10

             

10

Lerh Ivan  -  Martinovic Vojan

10

 

10

10

20

60

20

40

170

Marosanovic Aleksa - Lukic Vlastimir

10

             

10

Petrovic Dejan - Bojicic Bosko

10

 

10

         

20

Adamovic Petar -  Trivuncic Ivan

10

     

10

30

   

50

Basta Stefan -Kikovic Miljan

 

80

80

 

80

100

100

100

540

Petkovic Dusan-Rajkovic  Vukasin

 

40

           

40

 Ilic-Zivotic

 

40

           

40

Nikolic N.-Plavsic

 

30

 

50

20

   

70

170

Ivankovic M. - Zaric N.

 

30

           

30

Trifunovic F - Marinovic L.

 

20

           

20

Ćirović-Vulikić

 

20

           

20

Radosavljevic M./Gavrilov A.

   

60

         

60

Plavsic M. /Milidrag R.

   

30

         

30

Skakic S./Negic S.

   

20

         

20

Milanov N /Miric S.

   

20

20

10

40

 

40

130

Somosi L./Budisavljevic M.

   

20

         

20

Smrke T./Cuk D.

   

20

         

20

Milutinov / Babic

   

10

         

10

Kovacevic  S./ Galic D.

   

10

         

10

Golic N. /Raskovic J.

   

10

   

40

 

60

110

Ninic I. / Bajandic L.

   

10

         

10

Tesic Igor / Jankovic Marko

     

60

30

     

90

Skakic S./Cirovic J.

     

30

     

60

90

Vujovic Nikola / Vukmirovic Jovan

     

20

       

20

Stojanovic D./Stojanovic D.

     

20

       

20

Raskovic Jovan /Dordevic Ivan

     

10

       

10

Alic Damir/ Klupac S.

     

10

       

10

Relota Boris /Ciric D.

     

10

10

30

   

50

Simonovic N / Dragovic Ivan

     

10

       

10

Gavrilov A./Jovanović R.

       

60

     

60

Antonić S./Mutapčija A.

       

30

     

30

Karakašević D./Komatina D.

       

30

60

40

40

170

Kisić N./Lukić V.

       

20

60

   

80

Milutinov M./Milidrag R.

       

10

     

10

Mitrović S./Mitrović F.

       

10

     

10

Šimon  S./Ratković A

       

10

     

10

Kovačević S./Vlajić I.

         

40

20

 

60

Avramović M/Prtinac H

         

40

   

40

Vrban M./Babić V.

         

30

   

30

Nikolić D./Nikolić L.

         

30

   

30

Kevilj Al./Kevilj Alj.

         

30

   

30

Petrović M./Ratković A

         

40

   

40

Jevtić A./Tepavac U

         

60

   

60

Gavrilović M./Živadinović A.

         

70

 

70

140

Pušonjić D./Komar N.

         

70

   

70

Gavrilov A./Plavšić M.

         

90

   

90

Milidrag R./Nikolić N.

           

60

 

60

Anđelić Nikola/Guteša Luka

           

50

70

120

Pušonjić D./Tešić I.

           

40

 

40

Medan S./Nikolić B.

           

30

 

30

Huzejrović A./Zečić E

           

20

60

80

Lozić Ivan /Gavrilov Aleksandar

             

120

120

Petrović M./Šomon  S.

             

70

70

Jovanović Z./Alić D.

             

40

40

Radenković M./Arsenijević O.

             

40

40

 

BODOVI PO TURNIRIMA (ŽENE)

ekipa

V. Gradiste

Zrenjanin

Novi Sad

Sombor

Cajetina

Beograd

UKUPNO

Mrdjan Gorana  -Aleksic Aleksandra

100

60

80

120

80

120

560

Savovic N .- Raicevic K.

80

80

60

140

   

360

Frajtovic A. - Kostic T.

60

 

50

90

50

100

350

Josic-Beljanski

50

50

 

70

30

80

280

Radovic-Gemovic

40

         

40

Przulj-Ilic

40

         

40

Arsenic-Vukobrat

30

         

30

Drobnjak Irena - Marcetic Jovana

30

         

30

Filipovic M. -Zecevic  T.

20

 

20

40

   

80

Tomic Teodora - Narancic Natasa

20

20

20

60

   

120

Jovicevic J. - Jovicevic N.

20

         

20

Lukac J. - Lukac D.

20

20

     

60

100

Milošević Marija /Matić Milena

 

100

100

 

100

140

440

Despotović B./ Pržulj V.

 

30

       

30

Radovic M. /Batak M.

 

30

       

30

Vukobrat Milica/ Gemović Tatjana

 

30

40

80

40

90

280

Vojnović M /Zečević T.

 

30

       

30

Popović Milica / Klašnić Zorana

 

20

 

60

 

70

150

Lečić Teodora /Srdanov Lena

 

20

30

     

50

Radovic M. /Marčetić J.

   

40

80

40

 

160

Vasić M./Pržulj V.

   

30

40

   

70

Vojnović M /Turanski

   

20

40

 

60

120

Milanov K./Mandić D.

     

40

20

70

130

Mesaldžić Anja/Vasiljević Milica

     

70

   

70

Miljević T./Miljević M.

     

100

   

100

Savovic Nataša- Živković Katarina

       

60

 

60

Pantović Aleksandra/Dragović Andrijana

       

30

 

30

Klašnić Zorana/Meseldžić Anja

       

20

 

20

Lećić Teodora/Filipović M.

       

20

 

20

Stojanović S./Tošić A

       

20

 

20

Čepić Iva/Bursać Sanja

         

80

80

 

ŠAMPIONSKA RANG LISTA

5 najboljih plasmana od 8 turnira 2017 godine

MUŠKARCI

br.

EKIPA

Bodovi

1

Kolarić Lazar/Klašnić Đorđe

580

2

Basta Stefan /Kiković Miljan

460

3

Lozić Ivan /Surla Saša

440

4

Pušonjić Damjan /Medan Srđan

300

     
     
     

4 najbolja plasmana od 6 turnira  2017 godine

DEVOJKE

br.

EKIPA

Bodovi

1

Milošević Marija /Matić Milena

440

2

Mrđan Gorana /Aleksić Aleksandra

420

3

Savović Nataša /Raičević Katarina

360

4

Frajtović Aleksandra/Kostić Tijana

300

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 28 avgust 2017 14:10
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg