Sombor 2017.
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

 

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Kolaric Lazar/Klašnić Đorđe

 2:0  2:0    4  84:42     2   4:0  max

2.

Gavrilović M./Živadinović A.

   0:2  2:0  2  57:73    0.78   2:2  1 

3.

Jevtić Aleksa/Tepavac Uroš

 0:2     0:2  0  58:84     0.69  0:4  0
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Lozić Ivan/Surla Saša

 2:0  2:0    4  84:46  1.82   4:0  max 

2.

Nikolić B./Milidrag R.

   0:2  2:1  2  77:87  0.88   2:3  0.66

3.

Karakašević D./Komatina D.

 0:2     1:2   0  68 :96  0.70   1:4  0.25 
                   
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Basta Stefan/Kiković Miljan

 2:0  2:0    4  84:60  1.4   4:0    max 

2.

Anđelić N./Brković A.

   0:2  2:0  2  68:76  0.89  2:2   1 

3.

Kisić Nikola /Lukić Vlastimir

 0:2     0:2   0   68:84  0.80  0:4   0
                   
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Pušonjić Damjan/Komar Nemanja

   0:2  2:0  2  80:71  1.12   2:2  1

2.

Gavrilov A./Plavšić M.

 2:0  2:0    4  85:68  1.25   4:0  max

3.

Martinović V./Lerh I.

 0:2     0:2  0   54:84  0.64  0:4  0

 

     

Mečevi prvog i drugog kola kvalifikacija igraju se na jedan dobijen set do 25 poena

     

Mečevi trećeg kola kvalifikacija igraju se na 2 dobijana seta do  21 poena

               
               

Prvo i drugo kolo turnira do 20 godina igra se na jedan set do 25 poena , FINALE se igra na dva dobijena seta do 21 poena

               
     

Kvalifikacije za glavni turnir   do 20 godina    1 KOLO

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

12:00

Avramović M./Prtinac H.

Nikolić D./Nikolić L.

0:1  ( 23:25 )  

2

2

12:00

Petrović M./Ratković A.

Zečić E./Martinović DŽ.

1:0  (25:15 )   
     

Kvalifikacije za glavni turnir   do 20 godina    2 KOLO

     

3

1

12:30

Trifunović F./Pavić A.

Nikolić D./Nikolić L

 1:0  (25:17)  

4

2

12:30

Kisić N./Lukić V.

Pertović M./Ratković A.

 1:0  (25:18)  
     

                                     FINALE  do 20 godina

     

5

1

14:00

Trifunović F./Pavić A.

Kisić N./Lukić V.

 0:2 (19:21,17:21)   
               
     

Četvrtak 03.08.2017            KVALIFIKACIJE          1  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

7

1

13:00

Muškinja U./Makarić M.

   Avramović M./Prtinac H.

 0:1  (0:25)  

8

1

13:30

Gavrilović M./Živadinović A.

Zečić E./Martinović DŽ.

 1:0  (25:13)  
               
     

Četvrtak 03.08.2017            KVALIFIKACIJE          2  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

9

1

15:00

Kovačević S./Vlajić I.

Vrban M./Babić V.

 1:0

(25:11)

 

10

1

15:30

Bratić M./Klisurić U.

Avramović M./Prtinac H.

 0:1

(0:25)

 

11

1

16:00

Relota B./Ćirić D.

Gavrilović M./Živadinović A.

 0:1

(29:31)

 

12

1

16:30

Rašković J./Golić N.

Nikolić D./Nikolić L.

 1:0

(25:17)

 

13

1

17:00

Kevilj Al./Kevilj Alj.

Petrović M./Ratković A.

 0:1

(15:25)

 

14

1

17:30

Adamović P./Trivunčić I.

Trifunović F./Pavić A

 0:1

(18:25)

 
               
     

Četvrtak 03.08.2017            KVALIFIKACIJE          3  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

15

2

18:00

Karakašević D./Komatina D.

Kovačević S./Vlajić I.

2:1 

(21:18,17:21,15:7)

 53 min

16

1

18:00

Lerh I./Martinović V.

Avramović M./Prtinac H.

 2:0

(21:16,21:16)

 36 min

17

2

18:50

Milanov N./Mirić S.

Gavrilović M./Živadinović A.

 0:2 

(17:21,9:21)

 34 min

18

1

18:50

Nikolić B./Milidrag R.

Rašković J./Golić N.

 2:1

(21:14,15:21,15:9)

 53 min

19

2

19:40

Brković A./Anđelić N.

Petrović M./Ratković A.

 2:0 ( 21:14,21:15)  33 min

20

1

19:40

Gavrilov A./Plavšić M.

Trifunović F./Pavić A.

 2:1 (17:21,21:17,18:16)   55 min
               
     

Četvrtak 03.08.2017           GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1.

1

20:30

Kolarić L./Klašnić Đ.

Jevtić A./Tepavac U.

 2:0 (21:17,21:10)  34 min 

2.

1

21:20

Lozić I./Surla S.

Karakašević D./Komatina D.

 2:0 (21:13,21:10)  27 min

3.

1

22:10

Basta S./Kiković M.

KIsić N./Lukić V.

 2:0 (21:18,21:16)  34 min 

4.

1

23:00

Gavrilov A./Plavšić M.

Lerh I./Martinović V.

 2:0  (21:11,21:17) 30 min 
               
               
   

                       Subota    24.06.2107

PETAK  04.08.2017.     GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

5

1

14:10

Kolarić L./Klašnić Đ.

Gavrilović M./Živadinović A.

 2:0

(21:6,21:9)

 30 min

6

1

15:00

Pušonjić D ./Komar N.

Gavrilov A. /Plavšić M.

 0:2

(16:21,22:24)

 45 min

7

1

15:50

Lozić I./Surla S.

Nikolić B./Milidrag R.

 2:0

(21:14,21:9)

 33 min

8

1

16:40

Basta S./ Kiković M.

Anđelić N./Brković A.

 2:0

(21:8,21:18)

 41 min

9

1

17:30

Gavrilović M./Živadinović A.

Jevtić A./Tapavac U.

 2:0

(21:17,21:14)

 32 min 

10

1

18:20

Pušonjić D ./Komar N.

Lerh I./Martinović V.

 2:0

(21:14,21:12)

 30 min

11

1

19:10

Nikolić B./Milidrag R.

Karakašević D./Komatina D.

 2:1

(18:21,21:16,15:8)

 56 min

12

1

20:00

Anđelić N./Brković A.

Kisić N./Lukić V.

 2:0

(21:15,21:19)

 34 min 
               
     

Cetvrtfinale                PETAK       04.08.2017.

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13.

1

20:50

Kolarić L./Klašnić Đ.

Pušonjić D./Komar N.

 2:0

(21:19,21:16)

 40 min

14.

1

21:40

Gavrilović M./Živadinović A.

Gavrilov A./Plavšić M.

 0:2

(14:21, 15:21)

 35min

15.

1

22:30

Lozić I./Surla S.

Anđelić N./Brković A.

 2:0

(21:8, 21:14)

 35min

16.

1

23:20

Nikolić B./Milidrag R.

Basta S./Kiković M.

 0:2

(20:22, 13:21)

 35 min
               
               
     

                                 Škola odbojke  16:00

   
               
     

Polufinale      SUBOTA 05.08.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

16:20

Kolarić L./Klašnić Đ.

Gavrilov A./Plavšić M.

 2:0  (21:14, 21:12)  33 min 

18.

1

17:10

Lozić I./Surla S.

Basta S./Kiković M.

 2:1  (21:13, 19:21, 15:13)  01h 05 min
               
               
   

     

                                 Škola odbojke  19:00

   
               
               
     

                                 3 mesto muskarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

19.

1

20:30

Gavrilov A./Plavšić M.

Basta S./Kiković M.

 1:2  (15:21, 23:21, 14:16)  
               
               
               
               
     

                                     FINALE  muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

20.

1

22:00

Kolarić L./Klašnić Đ.

Lozić I./Surla S.

 2:0  (21:11, 21:18)  

 

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Mrđan Gorana /Aleksić Aleksandra

 2:0  2:0  2:0  6  6:0 max     

2

Maseldžić Anja /Vasiljević Milica

 0:2  0:2  0:2   0   0:6  0     

3

Vukobrat Milica /Gemović Tatjana

 0:2  0:2   2:0  2  2:4  0.5     

4

Miljević M./Miljević T.

 2:0  2:0   o:2   4   4:2  2    
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Savović Nataša/Raičević Katarina

 2:1  2:0  2:0  6  6:1  6  136:101  1.34 

2

Frajtović Aleksandra/Kostić Tijana

 1:2   0:2   2:0  2   3:4  0.75 119:128 0.92 

3

Beljanski Milica /Josić Anđela

 2:0  0:2   0:2   2  2:4  0.5 104:121  0.85 

4

Radović Maja/Marčetić Jovana

 0:2   2:0   0:2  2   2:4  0.5  109:118  0.92 

 

 

Mečevi prvog kola kvalifikacija igra se na jedan dobije set do 25 poena

 
 

Mecevi drugog kola kvalifikacija igraju se na dva dobijena seta do 21 poena.

               
 

Zbog nedovoljnog broja prijavljenih ekipa turnir do 20 godina neće biti održan.

 
               
               
               
     

                  Četvrtak 03.08.2107           KVALIFIKACIJE    1 kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

14:00

Radović M./Marčetić J.

Milanov K./Mandić D.

 1:0 

 (25:12)

 

2

2

14:30

Vojnović M./Turanski J.

Popović M./Klašnić Z.

 0:1  (18:25)  

3

2

15:00

Filipović M./Zečević T.

Miljević M./Miljević T.

 0:1   ( 14:25)  

4

2

15:30

Tomić T./Narančić N.

Vasić M./Pržulj V.

 1:0  ( 25:22)  
               
 

                                             Četvrtak 03.08.2017         KVALIFIKACIJE    2   Kolo

   

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

5

2

16:20

Radović M./Marčetić J.

Popović M./Klašnić Z.

 2:0  (21:10,21:5) 25 min 

6

2

17:10

Miljević M./Miljević T.

Tomić T./Narančić N.

 2:0  (21:8,21:8) 30 min 
               
 

                                             Četvrtak 03.08.2017         GLAVNI TURNIR

   

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

20:30

Maseldžić A./Vasiljević M.

Vukobrat M. /Gemović T.

 0:2 (17:21,11:21)  30 min 

2

2

21:20

Frajtović A./Kostić T.

Beljanski M./Josić A.

 2:0 (22:20,21:14)  37 min 

3

2

22:10

Savović N./Raičević K.

Radović M./Marčetić J.

 2:0 (21:18,21:13)  39 min 

4

2

23:00

Mrđan G./ Aleksić A.

Miljević M./miljević T.

 2:0 (21:10,21:11)  27 min
               
 

                                            PETAK  04.08.2017              GLAVNI TURNIR

   

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

5

 

14:10

Mrđan G./ Aleksić A.

Vukobrat M. /Gemović T.

 2:0  (21:13,21:13)  35 min 

6

 

15:00

Maseldžić A./Vasiljević M.

Miljević M./Miljević T.

 1:2 (18:21,21:12,15:17)   50 min

7

 

15:50

Savović N./Raičević K.

Beljanski M./Josić A.

 2:0 (21:15,21:13)   37 min

8

 

16:40

Frajtović A./Kostić T.

Radović M./Marčetić J.

 0:2

(19:21,15:21)

 40 min 

9

 

17:30

Mrđan G./ Aleksić A.

Maseldžić A./Vasiljević M.

 2:0

(21:13,21:19)

 39 min

10

 

18:20

Vukobrat M./Gemović T.

Miljević M./Miljević T.

 0:2

(18:21,16:21)

 35 min

11

 

19:10

Savović N./Raičević K.

Frajtović A./Kostić T.

 2:1

(21:14,16:21,15:7)

 45 min

12

 

20:00

Radović M./Marčetić J.

Beljanski M./Josić A.

 0:2

(17:21,19:21)

 42 min
               
               
     

           Cetvrtfinale                   PETAK  04.08.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

2

22:00

Miljević M./Miljević T.

Radović M./Marčetić J.

2:1 

(21:15, 16:21, 15:8)

 45 min

14

2

23:00

Vukobrat M./Gemović T.

Frajtović A./Kostić T.

1:2 

(18:21, 21:15, 11:15)

 52 min
               
               
     

                                 Škola odbojke  16:00

   
               
               
     

      Polufinale                           SUBOTA   05.08.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

15

1

15:00

Mrđan G./Aleksić A.

Frajtović A./Kostić T.

 2:0  (21:13,21:12)  40min

16

1

15:40

Savović N./Raičević K.

Miljević M./Miljević T.

 2:1  (23:21,17:21,15:6)  55min
               
     

                                       3  MESTO

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17

1

18:10

 Frajtović A./Kostić T.

 Miljević M./Miljević T.

 0:2 (15:21,19:21)   40 min 
               
     

                                 Škola odbojke  19:00

   
               
               
     

                                               FINALE

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

18

1

21:00

 Mrđan G./Aleksić A.

 Savović N./Raičević K.

 1:2 (15:21,21:13,13:15)   min 
Poslednji put izmenjeno subota, 05 avgust 2017 23:43
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg