Sombor 2018.
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA LIGA U ODBOJCI NA PESKU

NAGRADNI FOND FINALE
SOMBOR
16-18. avgust 2018
SENIORI SENIORKE
Plasman Po ekipi Plasman Po ekipi
1 RSD 50,000.00 1 RSD 50,000.00
2 RSD 35,000.00 2 RSD 35,000.00
3 RSD 23,000.00 3 RSD 23,000.00
4 RSD 16,000.00 4 RSD 16,000.00
5 RSD 8,000.00 5-6 RSD 8,000.00
8 RSD 5,000.00
     
šampioni RSD 20,000.00 šampionke RSD 20,000.00

 

ФИНАЛЕ Сомбор 16. - 18.08.2018  
 
Сениори  
Група "А" Група "Б" Група "Ц" Група "Д"  
Е1  Сурла -Лозић Е2  Пушоњић - Рајковић Е3  Гаврилов - Милић Е4  Баста - Коларић  
Е8  Петровић -Ћирић Е7  Анђелић - Гутеша E6 Клашнић - Плавшић Е5  Кевиљ - Тепавац  
Е9  Марић - Мартиновић Е10  Николић - Павић Е11 Влајић - Ковачевић Е12  Данилов - Драговић  
Е16  Митровић-Марошановић Е15  Татић - Френц Е14  Ивковић - Јанковић Е13  Крамер - Вукашиновић  
Сениорке  
Група "А" Група "Б" Група "Ц" Група "Д"  
Е1  Мрђан - Алексић Е2  Миљевић - Миљевић Е3  Савовић - Раичевић Е4  Воробљев - Пиварски  
Е8  Клашнић - Филиповић Е7  Гемовић - Михајловић Е6  Јосић - Марчетић Е5  Бељански - Меселџић  
Е9  Поповић - Митровић Е10  Боснић - Жугић Е11  Ђоловић - Лечић Е12  Јолдић - Вучуровић  

 

Сениори Број
бодова
Сениорке Број
бодова
Е1  Сурла С. - Лозић И. 1200 Е1  Мрђан Г. - Алексић А. 1460
Е2  Пушоњић Д. - Рајковић В. 1200 Е2  Миљевић Т. - Миљевић М. 800
Е3  Гаврилов А. - Милић М. 1040 Е3  Савовић Н. - Раичевић К. 760
Е4  Баста С. - Коларић Л. 960 Е4  Воробљев А. - Пиварски Н. WC
Е5  Кевиљ А. - Тепавац У. WC Е5  Бељански М. -Меселџић А. 530
E6 Клашнић Ђ. - Плавшић М. 560 Е6  Јосић А. - Марчетић Ј. 400
Е7  Анђелић Н. - Гутеша Л. 500 Е7  Гемовић Т. - Михајловић С. 200
Е8  Петровић Н. - Ћирић Д. 300 Е8  Клашнић З. - Филиповић М. 80
Е9  Марић Б. - Мартиновић В. 240 Е9  Поповић М. - Митровић И. 40
Е10  Николић Н. - Павић А. 210 Е10  Боснић Б. - Жугић М. 0
Е11  Гајичић Д. - Лукић В. 210 Е11  Ђоловић С. - Лечић Т. 0
Е12  Данилов М. - Драговић И. 200 Е12  Јолдић Т. - Вучуровић В. 0
Е13  Крамер А. - Вукашиновић М. 180    
Е14  Ивковић А. - Јанковић М. 160    
Е15 Татић Н. - Френц В. 140    
Е16  Митровић С -Марошановић А. 120    
   
ФИНАЛЕ СОМБОР, 16. - 18.08.    
   
ЧЕТВРТАК 16.08.    
БР ТЕР ВРЕ К Г ЕКИПА EКИПА резултат    
1 1 15,00 Ж A Е8 Клашнић - Филиповић Е9 Поповић - Митровић  2:0 (21:8,21:18)    
2 1 15,40 Ж B Е7 Гемовић - Михајловић Е10 Боснић - Жугић  2:0 (21:16,21:9)    
1 1 16,20 М A Е1  Е16       
3 1 17,10 М B Е2 Пушоњић - Рајковић Е15 Татић - Френц  2:0 (21:17,21:19)    
5 1 18,00 М C Е3 Гаврилов - Милић Е14 Ивковић - Јанковић  2:1 (21:17,17:21,15:11)    
5 1 18,50 Ж A Е1 Мрђан - Алексић Е8 Клашнић - Филиповић  2:0 (21:9,21:5)    
6 1 19,40 Ж B Е2 Миљевић - Миљевић Е7 Гемовић - Михајловић  2:0 (21:11,21:19)    
7 1 20,30 М D Е4 Баста - Коларић Е13 Крамер - Вукашиновић  2:0 (21:5,21:8)    
9 1 21,20 М A Е16 Љубојевић  - Раденковић 
Е9 Марић - Мартиновић  2:0 (21:13,21:16)    
11 1 22,10 М B Е15 Татић - Френц Е10 Николић - Павић  1:2 (21:14,16:21,11:15)    
13 1 23,00 М C Е14 Ивковић - Јанковић Е11 Влајић - Ковачевић  2:0 (21:18,21:11)    
     
3 2 15,00 Ж C Е6 Јосић - Марчетић Е11 Ђоловић - Лечић  2:0 (21:0,21:0)    
4 2 15.40 Ж D Е5 Бељански - Меселџић Е12 Јолдић - Вучуровић  2:0 (21:11,21:10)    
2 2 16,20 М A Е8 Петровић Н. - Ћирић Е9 Марић - Мартиновић  2:0 (21:12,21:12)    
4 2 17.10 М B Е7 Анђелић Н. - Гутеша Е10 Николић - Павић  2:0 (21:12,21:19)    
6 2 19.40 М C E6 Клашнић Ђ. - Плавшић Е11 Влајић - Ковачевић  2:0 (21:13,21:15)    
7 2 18.00 Ж C Е3 Савовић - Раичевић Е6 Јосић - Марчетић  2:0 (21:16,21:12)    
8 2 18.50 Ж D Е4 Воробљев - Пиварски Е5 Бељански - Меселџић  0:2 (10:21,5:21)    
8 2 20,30 М D Е5 Кевиљ - Тепавац Е12 Данилов - Драговић  1:2 (22:20,17:21,13:15)    
10 2 21,20 М A Е1 Сурла - Лозић Е8 Петровић - Ћирић  2:1 (21:14,15:21,16:14)    
12 2 22,10 М B Е2  Пушоњић - Рајковић Е7 Анђелић - Гутеша  2:1 (25:27,21:15,15:11)    
14 1 23.00 М C Е3 Гаврилов - Милић E6 Клашнић - Плавшић  2:1 (16:21,22:20,15:12)    
ПЕТАК 17.08.    
15 2 13,00 М D Е13 Крамер - Вукашиновић Е12 Данилов - Драговић  2:1 (19:21,21:15,15:13)    
17 1 13,50 М A Е8 Петровић - Ћирић Е16 Љубојевић  - Раденковић   2:0 (21.14,21:14)    
18 1 14,40 М A Е9 Марић Б. - Мартиновић Е1 Сурла - Лозић  0:2 (9:21,15:21)    
21 1 15,30 М C E6 Клашнић - Плавшић Е14  Ивковић - Јанковић  1:2 (21:16,17:21,13:15)    
22 1 16,20 М C Е11 Влајић - Ковачевић Е3  Гаврилов - Милић  Поврeдa     
9 1 17,10 Ж A Е9 Поповић - Митровић Е1 Мрђан - Алексић  0:2 (10:21,6:21)    
11 1 18,00 Ж C Е11 Ђоловић - Лечић Е3  Савовић - Раичевић  0:2 (0:21,0:21)    
25 1 18,40 М   2A  Петровић - Ћирић Клашнић - Плавшић  0:2 (21:23,14:21)    
26 1 19,30 М   2B  Анђелић Н. - Гутеша Данилов - Драговић  2:0 (21:15,21:12)    
13 1 20,20 Ж   1A   Мрђан - Алексић  Јолдић - Вучуровић  2:0 (21:11,21:12)    
14 1 21,00 Ж   1B   Миљевић - Миљевић  Јосић - Марчетић  2:1 (21:14,15:21,15:12)    
29 1 21,40 М   1D     Баста - Коларић W25  Клашнић - Плавшић  2:1 (21:19,11:21,15:12)    
30 1 22,30 М   1C    Гаврилов - Милић W26  Анђелић Н. - Гутеша  2:0 (21:19,21:16)    
                   
16 2 13,00 М D Е4 Баста - Коларић Е5 Кевиљ - Тепавац  2:0 (21:13,21:5)    
19 2 13,50 М B Е7 Анђелић - Гутеша Е15 Татић - Френц  1:2 (21:17,18:21,13:15)    
20 2 14,40 М B Е10 Николић - Павић Е2 Пушоњић - Рајковић  0:2 (18.21,22:24)    
23 2 15,30 М D Е5 Кевиљ - Тепавац Е13 Крамер - Вукашиновић  0:2 (13.21,18:21)  
24 2 16,20 М D Е12 Данилов - Драговић Е4  Баста - Коларић  0:2 (9:21,13:21)  
10 2 17,10 Ж B Е10 Боснић - Жугић Е2 Миљевић - Миљевић  0:2 (11:21,2:21)    
12 2 18,00 Ж D Е12 Јолдић - Вучуровић Е4 Воробљев - Пиварски  2:0 (21:10,21:16)    
27 2 18,40 М D 2C   Ивковић - Јанковић Татић - Френц  0:2 (18:21,12:21)    
28 2 19,30 М D 2D  Крамер - Вукашиновић Љубојевић  - Раденковић   1:2 (21:14,12:21,9:15)    
15 2 20,20 Ж   1C   Савовић - Раичевић  Гемовић - Михајловић  2:0 ( Поврeдa    
16 2 21,00 Ж   1D   Бељански - Меселџић  Клашнић - Филиповић  2:0 (21:9,21:8)    
31 2 21,40 М   1B  Пушоњић - Рајковић W27   Татић - Френц  2:0 (21:12,26:24)    
32 2 22,40 М   1A  Сурла -Лозић W28   Љубојевић  - Раденковић  2:0 (21:11,21:11)    
СУБОТА, 18.08.    
17 1 14.00 Ж   W13  Мрђан - Алексић W16 Бељански - Меселџић  2:0 (21:15,21:13)    
18 1 15.00 Ж   W14  Миљевић - Миљевић W15   Савовић - Раичевић  0:2 (20:22,21:23)    
33 1 16.00 М   W29  Баста - Коларић W32  Сурла -Лозић  2:0 (21:15,21:17)    
34 1 17.00 М   W30  Гаврилов - Милић W31  Пушоњић - Рајковић  2:1 (12:21,21:18,15:11)    
19 1 18.00 Ж   L17     Бељански - Меселџић L18   Миљевић - Миљевић  0:2 (14:21,13:21)    
31 1 19.00 Ж   W17    Мрђан - Алексић W18  Савовић - Раичевић  2:1 (25:23,18:21,15:12)    
35 1 20.00 М   L33     Сурла -Лозић L34   Пушоњић - Рајковић  1:2 (21:18,17:21,12:15)    
36 1 21.00 М   W33  Баста - Коларић W34  Гаврилов - Милић  2:0 (21:17,21:15)    

 

 

Poslednji put izmenjeno četvrtak, 23 avgust 2018 22:24
Više iz ove kategorije « Novi Sad 2018. Rang lista »
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg