Veliko Gradište 2017. (muški turnir)
Ocenite ovaj članak
(4 glasova)

 

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Kolaric-Klasnic

 2:0              

2

Basta-Kikovic

 2:0              

3

Ilic-Zivotic

 0:2              

4

Ivankovic-Zaric

 0:2              
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

setovi

kolicnik

poeni

kolicnik

1

Pusonjic-Medan

 1:2              

2

Lozic-Surla

 2:0              

3

Nikolic N.-Plavsic

 0:2               

4

Petkovic-Rajkovic

 2:1              

 

 

Mecevi prvog i drugog kola kvalifikacija igraju se na jedan dobijeni set do 25 poena.

 
 

Mecevi treceg kola kvalifikacuja igraju se na dva dobijena seta do 21 poena.

               
     

  Petak  07.07.2107           KVALIFIKACIJE    1 kolo

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

jezero

12:00

Kisic N. - Lukic V.

Cirovic I. - Vulikic A.

0:1 

(14:25)

 16min

2

jezero

12:25

Lerh I. - Martinovic V.

Nikolic D . - Bosnjak A.

 1:0

(25:20)

 20min

3

jezero

12:50

Skakic S. - Mirkovic S.

Maric B. - Supica D .

 1:0

(25:10)

 15min

4

jezero

13:15

Milanov N. - Miric S.

Ilic N. - Zivotic J.

 0:1

(17:25)

 20min

5

jezero

13:40

Vujovic N. - Vukmirovic J .

Radenkovic M . - Arsenijevic O.

 1:0  (25:11)  16min

6

jezero

14:05

Bratic M. - Karakasevic D.

Nikolic N. Plavsic M.

 0:1

(0:25)

 0min

7

jezero

14:30

Milutinov M. -Trivuncic I.

Petkovic D. -Rajkovic V.

 0:1  (10:25)  18min

8

jezero

14:55

Petrovic I. -Pozdnjakov M.

Golic N. - Raskovic J.

 0:1  0:25  0min
               

                                             Petak  07.07.2017         KVALIFIKACIJE        2  Kolo

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

9

jezero

15:20

 Cirović-Vulikić          

 Lerh-Martinovic

 1:0  (25:10)  13min

10

jezero

15:45

 Skakić-Mirković

 Ilic-Zivotić

 0:1  (19:25)  27min

11

jezero

16:10

 Vujovic-Vukmirovic

 Nikolić N-Plavšić

 0:1  (21:25)  20min

12

jezero

16:35

 Petković-Rajković

 Golić-Rašković

 1:0  (25:18)  15min
               
 

                                             Petak  07.07.2017         KVALIFIKACIJE    3  Kolo

   

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

jezero

17:00

Basta S. - Kikovic M.

 Ćirović-Vulikić

 2:0  (21:18,21:13)  35min

14

jezero

17:50

Radovan M. - Nikolic B.

 Ilić-Životić

 0:2  (22:24,10:21)  40min

15

jezero

18:40

Danilov M.- Dragovic I.

 Nikolić N.-Plavšić

 1:2  (18:21,23:21,9:15)  55min

16

jezero

19:30

Trifunovic F - Marinovic L.

 Petković-Rajković

 0:2  (16:21,14:21)  40min
               
     

Subota     08.07.2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

jezero

8:30

Kolaric L.- Klasnjic D.

Ivankovic M. - Zaric N.

 2:0

(21:15,21:17)

 29min

2

jezero

9:40

Basta-Kikovic

Ilic-Zivotic

 2:0

(21:11,21:8)

 26min

3

jezero

10:20

Pusonjic D - Medan S.

Petkovic-Rajkovic

 1:2

(21:12,23:25,17:19)

 1h05min

4

jezero

11:10

Lozic I. - Surla S.

Nikolic N.-Plavsic

 2:0

(21:18,21:17)

 41min

5

jezero

15:00

Kolaric L.- Klasnjic D.

Ilic-Zivotic

 2:0

(21:15,21:15)

 33min

6

jezero

15:50

Basta-Kikovic

Ivankovic M. - Zaric N.

 2:0

(21:12,21:15)

 28min

7

jezero

16:40

Pusonjic D - Medan S.

Nikolic N.-Plavsic

 2:0

(21:15,21:14)

 39min

8

jezero

17:30

Lozic I. - Surla S.

Petkovic-Rajkovic

 2:1

(22:20,14:21,15:11)

 57min

9

jezero

18:20

Kolaric L.- Klasnjic D.

Basta-Kikovic

 1:2

(17:21,21:9,16:18)

 53min

10

jezero

19:10

Ilic-Zivotic

Ivankovic M. - Zaric N.

 2:1

(

 

11

jezero

20:00

Pusonjic D - Medan S.

Lozic I . -Surla S.

 2:1

(10:21,21:19,15:11)

 52min

12

jezero

20:50

Nikolic N.-Plavsic

Petkovic-Rajkovic

 0:2

(15:21,17:21)

 35min
               
               
     

Cetvrtfinale     Subota  08.07.2017

     

br.

teren

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13

jezero

21:40

  Lozic-Surla

  Ilic-Zivotic

 2:0

(21:16,21:13)

 30min

14

jezero

22:30

  Kolaric-Klasnic

  Petkovic-Rajkovic

 2:1

(19:21,21:10,15:6)

 50min

 

Polufinale:

15  Jezero     10:20            Basta-Kikovic        vs     Surla-Lozic                                  2:0           (21:15,27:25)                57min

16  Jezero     11:10            Pusonjic-Medan    vs     Kolaric-Klasnic                            0:2           (12:21,17:21)                42min

                      12:00           Škola odbojke

17  Jezero     14:10           Meč za treće mesto

                                          Pusonjic-Medan    vs     Surla-Lozic                                  1:2           (13:21,21:15,7:15)         50min          

           

                     17:00          Finale

                                        Basta-Kikovic          vs     Kolaric-Klasnic                            1:2            15:21,21:15,9:15)          57min  

Poslednji put izmenjeno nedelja, 09 jul 2017 21:24
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg