Veliko Gradište 2018.
Ocenite ovaj članak
(6 glasova)
   
ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРKE  
САСТАВИ ГРУПА ГРУПА А ГРУПА Б  
Е1 Алексић - Мрђан Е2 Миљевић - Миљевић  
Е4 Меселџић - Вукобрат Е3 Савовић - Раичевић  
Е5 Бељански - Јосић Е6 Басић - Дробњак  
Е8 Гемовић - Михајловић Е7 Васић - Марчетић  
   
ДАН ДАТУМ ВРЕМЕ Број Екипа Екипа Резултат
Су 07.07. 14.40 1 А Е1 Алексић - Мрђан Е8 Гемовић - Михајловић 2:0 (21:14, 21:10)
Су 07.07. 15.20 2 А Е4 Меселџић - Вукобрат Е5 Бељански - Јосић 2:0 (21:17, 21:19)
Су 07.07. 16.00 3 Б Е2 Миљевић - Миљевић Е7 Васић - Марчетић 2:0 (21:18, 21:10)
Су 07.07. 16.40 4 Б Е3 Савовић - Раичевић Е6 Басић - Дробњак 2:1 (21:14, 17:21, 15:8)
Су 07.07. 17.20 5 1 W1 Алексић - Мрђан W2 Меселџић - Вукобрат 2:0 (21:16, 21:11)
Су 07.07. 18.00 6 1 W3 Миљевић - Миљевић W4 Савовић - Раичевић 1:2 (21:17, 18:21, 12:15)
Су 07.07. 18.40 7 3 L1 Гемовић - Михајловић L2 Бељански - Јосић 1:2 (15:21, 21:14, 10:15)
Су 07.07. 19.20 8 3 L3 Васић - Марчетић L4 Басић - Дробњак 0:2 (13:21, 12:21)
   
Не 08.07. 09.00 9   3А Бељански - Јосић 2Б Миљевић - Миљевић  0:2 (18:21, 15:21)
Не 08.07. 09.40 10   3Б Басић - Дробњак 2А Меселџић - Вукобрат  2:0 (21:17, 21:16)
Не 08.07. 12.00 11 1/2 1А  Алексић - Мрђан Миљевић - Миљевић  2:0 (21:17, 21:17)
Не 08.07. 12.40 12 1/2 1Б  Савовић - Раичевић Басић - Дробњак  2:0 (21:9, 21:10)
Не 08.07. 14.10 13 3. Миљевић - Миљевић Басић - Дробњак  1:2 (23:21, 16:21, 12:15)
Не 08.07. 15.00 14 Ф Алексић - Мрђан Савовић - Раичевић 2:1 (17:21, 21:15, 15:12) 

 

ГЛАВНИ ТУРНИР - СЕНИОРИ
САСТАВИ ГРУПА ГРУПА А ГРУПА Б
Е1 Гаврилов - Милић Е2 Лозић - Сурла  
Е4 Животић - Стевић Е3 Иванковић - Ћировић  
Е5 Пушоњић - Рајковић Е6 Данилов - Драговић  
Е8 Стевић - Вуликић Е7 Павић - Николић  
ДАН ДАТУМ ВРЕМЕ Број Екипа Екипа Резултат
Субота 07.07. 08.00 1 А Е1 Гаврилов - Милић Е8 Стевић - Вуликић 2:0 (21:18. 21:14)
Субота 07.07. 08.50 2 А Е4 Животић - Стевић Е5 Пушоњић - Рајковић 2:0 (21:16, 21:19)
Субота 07.07. 09.40 3 Б Е2 Лозић - Сурла Е7 Павић - Николић 2:1 (21:15, 18:21, 15:6)
Субота 07.07. 10.30 4 Б Е3 Иванковић - Ћировић Е6 Данилов - Драговић 2:0 (21:12, 21:11)
Субота 07.07. 11.20 5 1 W1 Гаврилов - Милић W2 Животић - Стевић 2:1 (21:15, 15:21, 15:12)
Субота 07.07. 12.10 6 1 W3 Лозић - Сурла W4 Иванковић - Ћировић 2:0 (21:14, 22:20)
Субота 07.07 13.00 7 3 L1 Стевић - Вуликић L2 Пушоњић - Рајковић 0:2 (15:21, 15:21)
Субота 07.07. 13.50 8 3 L3 Павић - Николић L4 Данилов - Драговић 2:1 (21:23, 22:20, 16:14)
Субота 07.07. 20.20 9   Пушоњић - Рајковић Иванковић - Ћировић 2:0 (21:17, 21:14)
Субота 07.07. 21.10 10   Павић - Николић Животић - Стевић

0:2 (10:21, 13:21)

Недеља 08.07. 10.20 11 1/2 Гаврилов - Милић Пушоњић - Рајковић 2:1 (21:14, 15:21, 15:9)
Недеља 08.07. 11.10 12 1/2 Лозић - Сурла Животић - Стевић 2:0 (26:24, 21:17)
Недеља 08.07. 13.20 13 3. Пушоњић - Рајковић Животић - Стевић 2:0 (21:14, 21:15)
Недеља 08.07. 16.00 14 Ф Гаврилов - Милић Лозић - Сурла

1:2 (21:14, 18:21, 12:15)

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 09 jul 2018 11:24
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg