Veliko Gradište 2019.
Ocenite ovaj članak
(3 glasova)
  

Veliko Gradište, 05. - 07.07. 2019

  
  

Seniorke

  
         
  

petak, 05.07.

  
   

Kvalifikacije

   
         

Br.m.

Vreme

Grupa

   

1K

10 00

 

Kokolj - Perić

Jovičević - Jovičević  0:1 (24:26)

2K

17 00

 

Popović - Gavrić

Marčetić - Mitrović     0:1 (18:25)

         
   

Glavni turnir

   

1

17 20

A

Savović - Škarić

 

Marčetić - Mitrović  

   2:0 (21:13,21:14)

2

18 00

A

Josić - Joldić

 

Mendoza - Aleksić

   0:2 ( 18:21,12:21)

3

18 40

B

Matić - Miljević

 

Jovičević - Jovičević

   2:0 (21:14,21:7)

4

19 20

B

Drobnjak -Beljanski

 

Tsenova - Tsenova

   2:1 (21:14,20:22,15:7)

         
   

subota, 06.07.

   

5

10 10

A

Savović - Škarić

 

Mendoza - Aleksić

   2:0 ( 21:10,21:14)

6

10 50

B

Matić - Miljević

 

Drobnjak -Beljanski

   2:0  ( 21:11,21:18)  

7

11 30

A

Marčetić - Mitrović

 

Josić - Joldić

  0:2 ( 15:21,18:21)

8

12 10

B

Jovičević - Jovičević

 

Tsenova - Tsenova

  0:2 (16:21,17:21)

         

9

16 10

 

Mendoza - Aleksić

 

Tsenova - Tsenova

  2:0 ( 21:9,21:12)

10

16 50

 

Josić - Joldić

 

Drobnjak -Beljanski

  0:2 (10:21,16:21)

         
   

ndelja, 07.07.

   

11

10 00

1/2F

Savović - Škarić

 

Drobnjak -Beljanski

   2:0 (21:12,21:13)

12

10 40

1/2F

Matić - Miljević

 

Mendoza - Aleksić

   2:0 (21:16,21:13)

         

13

14 00

3.m.

Drobnjak -Beljanski

 

Mendoza - Aleksić

   2:1 (17:21,21:13,15:13)

14

15 30

F

Savović - Škarić

 

Matić - Miljević

   0:2 ( 13:21,15:21) 

         
    

Kvalifikacije se igraju u jedan dobijeni set do 25-og poena sa najmanje dva poena razlike.

 
         
  

Seniori

  
   

Kvalifikacije

   

I kolo

       

1K.

10 20

 

Bojkot - Relota

Makarić - Lobota       0:1 (8:19)

2K.

10 40

 

Dratal -Hajteli

Nikolić - Nikolić        0:1 (0:19)

3K.

11 00

 

Zobnatić - Perkez

Prodanović - Barišić  0:1 (0:19)

4K.

11 20

 

Hegediš - Farkaš

Katić - Milanov          0:1 (8:19)

5K.

11 40

 

Petrović - Kisić

Bajandić -Nikić         0:1 (19:21)

6K.

12 00

 

Ljubojević - Radenković

Mitrović - Mitrović    0:1 ( 16:19)

         

II kolo

       

7K.

12 20

 

Ćirović - Skakić

Bajandić - Ninić            0:1 (20:25)

8K.

12 45

 

Ilić - Zarić

Zečić - Prtinac       1:0( 25:19)

9K.

13 05

 

Popović - Pantič

Nikolić -Nikolić            1:0 ( 25:9)

10K.

13 30

 

Petrović - Ćirić

Stoilović -Stoilović       1:0 ( 28:26)

11K.

15 10

 

Vujović - Lukić

Prodanović - Barišić     1:0 ( 25:14)

12K.

14 20

 

Kustudić - Vukašinović

Katić - Milanov            1:0 (25:22)

13K.

13 55

 

Marić - Martinović

Makarić - Lobot           1:0 (25:20)

14K.

14 45

 

Basta - Lozić

Mitrović -Mitrović        1:0 (  25:9)

         

III kolo

       

15K.

15 35

 

Marić - Martinovic

Ilic - Zaric           1:0 (25:23)

16K.

16 00

 

Popović- Pantić

Petrović - Ćirić        1:0 (26:24)

17K.

16 20

 

Vujović -Lukić

Kustudić - Vukašinović 1:0 (25:9)

18K.

16 45

   Bajandić - Ninić

Basta - Lozić           0:1 ( 11:25)

         
    

I kolo kvalifikacija igra se u jedan set do 19-og poena, sa najmanje dva poena razlike, II i III kolo igra se u jedan dobijeni set da 25-og poena sa najmnje dva poena razlike.

 
         
   

Glavni turnir

   

3

20 10

B

Kiković - Guteša

 

Popović- Pantić

  2:1 (21:15,18:21,15:10)

4

21 00

B

Ivanković - Vulikić

 

Basta - Lozić

  0:2 ( 14:21,18:21)

         
   

subota. 06.07.

   

1

08 30

A

Pušonjić - Rajković

 

Marić - Martinovic

   2:0 (21:17,21:13)

 

2

09 20

A

Životić - Stević

Vujović - Lukić

   2:0 ( 22:20,21:15)

         

5

12 50

A

Pušonjić - Rajković

 

Životić - Stević

   2:1 (22:24,21:19,15:10)

6

13 40

B

Kiković - Guteša

 

Basta - Lozić

   0:2 (15:21,17:21)

7

14 30

A

Marić - Martinovic

 

Vujović - Lukić

   0:2 (18:21,20:22)

8

15 20

B

Popović- Pantić

 

Ivanković - Vulikić

   2:0 (21:16,21:19)

         

9

17 30

 

Životić - Stević

 

Popović- Pantić

   0:2 (8:21,16:21)

10

18 20

 

Vujović - Lukić

 

Kiković - Guteša

   0:2 (24:26,17:21)

         
         
   

ndelja, 07.07.

   

11

11 20

1/2F

Pušonjić - Rajković

 

Kiković - Guteša

   2:0 (21:15,21:16)

12

12 10

1/2F

Basta - Lozić

 

Popović- Pantić

   2:1  (21:12,22:24,20:18)
         

13

14 40

3.m.

Kiković - Guteša

 

Popović- Pantić

   2:1 ( 21:11, 21:23,16:14)    

14

16 30

F

Pušonjić - Rajković

 

Basta - Lozić

   1:2 (15:21,21:16,12:15)

Poslednji put izmenjeno nedelja, 07 jul 2019 18:15
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg