Zrenjanin 2017.
Ocenite ovaj članak
(2 glasova)

 

MapaBVZrenjanin

 

MUŠKI ŽREB

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Kolaric Lazar - Klasnic Dorde

 2:0 (21:17,21:13)  2:0(26:24,21:12)    4        

2.

Nikolić N.-Plavšić

   0:2  2:0(21:18,21:17)  2        

3.

Vujović Nikola /Vukmirović Jovan

 0:2    0 :2  0         
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Pusonjic Damjan - Medan Srdan

 2:0(21:13,21:16) 0:2     2        

2.

Skakić S. /Ćirović J.

  2:0(21:8,21:18)   2:0(21:17,21:12)  4         

3.

Stojanović D./Stojanović D.

0:2     0:2  0         
                   
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Lozic Ivan - Surla Sasa

 2:0(21:14,21:18)  2:0 ( 21:14,21:16)    4        

2.

Trifunović Filip/Pavić Aleksa  

   0:2  0:2  0         

3.

Tešić Igor / Janković Marko 

0:2     2:0(21:18,21:14)   2         
                   
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Brković-Andjelić

 2:0 (21:7,21:15)  2:0(21:19,21:14)    4        

2.

Nikolić B.-Milidrag R.

  0:2   2:0(21:15,21:12)  2        

3.

Milanov-Mirić

 0:2     0:2  0        

 

     

Mečevi turnira za mlađe kategorije do 20 godina igraju se na jedan dobijeni set do 25 poena .

     

Finale turnira do 20 godina igra se na dva dobijena seta do 21 poena.

     

                             Turnir dečaci do 20 godina

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

10:00

Kisić N./ Lukić V.

Tadić L./ Nikolić L.

 1:0   25:16   

2

2

10:00

Vujović N. /Vukmirović J.

Huzej3ović A./ Šarović A.

 1:0    25 :18   

3

1

10:30

Skakić S./ Ćirović I.

Prtinac H./ Zečić E.

 1:0    25 :16   

4

2

11:30

Trifunović F ./Pavić A.

Kisić / Lukić 

 1:0    25:17  

5

1

11:30

 Vujović /Vukmirović

Skakić/ Čirović

 0:1     20:25  
     

                                                       finale

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

6

2

12:40

 Trifunović / Pavić

Skakić /Čirović

 0:2  16:21,14:21  
               
     

Mečevi prvog i drugog kola kvalifikacija igraju se na jedan dobijen set do 25 poena

     
     

  Petak  21.07.2107           KVALIFIKACIJE          1  kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

7

1

12:30

Tešić I. / Janković M.

Petrović M. /Ratković A.   

 1:0

(25:20)

 

8

1

13:00

Radenković M./ Arsenijević O.

Stojanović Danijel/Stojanović Darko

 0:1

(13:25)

 

9

1

13:30

Avramović M. /Savić M.

Mitrović S. /Mitrović F.   

 0:1

(0:25)

 

10

2

13:30

Relota B. /Ćirić D.

 Tadić / Nikolić  1:0

(25:16)

 

11

1

14:00

 Huzejrović /Šarović  Prtinac /Zečić  0:1

(15:25)

 
               
     

Petak     21.07. 2017       KVALIFIKACIJE           2 kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

12

2

14:00

Ninić I. /Bajandić L.

Tešić I./Janković M.

0:1

(19:25)

 

13

1

14:30

Kovačević S. / Budisavljević M.

Stojanović /Stojanović

0;1 

(18:25)

 

14

2

14:30

Bratić M. /Karakašević D.   

Mitrović /Mitrović 

 1:0

(27:25)

 

15

1

15:00

Trivunčić I. / Adamović P.

Relota B./Ćirić D.

0:1 

(23:25)

 

16

2

15:00

Alić D. / Klupač S.

Prtinac /Zečić

1:0  (25:20)   

17

1

15:30

 Kisić / Lukić

Rašković J. /Djordjević I.

 0:1 (22:25)   
     

Petak     21.07. 2017       KVALIFIKACIJE           3 kolo

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

18

2

15:30

Dragović I./Simonović N.

Tešić I./Janković M.

 0:2 (6:21,14:21)   

19

1

16:00

Lerh I./  Martinović V.

Stojanović/Stojanović

 1:2 (19:21,21:19,11:15)  

20

2

16:20

 Trufunović F./Pavić A.

Bratić M./Karakašević D.

 2:0 ( 21:17,23:21)  

21

1

16:50

Milanov N. /Mirić S.   

Relota B./ Ćirič D.

 2:0 ( 21:14,21:12)   

22

2

17:10

Nikolić N./ Plavšić M.

Alić D./Klupač S.

 2:1  (14:21,21:13,15:7)  

23

1

17:40

Nikolić B./ Milidrag R.

Rašković J./Đorđević I.

 2:0  (21:11,21:11)  
               
     

Petak     21.07. 2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1.

1

18:30

Skakić S. /Ćirović J.

Stojanović D. /Stojanović D.

 2:0  (21:17,21:12)  

2.

1

19:20

Lozic I. - Surla S.

Trifunović F./Pavić A.

 2:0  (21:14,21:16)  
               
               
   

                       Subota    24.06.2107

Subota     22.07.2017    GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

3.

1

8:30

 Brković A. /Anđelić N.

 Milanov-Mirić

 2:0

(21:7,21:15)

 

4.

1

9:20

 Kolarić L./ Klašnić Đ.

 Vujović N. /Vukmirović J.

 2:0 

(21:17,21:13)

 

5.

1

10:10

 Pušonjić D./Medan S.

Skakić S./Ćirović J.

 0:2

(8:21,18:21)

 

6.

1

11:00

 Lozić I./ Surla S.                              

Tešić I./Janković M.

 2:0

(21:14,21:18)

 

7.

1

11:50

 Brković A./ Andjelić N.

 Nikolić B.-Milidrag R.

 2:0

(21:19,21:14)

 

8.

1

12:40

 Kolarić L./ Klašnić Đ.

 Nikolić N.-Plavšić

 2:0

(26:24,21:12)

 

9.

1

13:30

 Pušonjić D./Medan S.

Stojanović D./Stojanović D.

 2:0

(12:13,21:16)

 

10.

1

14:20

Trifunović F./Pavić A.

Tešić I. /Janković M.

 0:2 

(18:21,14:21)

 

11.

1

15:10

 Nikolić B.-Milidrag R.

 Milanov-Mirić

 2:0 (21:15,21:12)   

12.

1

16:00

 Nikolić N.-Plavšić

 Vujović N. /Vukmirović J.

 2:0 (21:18,21:17)   
               
     

Cetvrtfinale     Subota  22.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13.

1

16:50

Skakić S./Ćirović J.

Tešić I./ Janković M.

 1:2

(15:21,21:17,6:15)

 

14.

1

17:40

Pušonjić D./Medan S.

Lozić I./ Surla S.

 0:2

(11:21,13:21)

 

15.

1

18:30

Brković A. /Anđelić N.

Nikolić N./ Plavšić M.

 0:2 

(16:21,21:23)

 

16.

1

19:20

Nikolić B. /Milidrag R.

Kolarić L./Klašnić Đ.

 0:2

(13:21,13:21)

 
               
               
               
               
     

Polufinale      Nedelja  23.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

10:20

Tešić I./ Janković M.

Lozić I. /Surla S.

 0:2  (16:21,21:23)  

18.

1

11:10

Nikolić N./ Plavšić M.

Kolarić L. / Klašnić Đ.

 0:2   (17:21,16:21)  
               
   

     

         
   

12:00

                                            Skola odbojke

   
               
               
     

                                      3 MESTO    muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

19.

1

14:00

 Tešić-Janković

 Nikolić N.-Plavšić

 2:0  (21:17,21:19)  
               
               
   

16:00                                                    Skola odbojke          

   
               
     

                                     FINALE  muškarci

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

20.

1

17:00

 Lozić-Surla  Kolarić-Klašnić  1:2  (23:25,21:19,9:15)  

 

ŽENSKI ŽREB

 

A grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Aleksić Aleksandra/Mrđan Gorana

  0:2  2:0 (21:9,21:6)   2        

2.

Tomić Teodora/Narančić Nataša

0:2     0:2  0         

3.

Milošević Marija/Matić Milena

2:0(21:4,21:9)  2:0(21:8,21:12)     4        
                   
 

B grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Savović Nataša/Raičević Katarina

  2:0(21:8,21:10)   2:0(21:6,21:6)  4        

2.

Despotović Bojana/Pržulj Vanja

 2:0(21:10,22:20)  0:2    2        

3.

Popović Milica/ Klašnić Zorana

 0:2    0:2  0         
                   
 

C grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Beljanski Milica /Josić Anđela

 2:0(21:19,21:18)  2:0(21:5,23:21)     4        

2.

Radović Maja/ Batak M.

 0:2    2:0(21:7,21:11)   2        

3.

Lečić Teodora /Srdanov Lena

   0:2  0:2  0         
                   
 

D grupa

mec 1

mec 2

mec 3

bodovi

poeni

kolicnik

setovi

kolicnik

1.

Vukobrat Milica /Gemović Tatjana

   2:0(21:2,21:5)  2:0(21:13,21:12)  4        

2.

Lukač Jovana/ Lukač Dijana

 0:2  0:2    0        

3.

Vojnović Milica/Zečević Teodora

2:0(21:9,21:4)     0:2  2         

 

     

Mečevi turnira za mlađe kategorije do 20 godina igra se na jedan dobijeni set do 25 poena .

     

Finale turnira do 20 godina igra se na dva dobijena seta do 21 poena.

               
     

Turnir za mlađe kategorije do 20 godina

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

1

11:00

Tomić T./Narančić N.

Beljanski M./ Josić A.

 0:1

( 23:25)

 

2

2

11:00

Lečić T. /Srdanov L.

Vukobrat M./Gemović T.

 0:1

( 15 :25 )

 

3

2

12:00

Beljanski M./Josić A.

Vukobrat M./Gemović T.

 1:0

( 25:16 )

 
               
               
     

Petak     21.07. 2017       GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

1

2

18:00

Alekisić A. /Mrđan G.

Tomić T. /Narančić N.

 2:0  (21:9,21:6)  

2

2

18:50

Vukobrat M. /Gemović T.

Vojnović  M./Zečević T.

 2:0
 (21:13,21:12)
 
               
   

                       Subota    24.06.2107

Subota     22.07.2017    GLAVNI TURNIR

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

3

2

        8:30

Savović N./Raičević K.

Popović M./Klašnić Z.

 2:0  (21:6,21:6)  

4

2

9:20

Beljanski M ./Josić A.

Lečić T./Srdanov L.

 2:0

(21:5,23:21)

 

5

2

10:10

Aleksić A./Mrđan G.

Milošević M./Matić M.

 0:2

(8:21,12:21)

 

6

2

11:00

Vukobrat M. /Gemović T.

Lukač J./Lukač D.

 2:0

(21:2,21:5)

 

7

2

11:50

Savović N./Raičević K.

Despotović B./Pržulj V.

 2:0

(21:8,21:10)

 

8

2

12:40

Beljanski M ./Josić A.

Radović M./Batak M.

 2:0

(21:19,21:18)

 

9

2

13:30

Tomić T. /Narančić N.

Milošević M./Matić M.

 0:2 

(4:21,9:21)

 

10

2

14:20

Vojnović M./Zečević T.

Lukač J./Lukač D.

 2:0

(21:9,21:4)

 

11

2

15:10

Popović M./Klašnić Z.

Despotović B./Pržulj V.

 0:2

(10:21,20:22)

 

12

2

16:00

Lečić T./Srdanov L.

Radović M./Batak M.

 0:2 (7:21,11:21)   
               
               
     

Cetvrtfinale     Subota  22.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

13.

2

16:50

Milošević M./Matić M.

Vojnović M. / Zečević T.

 2:0

(21:6,21:9)

 

14.

2

17:40

Mrđan G./Aleksić A.

Vukobrat M. / Gemović T.

 2:0

(21:16,23:21)

 

15.

2

18:30

Raičević K./Savović N.

Radović M. /Batak M.

 2:0

(21:11,21:15)

 

16.

2

19:20

Despotović B / Pržulj V.

Beljanski M./Josić A.

 0:2

(13:21,15:21)

 
               
               
               
               
     

Polufinale      Nedelja  23.07.2017

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

17.

1

9:00

Milošević M./Matić M.

Mrđan G./Aleksić A.

 2:0  (21:16,21:18)  

18.

1

9:40

Raičević K./ Savović N.

Beljanski M. / Josić A.

 2:0  (21:9,21:10)  
               
               
   

     

         
   

12:00

                                            Skola odbojke

   
               
               
     

                                 3 mesto žene

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

19.

1

13:00

 Mrđan-Aleksić

 Beljanski-Josić

 2:0  (21:9,21:13)  
               
               
   

16:00                                                    Skola odbojke          

   
               
     

                                     FINALE  žene

     

br.

ter.

vreme

ekipa 1

ekipa 2

rezultat

set

vr.trajanja

20.

1

15:00

 Matić-Milošević  Raičević-Savović  2:0  (21:18,21:19)  
Poslednji put izmenjeno nedelja, 23 jul 2017 17:54
Više iz ove kategorije « Bač 2017. Novi Sad 2017. »
f505721f59e399b00d70ff49fcbc2d13.jpg