Zrenjanin 2019.
Ocenite ovaj članak
(4 glasova)
Zrenjanin, 12. - 14.07.2019
Seniorke
Glavni turnir / Subota, 13.07.
br.m. vreme teren grupa     rezultat
1 10 40 1 A Škarić - Aleksić Žmurić - Perić  2:0 (21:5,21:6)
2 11 20 1 A Jovičević - Jovičević Marčetić - Mitrović  0:2 (17:21,19:21)
3 10 40 2 B Drobnjak - Beljanski Pavlović -Titin  2:0 (21:2,21:12)
4 11 20 2 B Joldić - Josić Gavrić - Meseldžić  2:0 (21:9,21:13)
             
5 13 40 1 A Škarić - Aleksić Marčetić - Mitrović  2:0 (21:11,21:15)
6 14 20 1 B Drobnjak - Beljanski Joldić - Josić  2:0 (21:11,21:15)
7 13 40 2 A Žmurić - Perić Jovičević - Jovičević  1:2 (17:21,21:14,12:15)
8 14 20 2 B Pavlović -Titin Gavrić - Meseldžić  0:2 (12:21,9:21)
             
9 16 40 1   Marčetić - Mitrović Gavrić - Meseldžić  2:0 (21:15,21:16)
10 16 40 2   Jovičević - Jovičević Joldić - Josić  0:2 (12:21,15:21)
nedelja, 14.07.
11 10 00 1   Škarić - Aleksić Joldić - Josić  2:0 (21:15,21:11)
12 10 40 1   Drobnjak - Beljanski Marčetić - Mitrović  2:0 (21:13,21:10)
             
13 14 00 1   Joldić - Josić Marčetić - Mitrović  2:0 (21:17,21:13)
14 15 30 1   Škarić - Aleksić Drobnjak - Beljanski  0:2 (18:21,19:21)
seniori
Kvalifikacije (u dva dobijena seta) / petak, 12.07.
I kolo
1 11 00 1   Medan - Jovanović Tošić - Krčmar  2:0(21:5,21:12)
2 11 50 1   Antonić - Mičić Alimpić - Medić  0:2(17:21,15:21)
3 12 40 1   Mitrović - Mitrović Katić - Prtinac  0:2(15:21,17:21)
4 13 30 1   Nikolić - Nikolić Stević - Plavšić  1:2(21:18,12:21,8:15)
5 14 20 1   Ljubojević - Radenković Miličević - Tomašev  2:0 (21:0,21:0)
6 15 10 1   Simić - Stefanović Vulikić - Ćirović  0:2 (0:21,0:21)
7 11 00 2   Kustudić - Stoilović U. Arsenovski -Radosavljević  0:2(14:21,13:21)
8 11 50 2   Andjelić - Tatić Danilov - Bubnjević  2:0(21:0,21:0)
9 12 40 2   Makarić - Loboda Prodanović - Barišić  1:2(24:22,21:23,11:15)
10 13 30 2   Petrović - Ćirić Bošnjak - Vukašinović 2:0 (21:14,21:15) 
11 14 20 2   Bojkov - Relota Bajandić - Ninić  0:2 (18:21,18:21)
II kolo
12 16 00 1   Medan - Jovanović Alimpić - Medić  2:0 (21:17,21:19)
13 16 50 1   Katić - Prtinac Stević - Plavšić  0:2 (16:21,10:21)
14 17 40 1   Ljubojević - Radenković Vulikić - Ćirović  0:2 (8:21,13:21)
15 16 00 2   Arsenovski -Radosavljević  Andjelić - Tatić  2:0 (21:19,21:16)
16 16 50 2   Prodanović - Barišić Petrović - Ćirić  2:1 (21:18,16:21,15:12)
17 17 40 2   Ivanković - Popović Bajandić - Ninić  0:2 (0:21,0:21)
Glavni turnir, Subota 13.07.
18 09 00 1 A Petrović - Kisić Arsenovski -Radosavljević  0:2 (12:21,18:21)
19 09 50 1 B Medan - Jovanović Prodanović - Barišić  1:2 (21:17,19:21,17:19)
20 09 00 2 C Bajandić - Ninić Stević - Plavšić  1:2 (17:21,21:18,7:15)
21 09 50 2 D Marić - Martinović Vulikić - Ćirović  0:2 (16:21,6:21)
             
22 12 00 1 A Rajković - Pušonjić Petrović - Kisić  2:0 (21:14,21:18)
23 12 50 1 B Klašnić - Milić Medan-Jovanović  2:0 (21:18,21:16)
24 12 00 2 C Kiković - Guteša Bajandić - Ninić  2:0 (21:15,23:21)
25 12 50 2 D Basta - Lozić Marić - Martinović  2:0 (23:21,21:11)
             
26 15 00 1 A Arsenovski -Radosavljević Rajković - Pušonjić  0:2 (6:21,16:21)
27 15 50 1 B Prodanović - Barišić Klašnić - Milić  0:2 (18:21,5:21)
28 15 00 2 C Stević - Plavšić Kiković - Guteša  0:2 (15:21,17:21)
29 15 50 2 D Vulikić - Ćirović Basta - Lozić  0:2 (15:21,14:21)
             
30 17 30 1   Rajković - Pušonjić Vulikić - Ćirović  0:2 (20:22,22:24)
31 18 20 1   Klašnić - Milić Stević - Plavšić  2:0 (21:14,21:16)
32 17 30 2   Kiković - Guteša Prodanović - Barišić  2:0 (21:15,21:16)
33 18 20 2   Basta - Lozić Arsenovski -Radosavljević 2:0 (21:11,21:10) 
             
nedelja, 14.07.
34 11 20 1 1/2F Vulikić - Ćirović Basta - Lozić  0:2 (17:21,14:21)
35 12 10 1 1/2F Klašnić - Milić Kiković - Guteša  2:0 (21:16,21:16)
             
36 14 40 1 3.m Vulikić - Ćirović Kiković - Guteša 0:2 (15:21,16:21)
37 16 30 1 F Basta - Lozić Klašnić - Milić 2:0 (21:13,21:16)
Poslednji put izmenjeno nedelja, 14 jul 2019 17:43
29ec8697c67af9af77e1cd524642a5c6.jpg